Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

6213 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5934) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Działka budowlana Stare Faszczyce
Stare Faszczyce · Działka budowlana · 1225 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
102 zł / m²

Działka Stare Faszczyce na sprzedaż bezpośrednio
Stare Faszczyce - działka 1225 m (w tym służebność drogi), warunki zabudowy, media-gaz, prąd, woda; druga linia zabudowy; 3,5 km do centrum Błonia, 4 km do autostrady; 1,2 do stacji pkp Witanów (pieszo 15 min)... 3 dni temu

Borki · Działka siedliskowa · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
29 zł / m²

Działka Borki na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona ok.30 km od PKiN W-wie. Wg. Studium Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony na zabudowę siedliskową lub wolnostojącą (Mr2); wymiary 60x47x77m. Działka położona jest na skraju wsi u podnóża zamku w Czersku. Dojazd drogą asfaltową a ostatnie 200 m drogą utwardzaną. Media:... 3 dni temu

Warka Bielany, ul. Wichradzka · Działka budowlana · 3864 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
579 600 zł
150 zł / m²

Działka Warka Bielany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3864m2 (nr działki 402\2).Działka posiada wszystkie media. ... 4 dni temu

Piaseczno, Piaseczno · Działka budowlana · 2460 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
179 600 zł
73 zł / m²

Działka Piaseczno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2460 m² z dostępem do mediów. Dobra lokalizacja,dojazd drogą asfaltową. Cena za m²- 73zł .Cena do negocjacji! Pilne!... 4 dni temu

Działka inwestycyjna Trablice
Trablice · Działka inwestycyjna · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
444 000 zł
120 zł / m²

Działka Trablice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Trablicach koło Radomia. Działka o powierzchni 3700 m², posiada dwa zjazdy -jeden publiczny ,drugi prywatny. Uzyskane pozwolenie na budowę budynku mieszkalno-usługowego. Drugie pozwolenie na budowę myjni samoobsługowej. Według planu zagospodarowania działka może by... 4 dni temu

Maciejowice · Działka budowlana · 2077 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
48 zł / m²

Działka Maciejowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działke budowlaną przy ulicy ze wszystkimi mediami... 4 dni temu

Grzybowo · Działka budowlana · 1008 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
38 zł / m²

Działka Grzybowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy głównej drodze do Regimina, wszystkie media w okolicy/w drodze/ działka zlokalizowana jest w Grzybowie naprzeciwko przystanku PKS, nr dzałki15/4 obręb Grzybowo... 4 dni temu

Działka budowlana Warszawa Wawer, ul. Ciekawa
Warszawa Wawer, ul. Ciekawa · Działka budowlana · 1104 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
326 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka budowlana położona Warszawa Wawer. Dojazd do działki: kostka bauma lokalna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, zabudowa jednorodzinna szeregowa, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa przemysłowa, magazynowa, zabudowa rekreacyjna, zabudowa usługowa, zabudowa wielorodz...

Działka budowlana Siedlce Rozkosz, ul. Garwolińska
Siedlce Rozkosz, ul. Garwolińska · Działka budowlana · 1154 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
217 zł / m²

Działka Siedlce Rozkosz na sprzedaż
Działka budowlana w Siedlcach w niskiej cenie i dobrej lokalizacji! Działka znajduje się między ul. Garwolińską a ul. Niepodległości, na przeciwko ul. Myśliwskiej, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Rozkosz. Dojazd drogą asfaltową z obu stron sprawia że działka może zostać wykorzystana jednocześnie ...

Działka budowlana Mingosy
Mingosy · Działka budowlana · 1900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
18 zł / m²

Działka Mingosy na sprzedaż
Działka utworzona z 2 przyległych do siebie - jednej budowlanej, jednej rolnej. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, więc łatwo będzie przekształcić ją na budowlaną. Działka położona w miejscowości Mingosy ok. 4km od Kotunia. Dojazd do działki: droga asfaltowa Przeznaczenie: brak in...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.