Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Olimpin Najwięcej bez pośredników

Średnia 136 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Olimpina - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Olimpinie można kupić lub wynająć za 100 tys zł, a najdroższe za 430 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 213 tys zł.

1
Działka budowlana Olimpin, ul. Rezerwat

432 000

3000

Działka Olimpin, Brzoza - 144 zł za m2 Działka– 3 000 m2, - aktualne warunki zabudowy, (dom jednorodzinny do 250 m2) - w pobliżu Rezerwatu Dziki Ostrów - do sprzedania kilka działek - szybki i dogodny dojazd do miasta - bardzo blisko szkoła podstawowa w Brzozie (1,2 km), biedronka, sklepy Kilka sąs...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Olimpin, ul. Zielone Łąki

108 000

900

Sprzedam działkę budowlaną z prawem zabudowy jednorodzinnej położone w Olimpinie k.Przyłęę i Brzozy Bydgoskiej 12km od Bydgoszczy .zapraszam do kontaktu telefonicznego oferta prywatna pozdrawiam

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Olimpin

119 770

826

Na sprzedaż działka budowlana z projektem domu – Olimpin Lokalizacja: Olimpin Powierzchnia działki: 826 m² Cena za m²: 145 zł Cena całkowita działki:zł Projekt domu: Julia III – dom piętrowy, 120 m² + garaż Opis działki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 826 m², położona w spokoj...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
1
Działka budowlana Kobylarnia

74 000

860

DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 860m2 W KOBYLARNI, GMINA NOWA WIEŚ WIELKA OPIS: -powierzchnia: 860m2 -prąd w drodze -wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną -dojazd do działki drogą gruntową -teren spokojny, idealny pod budowę domu -dostępne również inne działki w różnych rozmiarach LOKAL...

Zobacz ogłoszenie
15
bliźniak, 4 pokoje Białe Błota

1 500 000

150

4 pok.

Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - w samych Białych Błotach, w pobliżu szkoły oraz pełnej infrastruktury. Dom z 2010 roku został zaprojektowany z myśl...