Działka na sprzedaż bez pośredników
Jędrzejów Stary  

Działka budowlana Jędrzejów Stary. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Jędrzejów Stary

323 510
110 zł/m²
2 941
Jędrzejów Stary - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę położoną w Jędrzejów Stary, gmina Jakubów, powiat miński.
- 15 km od Mińska Mazowieckiego
- 6 km wjazd na A2 Jakubów
- 3 km wjazd na A2 Ryczołek
- Działka składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 2941 m².
- Wymiary: 20 m x 141 m x 23 m x 144 m.
- Działka objęta MPZP - Zabudowa domu jednorodzinnego i zabudowa zagrodowa.
- Położona przy drodze asfaltowej.
- Kanalizacja i wodociąg w drodze.
- Światłowód.
Cena: 110 zł/m²

  • Jędrzejów Stary, gmina Jakubów, powiat miński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 941 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Media woda
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

20
Działka budowlana Leontyna, ul. Strażacka

420 000

1200

Na sprzedaż - działka budowlana 1200 m² z nowym domem gospodarczo-mieszkalnym | Leontyna, 6 km od Mińska Mazowieckiego. Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana o powierzchni 1200 m² z nowym domem gospodarczo-mieszkalnym o powierzchni 35 m² z antresolą i tarasem, zlokalizowana w spokojnej m...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Łaziska

411 070

3737

Wyjątkowa działka 3737 m² – Łaziska, gmina Jakubów Idealna pod budowę domu lub inwestycję – media, dojazd, piękne otoczenie** Szukasz dużej, ustawnej działki w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość w Łaziskach to świetna propozycja zarówno dla osób planujących budowę do...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Aleksandrów

200 000

2000

👋🏡NA SPRZEDAŻ wyjątkowa działka w spokojnej okolicy. 🌍Działka w miejscowości Aleksandrów, gmina Jakubów w powiecie mińskim. Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację spełni oczekiwania osób szukających cichej okolicy, a przy tym ceniących sobie świetną komunikację z Warszawą, bądź pobliskimi mia...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Przedewsie

369 000

8200

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 8200 m . Zlokalizowana w gminie Jakubów (pow Miński). Dojazd do działki drogami gminnymi. Wodociąg, prąd, kanalizacja na działce!! Wjazd na Autostradę A2 znajduje się zaledwie kilkaset metrów od nieruchomości. Ze względu na brak miejscowego planu zagospod...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Ludwinów

350 000

2800

Na sprzedaż niezależne trzy działki o łącznej powierzchni 2800m2. Wydane warunki zabudowy na wszystkie działki.Można kupić pojedynczo lub w całości( 800m2 i dwie po 1000m2)

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Guzew

zapytaj

1,23 ha

6 działek o łącznej powierzchni 12 301 metrów kw. Działki z przeznaczeniem budowlanym oraz z zabudową zagrodową. Wszystko w jednym kawałku. Więcej info na tel.

Zobacz ogłoszenie