Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Krasice Najwięcej bez pośredników

Średnia 87 zł/m² 4 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Krasic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Krasicach można kupić lub wynająć za 50 tys zł, a najdroższe za 170 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 95 tys zł.

6
Działka budowlana Krasice

99 000

802

Działka z mikro lasem pod budowę domu Krasice koło Częstochowy - Gmina Mstów Wyjątkowa okazja! Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam działkę budowlana położoną w miejscowości Krasice, w gminie Mstów. To miejsce pozwala cieszyć się wyjątkowym spokojem i ciszą. Najbliższe otoczenie nie...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Krasice

56 900

976

Działki budowlane na terenie gminy Mstów. Informacje o działce: - Wielkość działki: 976 m² - Cena za działkę: 56 900 zł - Cena za udział w drodze: 2 900 zł - Dojazd do działki odbywa się drogą gminną polną. - Możliwy typ zabudowy: zabudowa jednorodzinna. - Teren objęty miejscowym planem zagospodaro...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rekreacyjna Krasice

70 900

6507

Sprzedam dużą działkę w rozwijającym się rejonie rekreacyjnym, wśród lasów Dąbrowy Zielonej. Działka w bliskiej odległości od zabudowań wiejskich i nowopowstałych budynków rekreacyjnych. Miejscowość o widokowym, malowniczym oraz rekreacyjnym charakterze, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów grzybnych ...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka leśna Krasice, ul. Leśna

170 000

1080

Sprzedam działkę leśną, budowlaną w Krasicach przy ulicy Leśnej. - 1080 m² - 19 m szeroka Działka zalesiona.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
dom wolnostojący, 3 pokoje Kłomnice

409 000

115

3 pok.

Nowe

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej i atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia. Dom składa się z: - 3 pokoi - kuchnia - jadalnia - łazienka - 2 garaże - poddasze użytkowe (podciągnięte ogrzewanie, woda, prąd - dodatkowe 110m) - d...

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący Mstów, ul. Wolności

220 000

100

Sprzedam dom we Mstowie. Możliwość wejścia od ul. Wolności oraz od ul. Malowniczej, gdzie można zrobić wjazd dla samochodów. Należy wydzierżawić cienki pas zieleni należący do gminy (widać go na mapce, gmina jak najbardziej umożliwia to). Na działce stoi dom ok. 100 m² z pokojami przechodnimi i ła...

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Rzerzęczyce, ul. Kolejowa

350 000

100

Witam. Sprzedam dom o powierzchni mieszkalnej 100m. Położony przy samym lesie. Cicha, spokojna okolica. Działka 10 arów. Więcej informacji: 

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący, 3 pokoje Śmiertny Dąb, ul. Zielona

330 000

73

3 pok.

Na sprzedaż nieruchomość położona w cichej, zielonej wsi, w otoczeniu lasów i natury. To miejsce dla osób, które marzą o spokoju, prywatności i własnym kawałku ziemi z dala od miejskiego zgiełku. Dom o prostym, funkcjonalnym układzie składa się z: - kuchni - łazienki - salonu z rozkładaną kanapą - ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolna Rzeki Wielkie