









Nieruchomości komercyjne Płońsk - Polecane ogłoszenia

Lokal Płońsk
Lokal użytkowy PŁOŃSK, PÓŁNOCNA 5 A Lokal użytkowy położony w świetnej lokalizacji w stosunku do centrum Płońska oraz dróg dojazdowych m.in. trasy S7 Po remoncie, doinwestowany. Obecny układ pomieszczeń pozwala na prowadzenie szerokiej gamy usług m.in. gastronomii ( bogate wyposażenie), sklepów, hotelarstwa, salonów beauty (fryzjerstwo, manicure, masaże, odnowa biologiczna), siłowni, klubów, przedszkoli i wielu innych. Nieruchomość składa się z powierzchni głównej, podzielonej na większe i mniejsze pomieszczenia oraz piwnicy całkowicie przystosowanej do użytku z dwoma oddzielnymi wejściami ( od wewnątrz, schodami i z zewnątrz). Układ i wielkość pomieszczeń pokazano na zamieszczonym rzucie. Nieruchomość posiada przyłącza: - prąd - kanalizacja - ogrzewanie miejskie Płońsk to miasto prężnie rozwijające się. Bliskość Warszawy ( 75 km) i doskonały do niej dojazd (trasa S7, 50 min) powodują, że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w Płońsku. Dlatego rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi np. restauracje, salony piękności, kluby fitness, sklepy odzieżowe i wielobranżowe i wiele innych. Dużym atutem nieruchomości jest również odległość do nadmorskich miejscowości i dzięki trasie S7 krótki czas dojazdu (2 godziny). W pobliżu lokalu znajdują się : - osiedle domków jednorodzinnych i bloki - supermarkety - stacja benzynowa - apteki - bezpłatne parkingi - centrum miasta i stary rynek Nieruchomość w MPZP została oznaczona U/Bi Jest możliwość zakupu BEZ WYPOSAŻENIA Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na osobiste obejrzenie nieruchomości.

Nieruchomość komercyjna Płońsk na sprzedaż
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Płońsku, zaledwie 65 km od centrum Warszawy, przy trasie ekspresowej E7. Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona w sercu miasta, na działce o powierzchni 413 m² z przeznaczeniem usługowo-handlowym. Budynek, dzięki swojej lokalizacji i charakterowi, idealnie nadaje się na działalność hotelarsko-gastronomiczną. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji oraz podpiwniczenia. Do oferty dołączono dwie wizualizacje projektu modernizacji budynku, uwzględniające zachowanie harmonii z otoczeniem. Po modernizacji obiekt może stać się prestiżową wizytówką Płońska, miasta, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Dodatkowym atutem nieruchomości jest duży parking zlokalizowany przed budynkiem, co stanowi udogodnienie zarówno dla klientów, jak i gości. Dane techniczne: Technologia wykonania: murowana Powierzchnia działki: 413 m² (kształt: kwadrat, 20x20 m) Liczba pokoi: 16 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: miejskie Media: prąd, gaz, woda – dostępne Parking: niestrzeżony Stan budynku: do adaptacji Droga dojazdowa: wyłożona kostką Ogrodzenie: brak Wjazd: poziom 0 To wyjątkowe miejsce oferuje ogromny potencjał inwestycyjny. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia się na prezentację nieruchomości.

Hala/magazyn w Płońsku
Sprzedam nieruchomość w Płońsku. Powierzchnia działki 21 arów. Hala murowana z częścią biurową 400m2, dwie hale blaszane 300m2 i 50m2. Duży plac w kostce brukowej. Wszystkie media plus monitoring i fotowoltaika. Nieruchomość bezpośrednio przylega do jednej z głównych ulic miasta , a jednocześnie znajduje się w pobliżu zachodniej obwodnicy miasta

Lokal na sprzedaż Płońsk
Witam , sprzedam lokal usługowy wraz z wyposażeniem w Płońsku przy ul. Żołnierzy Wyklętych więcej informacji pod numerem telefonu.