Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2391 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2346) oraz niepowtarzające się oferty agencji (45).

Działka budowlana Osina
Osina · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
40 zł / m²

Działka Osina na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodzona, uzbrojona -przyłącze energetyczne 25KW doprowadzone do budynku gospodarczego, kabel energetyczny zakopany w ziemi, przygotowany do podłączenia pod planowany dom -woda ( studzienka i licznik na działce ) -eko-szambo -budynek gospodarczy o pow. 25m2 Spokojna i cicha okolica. W ...

Działka budowlana Mogilno Duże
Mogilno Duże · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
64 zł / m²

Działka Mogilno Duże na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Mogilno Duże, gmina Pabianice. Działka ma powierzchnię 2500 m2. Front działki 30 m, długość 83 m. Przód działki od strony północnej. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media prąd, wodociąg, linia telefoniczna dostępne w ulicy asfaltowej. Teren płaski,...

Działka rolno-budowlana Dzierżązna
Dzierżązna · Działka rolno-budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
25 zł / m²

Działka Dzierżązna na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z uzyskanymi warunkami zabudowy, położona w Dzierzążnej osiedle Swoboda w gminie Zgierz. Dojazd do działki drogą asfaltową, a ostatnie 700 m - drogą utwardzoną. W planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren zabudowy jednorodzinnej. Opis działki: Działka 3100 m2, o wymiarac...

Działka rolna Sulmierzyce
Sulmierzyce · Działka rolna · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
3 zł / m²

Działka Sulmierzyce na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka rolna numer 717 sulmierzyce nie uzytkowana od kilku lat wiec potrzebuje uwagi ...

Działka leśna Stanisławów
Stanisławów · Działka leśna · 10800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
3 zł / m²

Działka Stanisławów na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka lesno-rolna piekny sosnowy las polozony na dzialce numer 1 stanislawow kolo sulmierzyc ...

Działka inna Stanisławów
Stanisławów · Działka inna · 23800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
4 zł / m²

Działka Stanisławów na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka rolno lesna o powierzchni okolo 2,4ha numery dzialek 14/15/16 stanislawow mozliwe przetworzenie na budowlane dzialki ,mozliwe podlaczenie wody I pradu dojazd utwardzony okolo 60 metrow od asflatowej drogi wiecej info pod tel.w razie nie odebrania prosze wyslacsms oddzownie...

Działka leśna Niwy
Niwy · Działka leśna · 10400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
11 zł / m²

Działka Niwy na sprzedaż bezpośrednio
Działka leśna nad rzeką Widawką. Usytuowana pomiędzy Podżarem a Lubośnią. Do rzeki ok 20 metrów. Działka nr 1058 i 1059 w wydziale rejestru gruntów. http://belchatow.geoportal2.pl/map/www/mapa.php?CFGF=wms&mylayers=%20granice%20obreby%20OSM%20dzialki%20numery_dzialek%20&myqlayers=%20dzialki%2...

Działka inwestycyjna Piaszczyce
Piaszczyce · Działka inwestycyjna · 135500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
9 zł / m²

Działka Piaszczyce na sprzedaż
Teren inwestycyjny o pow. 13,55 ha. w odległości ok. 10 km od Radomska i ok 22 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Teren w sąsiedztwie kompleksu leśnego. Idealny pod działalność rekreacyjną, dom seniora etc. Nieruchomość składa się z działek przylegających, tworzących jedną całość....

Działka budowlana Róża
Róża · Działka budowlana · 7331 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
366 000 zł
50 zł / m²

Działka Róża na sprzedaż
Na sprzedaż działka z dużym potencjałem w miejscowości Róża. Nieruchomości znajduje się w cichcej i spokojnej okolicy. Działka mieści się ok 1km od wjazdu na autostradę S8. Nieruchomośc może zostać wykorzystana pod zabudowe mieszkaniową, jak i pod inwestycję....

Działka budowlana Dobra
Dobra · Działka budowlana · 3569 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
70 zł / m²

Działka Dobra na sprzedaż
Sprzedam dziłkę budowlaną 3600m usytuowana w Dobrej 20 km od Łodzi 5km od węzła autostrwady A1/A2m Idealny puknt komunikacyjny a za razem spokójna i cicha okolica. We miejscowości znajduje się szkoła podstawowa....

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.