Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Droglowice Najwięcej bez pośredników

Średnia 460 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Droglowic - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Droglowicach można kupić za 230 tys zł, a najdroższe za 230 tys zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 230 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 460 zł.

8
Nieruchomość komercyjna Droglowice

230 000

500

NA SPRZEDAŻ: Budynek Gospodarczy z Działką – Droglowice, gm. Pęcław Lokalizacja: Droglowice, gmina Pęcław (12 km od Głogowa) Powierzchnia działki: 1300 m² – w pełni ogrodzona Powierzchnia budynku: 500 m² Pomieszczenie produkcyjne: 235 m² Specyfikacja Obiektu: Hala produkcyjna: ok. 250 m² Mniejsz...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
5
Lokal Szlichtyngowa

250 000

120

Oferuję na sprzedaż przestronny garaż o dużym potencjale, wcześniej funkcjonujący jako zakład ślusarski. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod różnego rodzaju działalność gospodarczą, szczególnie warsztat samochodowy, wulkanizację, magazyn lub inwestycję. Parametry: - Powierzchnia parteru: ok. 60...

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Głogów, ul. Generała Władysława Sikorskiego

52 500

20

Na sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego, za stacją benzynową ORLEN. W garażu jest prąd. W zeszłym roku zostało położone nowe pokrycie dachowe. Jest kanał.

Zobacz ogłoszenie
2
Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska

285 000

49

Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 49 m2 Lokal użytkowy jest dwustronny, z dużą witryną niezasłoniętą innymi kamienicami, położony na Starym Mieście w Głogowie. Przedmiot sprzedaży składa się z sali usługowej, pomieszczenia sanitarnego i części socjalnej wyposażonej w piec dwufunkcyjny. Możliwoś...

Zobacz ogłoszenie
18
Nieruchomość komercyjna Głogów, ul. Listopadowa

470 000

554

Sprzedam działkę w centrum Głogowa (Osiedle Słoneczne) 554 m2 z garażem dwustanowiskowym (72 m2). Pozwolenie na budowę (dom na podstawie garażu + projekt). Na działce dodatkowe pomieszczenie gospodarcze (27 m2 + piętro) z mediami. Za garażem wiata na grilla. Telefon kontaktowy