Wrocław Kuźniki
ul. Hermanowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
342 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
9344
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Hermanowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Opis szczegółowy
Miszkanie 36,6m2, wysoki parter, mieszkanie ma 2,7m wysokości z dużymi oknami (1.70) wszystkimi wychodzącymi na południe z widokiem na piękne stare graby i ogródki. Mieszkanie składa się : pokój 16,6 m2, sypialenka 6m2, kuchnia 8m2, łazienka 3,5 m2 z zagospodarowanym każdym metrem, przedpokój 2,5m2 oraz piwnica(dodatkowo 3m2). Mieszkanie jest bardzo ciepłe i jasne, w bloku 2 pietrowym po całkowitym remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.
Nie limitowane miejsca parkingowe bezpośrednio pod blokiem, dodatkowo jest rowerownia oraz "pralnia"gdzie można suszyć ubrania. Przystanek autobusowy 100 metrów! Na osiedlu jest przedszkole i szkoła podstawowa. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, hipoteka nie jest obciążona żadnymi zobowiązaniami, sprzedaż i wprowadzka od "ręki"

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,60 m²
  • parter w 2-piętrowym bloku
  • Wrocław, Kuźniki, ul. Hermanowska
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Kuźniki, Hermanowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.