Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Petrykozy Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 929 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Petrykóz - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Petrykozach można kupić lub wynająć za 1.1 mln zł, a najdroższe za 1.1 mln zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 1.1 mln zł.

7
dom wolnostojący, 7 pokoi Petrykozy

1 100 000

280

7 pok.

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem – 280 m², 2 kondygnacje + strych, 2 garaże, możliwość wydzielenia dwóch mieszkań Oferuję na sprzedaż funkcjonalny, solidnie wykonany dom o powierzchni użytkowej ok. 280 m², położony na ogrodzonej i częściowo utwardzonej działce. Nieruchomość doskonale ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
5
Mieszkanie 1-pokojowe Pabianice Centrum

145 000

40

1 pok.

Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę z potencjałem o pow. użytkowej 40,3 m. kw. usytuowaną na pierwszym piętrze w prywatnej kamie...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice Centrum

240 000

60

3 pok.

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży widne mieszkanie z potencjałem o pow. użytkowej 60,92 m. kw. usytuowane na pierw...

Zobacz ogłoszenie
17
Działka budowlana Pabianice

698 000

5400

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5400 m.kw wraz z domem o pow. użytkowej ok.111 m.kw, domem o pow. ok.36 m.kw...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Wysieradz

100 000

2,62 ha

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży grunt rolny położony w miejscowości WYSIERADZ na terenie gminy wiejskiej Pabianice o powierzchni użytkowej 2,6 ha. Grunty rolne przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego do celów rolniczych. Pod względem użyteczności gleb są...