Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

7058 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6306) oraz niepowtarzające się oferty agencji (752).

Działka budowlana Władysławowo
Władysławowo · Działka budowlana · 801 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
81 zł / m²

Działka Władysławowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialkę budowlaną ogrodzona z dwóch stron wszystkie media tużprzy działce prąd na działce teren równy nie podmokły w sąsiedztwie nowe domy dzwonic po godz 20 niestety taka praca niedziela cały dzień jestem dostępna tel. chetnie odpowiem na email lub tel podany w wyżej,... 3 dni temu

Działka rolna Chruściechów
Chruściechów · Działka rolna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
25 zł / m²

Działka Chruściechów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2ha działki rolnej w Chruściechowie, cena do uzgodnienia.... 3 dni temu

Działka rolna Ładzyń
Ładzyń · Działka rolna · 47460 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
21 zł / m²

Działka Ładzyń na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję dużą, piękną działkę, blisko drogi asfaltowej z możliwością podzielenia na mniejsze działki. Idealna dla dewelopera. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Lokalizacja - Ładzyn kolo Minska Mazowieckiego Pow. [m2] 420m x 113m. - 47460 m2. Stan prawny gruntu - wlasność Przez... 5 dni temu

Działka rolna Lindów, ul. Długa
Lindów, ul. Długa · Działka rolna · 90000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
10 zł / m²

Działka Lindów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną - LINDÓW 10zł/m2 Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. ... 5 dni temu

Działka budowlana Zawidz Kościelny, ul. Mazowiecka
Zawidz Kościelny, ul. Mazowiecka · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
68 zł / m²

Działka Zawidz Kościelny na sprzedaż bezpośrednio
Witam działka znajduje sie kolo Koscioła w samym centrum Zawidza .... 5 dni temu

Działka rolna Sobanice
Sobanice · Działka rolna · 58000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
580 000 zł
10 zł / m²

Działka Sobanice na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o powierzchni 5,8 ha w miejscowości Sobanice ( gm Naruszewo, powiat płoński ).... 5 dni temu

Działka budowlana Marki, ul. Jana Skrzetuskiego 2/2
Marki, ul. Jana Skrzetuskiego · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
599 000 zł
499 zł / m²

Działka Marki na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę budowlaną 1200 metrow woda i gaz przy dzialce prąd tez blisko wszelkich informacji udziele telefonicznie... 5 dni temu

Działka inwestycyjna Warszawa Mokotów, ul. Woziwody
Warszawa Mokotów, ul. Woziwody · Działka inwestycyjna · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
2000 zł / m²

Działka Warszawa Mokotów na sprzedaż
Jest koncepcja na mały budynek biurowo-usługowy o następujących parametrach : Razem powierzchnia użytkowa całego budynku: 1147.12 m.kw. w tym powierzchnia kondygnacji -1: 351.32 m.kw. powierzchnia pomocnicza: 331.60 m.kw. powierzchnia biurowa: 464.20 m.kw. Ilość miejsc parkingowych w ga...

Działka inwestycyjna Radom Dzierzków, ul. Lubelska
Radom Dzierzków, ul. Lubelska · Działka inwestycyjna · 20700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 140 000 zł
200 zł / m²

Działka Radom Dzierzków na sprzedaż
Działka budowlana o pow. 2,07 ha. Osiedle "Dzierzków", ul. Lubelska.Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Radomia. Działka położona jest między ulicami Lubelską a Odrodzenia. Woda, światło, gaz, kanalizacja miejska. ...

Działka inwestycyjna Radom Dzierzków, ul. Odrodzenia
Radom Dzierzków, ul. Odrodzenia · Działka inwestycyjna · 15000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
200 zł / m²

Działka Radom Dzierzków na sprzedaż
Działka budowlana o pow. 1,5 ha. Osiedle "Dzierzków", ul. Odrodzenia. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Radomia. Działka położona jest między ulicami Lubelską a Odrodzenia. Woda, światło, gaz, kanalizacja miejska...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.