Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

5859 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5545) oraz niepowtarzające się oferty agencji (314).

Wiktorów · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
208 000 zł
260 zł / m²

Działka Wiktorów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1600 metrów, działka jest ogrodzona. Znajduję się w Wiktorowie gmina Radzymin.... 5 dni temu

Działka budowlana Stary Żabieniec
Stary Żabieniec · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
35 zł / m²

Działka Stary Żabieniec na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 3000 tysięcy metrów kwadratowych. Działka jest zlokalizowana w Powiecie Garwolińskim a dokładnie Żabieniec Stary w bardzo cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu nie ma żadnego przemysłu. Działka znajduje się w sąsiedztwie terenów leśnych i posiada wsz... 5 dni temu

Wierzbica · Działka rolno-budowlana · 3379 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
47 zł / m²

Działka Wierzbica na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do nabycia nieruchomość rolną położoną w obrębie 0012 Wierzbica , gmina Wierzbica, powiat radomski, województwo mazowieckie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka nr 429/3, o powierzchni 0,3379 ha, dla której Sąd Rejonowy w Szydłowcu, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta ... 5 dni temu

Działka budowlana Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka budowlana · 8500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 245 000 zł
146 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę bezpośrednio przy trasie nr 17 (Warszawa - Lublin). Idealna pod inwestycję.... 5 dni temu

Bukówno · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
5 zł / m²

Działka Bukówno na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia III klasy na sprzedaż. Zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt telefoniczny... 5 dni temu

Działka budowlana Wyszków Centrum, ul. Nadgórze 37
Wyszków Centrum, ul. Nadgórze · Działka budowlana · 939 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
234 000 zł
249 zł / m²

Działka Wyszków Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w centrum Wyszkowa ul. Nadgórze 37 prostokąt o wymiarach 21m na 44m ... 5 dni temu

Działka rolno-budowlana Teresin-Gaj
Teresin-Gaj · Działka rolno-budowlana · 58000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 550 000 zł
61 zł / m²

Działka Teresin-Gaj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolno- budowlane o powierzchni 5.8ha położone w miejscowości Teresin, gm. Teresin, powiat sochaczewski w obrębie geodezyjnym Teresin Gaj. Nieruchomość znajduje się pomiędzy centrum logistycznym Prologis Park, a zakładem przetwórstwa mlecznego Bakoma przy drodze Trakt Jana Pawła II ł... 5 dni temu

Działka budowlana Chobot
Chobot · Działka budowlana · 700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
171 zł / m²

Działka Chobot na sprzedaż
DZIAŁKA NIEZABUDOWANA 700 m2. Mieszkaj nowocześnie i blisko natury! Wybuduj dom metodą gospodarczą na zorganizowanym osiedlu. Oferujemy na sprzedaż w dobrej cenie niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 700 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną na osiedlu ...

Działka budowlana Warszawa Wawer, ul. Ciekawa
Warszawa Wawer, ul. Ciekawa · Działka budowlana · 1104 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
326 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka budowlana położona Warszawa Wawer. Dojazd do działki: kostka bauma lokalna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, zabudowa jednorodzinna szeregowa, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa przemysłowa, magazynowa, zabudowa rekreacyjna, zabudowa usługowa, zabudowa wielorodz...

Działka budowlana Siedlce Rozkosz, ul. Garwolińska
Siedlce Rozkosz, ul. Garwolińska · Działka budowlana · 1154 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
217 zł / m²

Działka Siedlce Rozkosz na sprzedaż
Działka budowlana w Siedlcach w niskiej cenie i dobrej lokalizacji! Działka znajduje się między ul. Garwolińską a ul. Niepodległości, na przeciwko ul. Myśliwskiej, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Rozkosz. Dojazd drogą asfaltową z obu stron sprawia że działka może zostać wykorzystana jednocześnie ...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.