Rasztów
ul. ks. Popiełuszki
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 120 000
Powierzchnia
163
Cena za m²
6 871
Pow. działki
1140
Rasztów · 1 120 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 4 pokoje Rasztów, ul. ks. Popiełuszki. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 4 pokoje Rasztów, ul. ks. Popiełuszki. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 33 600 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam dom niedaleko Warszawy - miejscowość Rasztów. Dom w stanie wykończonym, do zamieszkania.

Dom nowo wybudowany w technologii tradycyjnej - murowanej o stylizowanych na szachulec ścianach. Ściany wykonane z betonu komórkowego H+H dodatkowo zostały ocieplone styropianem gr. 15 cm. Strop zaizolowano 45 cm wełny mineralnej. Okna 3-szybowe z ciepłą ramką.

Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia jedno-funkcyjny kocioł gazowy, zasilany gazem ziemnym (miejski). W jesienno-zimowe dni, przytulną atmosferę dodatkowo zapewnia kominek z płaszczem wodnym, który przy okazji ogrzewa wszystkie pomieszczenia. W pokojach zainstalowano grzejniki, w pozostałych pomieszczeniach jest ogrzewanie podłogowe.

Woda pochodzi z własnego ujęcia i jest uzdatniana przez zestaw filtrów (odżelaziających i odmanganiających). Kanalizacja poprowadzona do szamba o pojemności 10 m3.

Podłączony internet światłowodowy.

Meble na wymiar w kuchni, łazienkach, wiatrołapie i spiżarni.

Działka o powierzchni 1140 m2 zadrzewiona pięknymi 25 letnimi sosnami. Dojazd na działkę drogą prywatną utwardzoną (od drogi miejskiej 50 m).

Dom znajduje się w spokojnej okolicy, 100 m od lasu, 600 m rzeka i łąki.

Szkoła podstawowa w sąsiedniej miejscowości (2,5 km). Szkoły średnie, przychodnie lekarskie, większe sklepy i inne usługi w miejscowości Radzymin (8 km).

Niedaleko droga ekspresowa S8, zapewniająca dogodny dojazd do Warszawy samochodem. Alternatywny dojazd do Warszawy pociągiem z Radzymina bądź Dobczyna (8 km).

Zapraszam do umówienia wizyty i obejrzenia wnętrza, naprawdę warto.

Agencjom z góry dziękuję - proszę nie dzwonić.

  • ul. ks. Popiełuszki, Rasztów, gmina Klembów, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 163 m², 4 pokoje
  • Działka 1140 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Ogrzewanie miejskie
  • Materiał budowy: beton komórkowy
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, prąd
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.