Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Wrocław ul. Rybnicka Najwięcej bez pośredników

Średnia 22 881 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Wrocławia ul. Rybnicka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Wrocławiu ul. Rybnicka można kupić za 2.7 mln zł, a najdroższe za 2.7 mln zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 2.7 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 22881 zł.

23
Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Rybnicka

2 700 000

118

5 pok.

Prestiżowy apartament z tarasem na kameralnym osiedlu "Willa Wrocław" Lokalizacja: bezpośrednio przy Parku Wschodnim, 1. piętro nowoczesnej inwestycji Najważniejsze cechy: Powierzchnia: 118 m² Status: nowy – nikt wcześniej nie mieszkał Bezpieczeństwo: zamknięte osiedle z monitoringiem 24/7 Kupują...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
15
Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Stare Miasto, ul. Michała Bałuckiego

1 090 000

82

4 pok.

NOWA CENA! PLAC KOŚCIUSZKI/ BAŁUCKIEGO, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem krótko lub długoterminowy. Na parterze 4-pietrowego budynku, z wejściem przez okazałą bramę i od podwórka...

Zobacz ogłoszenie
26
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Hubska

659 000

56

3 pok.

Nowe

Oferta dla inwestora, rodziny, do dalszego wynajmu !!!  Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2, na 2 piętrze, w niskiej zabudowie, przy ul. Hubskiej. WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL. [numer]. Dostępny spacer 3D: [www]/show/?m=6ysr34ZsLaM Lokal usytuowany jest na 2-piętrze, 4-piętrowego budynk...

Zobacz ogłoszenie
3
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Brochów

659 673

59

3 pok.

Nowe

Brak prowizji i podatku PCC. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,43 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: Pokój dzienny z aneksem kuchennym -21,168 m2, Sypialni- 11,34 m2,Sypialni -9,38 m2, Łazienki -4,44 m2, Korytarza -12,59 m2; Taras-4,34 m2, Ogródek-23,62 m2 . Miejsce postojo...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Stanisława Drabika

715 000

45

2 pok.

ul. Drabika okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2023 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z...