Rodzaj nieruchomości

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż
Województwo

Usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Ulica
Typ nieruchomości
Cena
Cena/m²
zł/m²
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:

  • Domyślne

Nieruchomości komercyjne Ciechanów - najwięcej bez pośredników

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Ciechanów. Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Ciechanowa tylko na Adresowo.pl. W maju 2024 najtańsze nieruchomości komercyjne w Ciechanowie można kupić za 390 tys zł, a najdroższe za 4.6 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 1.6 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 3292 zł. Najpopularniejsze dzielnice w Ciechanowie to Centrum (1 ogłoszenie).

5
Hala/magazyn Ciechanów, ul. Gostkowska
Ciechanów ul. Gostkowska Hala/magazyn na sprzedaż
250 Bez pośredników
390 000
1 560 zł / m²
7
Lokal Ciechanów, ul. Płońska
Ciechanów ul. Płońska Lokal na sprzedaż
226 Bez pośredników
1 600 000
7 080 zł / m²
2
Lokal Ciechanów
Ciechanów Lokal na sprzedaż
100 Bez pośredników
650 000
6 500 zł / m²
15
Lokal Ciechanów Centrum, ul. Henryka Sienkiewicza
Ciechanów Centrum ul. Henryka Sienkiewicza Lokal na sprzedaż
820 Bez pośredników
2 200 000
2 683 zł / m²
10
Hala/magazyn Ciechanów
Ciechanów Hala/magazyn na sprzedaż
625 Bez pośredników
730 000
1 168 zł / m²
7
Hala/magazyn Ciechanów, ul. Tysiąclecia
Ciechanów ul. Tysiąclecia Hala/magazyn na sprzedaż
3000 Bez pośredników
4 680 000
1 560 zł / m²
1
Biuro Ciechanów
Ciechanów Biuro na sprzedaż
380 Bez pośredników
947 000
2 492 zł / m²
Oferty spełniające kryteria do 20 km
1
Lokal Gąsocin, ul. Główna
Gąsocin ul. Główna Lokal na sprzedaż
30 Bez pośredników
27 500
917 zł / m²
8
Hala/magazyn Wronowo
Wronowo Hala/magazyn na sprzedaż
750 Bez pośredników
370 000
493 zł / m²
8
Hala/magazyn Wronowo
Wronowo Hala/magazyn na sprzedaż
750 Bez pośredników
370 000
493 zł / m²

Nieruchomości komercyjne Ciechanów - Polecane ogłoszenia

7
Hala/magazyn Ciechanów, ul. Tysiąclecia

Hala/magazyn Ciechanów na sprzedaż

Nieruchomość leży na terenie dzielnicy przemysłowej miasta Ciechanowa, w strefie śródmiejskiej, w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej i usługowej. Działka bezpośrednio przylega do ulicy  Tysiąclecia, biegnącej między ulicą Płocką a ulicą Niechodzką.  Działka odległa jest ok 150 m od ulicy Płockiej, będącej częścią DK 60. Działka ogrodzona - ogrodzenie wykonane z prefabrykowanych elementów betonowych podwyższone, od ulicy ogrodzenie z prętów stalowych spawanych zamocowanych na słupkach murowanych osadzonych w cokole betonowym. Nieruchomość składa się z: Budynku magazynowego o powierzchni  użytkowej  około 3000 m2: Budynek murowany. Konstrukcja: dźwigary dachowe 12,0 m odparte na słupach żelbetowych prefabrykowanych - siatka modularna 6,0 x 12,0 m. Budynek z obu stron wzdłuż ścian frontowych posiada rampy rozładunkowa-załadunkowe   1,10 m nad poziom terenu. Pokrycie papa termozgrzewalna położona w 2005 roku - stan pokrycia dobry Stolarka drzwiowa wrota zewnętrzne rolety zwijane zaś wewnętrzne stalowe spawane Instalacje Elektryczna oświetleniowa i siłowa Centralnego ogrzewania zasilana z własnej kotłowni gazowej na gaz płynny Wodociągowa z przyłączem do sieci miejskiej Kanalizacji sanitarnej do sieci miejskiej Kanalizacji deszczowej Wentylacji mechanicznej Odgromowa Alarmowa   Budynek biurowy o powierzchni zabudowy – 156 m2. Budynek parterowy, nie podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej - obiekt połączony łącznikiem z budynkiem magazynowym. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, węzeł sanitarny dla pracowników oraz pomieszczenie archiwum,  pokrycie budynku-stropodach kryty papą termozgrzewalną. Stolarka okienna typowa plastikowa dwuszybowa,  drzwi zewnętrzne aluminiowe . Sufity podwieszane wykonane z gipsu oraz płyt paździerzowych. Instalacje:  Elektryczna oświetleniowa i siłowa, wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, odgromowa, centralnego ogrzewania, alarmowa. Przeważająca część działki jest utwardzona - drogi wewnętrzne oraz place manewrowe wykonane z betonu wylewanego wzmocnionego dla ruchu samochodów ciężarowych oraz trylinki. Drogi okalają budynek magazynowy z trzech stron i stanowią podjazdy pod rampy wyładowcza - załadowcze. Przy granicy zachodniej, za budynkiem magazynu znajduje się niewielki plac składowy. Od strony ulicy oraz przy budynku biurowym - trawniki z zielenią niską i wysoką. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki biurowe, budynki drukarni, nowe obiekty produkcyjne i magazynowe firmy Norco a także hale przemysłowe - obecnie wykorzystywane do produkcji i przechowywania produktów kosmetycznych oraz część stanowiąca własność zakładu Metaltech w Ciechanowie. Przedmiotowa nieruchomość jest położona dość korzystnie w stosunku do dróg wylotowych z miasta. Bliskość drogi krajowej oraz pętli miejskiej spinającej układ komunikacyjny miasta stanowi o jej atrakcyjności.

15
Lokal Ciechanów Centrum, ul. Henryka Sienkiewicza

Lokal na sprzedaż Ciechanów

Posiadam do sprzedania nieruchomość dla inwestora w centrum Ciechanowa ul. Sienkiewicza 29 A Obiekt o powierzchni ok. 820m2 na działce o powierzchni 4179m2. Cały teren ogrodzony z bramą wjazdową od ulicy Sienkiewicza. Budynki są do remontu z możliwością rozbudowy i przekształcenia na inną działalność. Wszystkie media są na działce i w budynku. Więcej informacji tel.

5
Hala/magazyn Ciechanów, ul. Gostkowska

Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej Ciechanów

Ciechanów ul. Gostkowska za Urzędem Celnym

1
Biuro Ciechanów

Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej Ciechanów

Sprzedam biurowiec 4 kondygnacyjny (3 kondygnacje naziemne + 1 kondygnacja podziemna) Działka powierzchni 464 m2 Parking z kostki betonowej o powierzchni około 230m2 Powierzchnia całkowita około 380m2 Więcej informacji udzielę telefonicznie.

2
Lokal Ciechanów

Lokal Ciechanów

Sprzedam lokal o powierzchni 100m2 znajdujący się w ciągu handlowym. Lokal ma 3 duże okna (jedno z nich jest wejściem do lokalu) od strony chodnika oraz oddzielne wejście od tyłu budynku. Lokal znajduje sie w budynku Hali Pułtuskiej.