Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Krzyżówki Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 839 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Krzyżówek - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Krzyżówkach można kupić lub wynająć za 60 tys zł, a najdroższe za 1.2 mln zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 630 tys zł.

8
dom wolnostojący, 3 pokoje Krzyżówki

1 250 000

130

3 pok.

DOM NAD JEZIOREM Z WŁASNYM POMOSTEM - KRZYŻÓWKI k. LIPNA Cena: 1 250 000 zł Lokalizacja: Krzyżówki, gm. Lipno, woj. kujawsko-pomorskie --- Na sprzedaż dom o pow. 130 m² położony w miejscowości Krzyżówki, nad jeziorem Ostrowickim - z własnym pomostem i pięknym widokiem na wodę. Najważniejsze info...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Krzyżówki

62 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem położoną w miejscowości Krzyżówki powiat lipnowski, województwo kujawsko-pomorskie. Do sprzedania jest kilka działek do wyboru o pow. od 1000 do 1504 m2 w cenie od 50 do 95 zł/m2. Działka usytuowana jest w pięknym regionie Polski, a mianowicie na Kujawach. T...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
36
dom wolnostojący, 4 pokoje Bogucin

949 000

200

4 pok.

Dom Jednorodzinny w Bogucinie gm. Fabianki Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 117,70 m² plus 21,5 m ² garaż , zlokalizowany w Bogucinie gm. Fabianki z garażem w bryle . Dom został oddany do użytku w 2012 rok...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Winduga

92 450

1849

5 Działek/Winduga/Gmina Bobrowniki / Powiat Lipnowski Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 5 działek położonych w spokojnej Wsi Winduga (Gmina Bobrowniki ) Szczegółowe informacje Działki położone na terenie niezabudowanym, posiadają decyzje o warunkach zabudowy mieszkaniowej, jednoro...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka Lipno

100 000

9180

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie lipnowskim , w miejscowości Piątki , na terenie gminy Lipno. Link do prezentacji nieruchomości DRON _lCf0 Nieruchomość stanowi działka ewidencyjna nr 4...