Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Sokolnik Najwięcej bez pośredników

Średnia 155 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Sokolnika - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w można kupić za 150 tys zł, a najdroższe za 150 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 150 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 155 zł.

2
Działka budowlana Sokolnik

150 000

970

Działka budowlana nr 29/4 o pow. 970 m2. Położona w m. Sokolnik, ok. 0,5 km od granicy z miastem Mrozy, 50 km do Warszawy, 2 km dworzec PKP Mrozy, 9 km węzeł A2 Ryczołek. Położona w trzecim rzędzie zabudowy od drogi asfaltowej, wzdłuż działek wydzielona jest droga. Pierwsza z działek zabudowana. Ene...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Działka budowlana Ryczołek

329 000

3003

Działka inwestycyjna 3003 m² przy A2 i DK2 – Ryczołek | MPZP MNU Na sprzedaż działka o powierzchni 3003 m² położona w miejscowości Ryczołek (gmina Kałuszyn, powiat miński), w niewielkiej odległości od autostrady A2 oraz drogi krajowej DK2. Nieruchomość znajduje się w rejonie o charakterze usługow...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Przytoka

120 000

1000

Na sprzedaż 4 działki budowlane – PRZYTOKA, gmina Kałuszyn! Mamy przyjemność zaprezentować trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Przytoka, w gminie Kałuszyn. Lokalizacja: 13 km od Mińska Mazowieckiego 4 km od Kałuszyna Zaledwie 500 m od zjazdu z autostrady A2! Bezp...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Stawek

66 500

950

Do sprzedania działka nr 245 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Stawek , gmina Latowicz. W cenie działki jest również udział w drodze dojazdowej do nieruchomości. Do działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą towar...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Grodzisk, ul. Mazowiecka

85 000

2300

Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Grodzisk gmina Mrozy przy ul Mazowieckiej o powierzchni: 1) 737m2 po 100zł/m2 = 73700,00zł (działka nr 4/3) 2) 1563m2 po 7zł/m2 = 11300,00 zł(działka nr 4/1) Działki według obecnego planu zagospodarowania przestrzennego znajdują się w strefie zabudowy mieszkani...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Przytoka

74 035

1139

Na sprzedaż 3 działki budowlane – PRZYTOKA, gmina Kałuszyn! Mamy przyjemność zaprezentować trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Przytoka, w gminie Kałuszyn. Lokalizacja: 13 km od Mińska Mazowieckiego 4 km od Kałuszyna Zaledwie 500 m od zjazdu z autostrady A2! Bezp...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Kuflew

98 640

1096

WYJĄTKOWE DZIĄŁKI W SERCU HISTORII - KUFLEW | BLISKO DO WARASZAWY I SERIALOWYCH WILKOWYJ! Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie historia przeplata się z naturą, a poranna kawa smakuje najlepiej w otoczeniu zieleni? Oferujemy na sprzedaż trzy ustawne działki budowlane położone w malowniczym Kuf...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rekreacyjna Mrozy, ul. Adama Mickiewicza

157 875

1263

ZAPRASZAM DO ZAKUPU DZIAŁKI BUDOWLANEJ PRZY UL. MICKIEWICZA W MROZACH Grunt położony jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczony w nim pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i letniskową. Wystawiona na sprzedaż działka o pow. 1263 m2 położon...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolno-budowlana Łękawica

99 000

2800

Działka budowlano-rolna położona przy drodze asfaltowej(publicznej) w Łękawicy w gminie Siennica. Na 2800m2 powierzchni składa się około 1200m2 działki budowlanej(w planie miejscowym oznaczone MN czyli zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) i 1600m2 działki rolnej(w planie miejscowym oznaczone R). Czę...