Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat sieradzki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

61 działek na sprzedaż powiat sieradzki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (55) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka rolno-budowlana Zagajew, Zagajew 27A
Zagajew, Zagajew · Działka rolno-budowlana · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
17 zł / m²

Działka Zagajew na sprzedaż bezpośrednio
Dom do zamieszkania. Garaz. 5km do Warty i 20km do trasyS8(Sieradz)...

Działka budowlana Sieradz Męka, ul. Torowa
Sieradz Męka, ul. Torowa · Działka budowlana · 962 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
30 zł / m²

Działka Sieradz Męka na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest we wschodniej części miasta Sieradz. Zabudowana budynkiem letniskowym. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się dwie zagospodarowane działki, jeden z sąsiadów mieszka całorocznie drugi sezonowo. Na działce są drzewa iglaste, owocowe i krzewy. Atutem jest położenie względem węzła z drogą ekspresową S8 (Wrocław- Sieradz-Łódz-Warszawa)oraz stacją kolejową ok 1,5 km. Dojazd do centrum: - Sieradza wg google maps to 8 min. - Łodzi 40 min Jeżeli szukasz działki, na skra...

Działka budowlana Rossoszyca
Rossoszyca · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
13 zł / m²

Działka Rossoszyca na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana 2400m2 w spokojnej okolicy obok miejscowości Rossoszyca ( powiat Sieradzki ). Działka w kształcie prostokąta, media w drodze. Blisko sklepy, szkola podstawowa, przychodnia. Dojazd do działki droga asfaltowa. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu....

Działka leśna Ligota
Ligota · Działka leśna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
5 zł / m²

Działka Ligota na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 80-cio letni las sosnowy (2ha) w województwie Łódzkim; Las znajduje się w okolicy: Burzenina - Sieradza - Ligoty...

Działka leśna Stoczki
Stoczki · Działka leśna · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 200 zł
14 zł / m²

Działka Stoczki na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż posiadam działkę leśną o wielkości 33a . Jest to las brzozowy około 65-letni. Dokładny dojazd widoczny na jednym ze zdjęć. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod wskazany numer w ogłoszeniu....

Działka budowlana Proboszczowice
Proboszczowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Proboszczowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 4 działki budowlane o powierzchni każda ok. 1000 m2 (10 ar), położona w PROBOSZCZOWICACH gm Warta. Cena 3500 zł za ar OPIS DZIAŁKI: * szerokość ok. 33 m * długość ok. 31 m * media: prąd, woda : do podłączenia. * dojazd do działki: drogą gruntową * działka nieogrodzona Działka podsiada aktualne warunki zabudowy. Piękna, cicha i spokojna okolica. Bardzo mały ruch samochodowy. Wokół zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobra lokalizacja- do centrum Warty ok 1,5...

Działka rolno-budowlana Męcka Wola
Męcka Wola · Działka rolno-budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
3 zł / m²

Działka Męcka Wola na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w Sieradzu w trzech kawałkach do sprzedania !...

Działka budowlana Warta
Warta · Działka budowlana · 1051 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 000 zł
34 zł / m²

Działka Warta na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Proboszczowice. Dojazd do działki drogą asfaltową gminną, dalej drogą wewnętrzną. Przeznaczenie :działka budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1051 m2 w kształcie prostokąta. Teren: niezagospodarowany, nieogrodzony, płaski. Media: prąd, woda - w trakcie podłączenia. Bardzo dobra propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, jednocześnie lokalizacja umożliwia względnie szybki i łatwy dojazd miast: Warta, Sieradz, Łódź, Kalisz....

Działka budowlana Warta
Warta · Działka budowlana · 1038 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 500 zł
35 zł / m²

Działka Warta na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Proboszczowice, w okolicy nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do działki z drogi gminnej asfaltowej, drogą wewnętrzną. Przeznaczenie: działka budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1038 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony, niezagospodarowany. Media: woda, prąd - w trakcie podłączenia. Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Proboszczowice
Proboszczowice · Działka budowlana · 1063 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
35 zł / m²

Działka Proboszczowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Proboszczowice w otoczeniu nowo powstającej zabudowie jednorodzinnej. Dojazd do działki z drogi gminnej asfaltowej, dalej drogą wewnętrzną. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1063 m2 w kształcie prostokąta. Teren:płaski, nieogrodzony, niezagospodarowany. Media: woda, prąd - w trakcie podłączenia. Opis lokalizacji: ...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.