Szczecin Osiedle Majowe
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
552 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
7775
Piętro
1
Rok budowy
1991
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 86. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Opis mieszkania: Mieszkanie, własnościowe spółdzielcze, rozkładowe, o łącznej powierzchni 70,8 m2. 4 pokojowe, kuchnia. łazienka, ubikacja, balkon. Dwa pokoje w tym pokój dzienny i balkon od strony południowej; dwa pokoje i kuchnia od strony północnej. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone. Ściany w pokojach wytapetowane, podłogi w kuchni; ubikacji; łazience i przedpokoju wykafelkowane, w pokojach panele podłogowe. Kaloryfery opomiarowane. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, budynek ocieplony. I piętro w budynku 4 kondygnacyjnym, na parterze sklepy i lokale usługowe. Woda i centralne ogrzewanie miejskie. Zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa DĄB. Możliwość pozyskania garażu pod budynkiem 200-300 metrów dalej. Widok z okien południowych na Plac Literatury, od strony północnej ślepa dojazdowa uliczka osiedlowa z miejscami postojowymi. Na zdjęciu zaznaczono na czerwono lokalizację mieszkania, na żółto lokalizację garażu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1991 roku
  • Szczecin, Osiedle Majowe, ul. Jarosława Iwaszkiewicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Osiedle Majowe, Jarosława Iwaszkiewicza 86 Poland - lokalizacja dokładna
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.