Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Warszawa ul. Ceramiczna Najwięcej bez pośredników

Średnia 17 051 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Warszawy ul. Ceramiczna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Warszawie ul. Ceramiczna można kupić za 740 tys zł, a najdroższe za 740 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 740 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 17051 zł.

11
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Ceramiczna

740 000

43

3 pok.

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 43,4 m2 na Warszawskim Tarchominie przy ul. Ceramicznej. Mieszkanie ulokowane w bloku na pierwszym piętrze (winda, budynek ma 5 pięter) na kameralnym zamkniętym osiedlu. W okolicy: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz liceum. Galeria Północna 600m od osiedla....

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Przy Agorze

529 000

37

2 pok.

Nowe

Czy poszukujesz pierwszego mieszkania lub chcesz zainwestować pieniądze w lokal na wynajem? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji miejskiej, wszelkich usług, sklepików ze świeżą żywnością oraz zieleni? Czy poza tym marzysz o rozkładzie, którego trudno już szukać: na niewielkim metrażu, dwupokojowe m...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Józefa Mehoffera

858 000

65

3 pok.

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2008 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z: -kuchni, -trzech pokoi, -łazienki, -WC, -przedpokoju. Powierzchn...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Daniszewska

820 000

53

3 pok.

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Daniszewska - 3 pokoje - 53m2 // TARAS WE SPEAK ENGLISH GOTOWE DO ZAMIESZKANIA !!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Białołęka / Żerań. 3 pokojowe mieszkani...