Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

7046 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6261) oraz niepowtarzające się oferty agencji (785).

Działka budowlana Maliszew, Maliszew
Maliszew, Maliszew · Działka budowlana · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
2 zł / m²

Działka Maliszew na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, sprzedam pilnie działki k. Mińska Mazowieckiego , MALISZEW 93/2 (ok. 5900 m2 ). Więcej informacji przekażę telefonicznie.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Żanęcin, Żanęcin
Żanęcin, Żanęcin · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
2 zł / m²

Działka Żanęcin na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, sprzedam pilnie działkę w lesie k. Otwocka , miejscowość Żanęcin. Więcej informacji przekażę telefonicznie. ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Kobylanka
Kobylanka · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
20 zł / m²

Działka Kobylanka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1100 m2 lub w innym miejscu działkę do 3000 m2 - w okolicach Dobrego z warunkami zabudowy wydanymi w 2015 r.... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Grale
Grale · Działka rekreacyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
14 zł / m²

Działka Grale na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną z możliwością przekształcenia na budowlą na działce prąd światłowód blisko las rzeka gm Kadzidło, resztę informacji udzielę przez tel polecam .... dodano przedwczoraj

Działka rolno-budowlana Smolarnia
Smolarnia · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
23 zł / m²

Działka Smolarnia na sprzedaż bezpośrednio
Działka w zacisznej "modnej" okolicy (Bolimowski Park Krajobrazowy). Działka rolna z prawem zabudowy. Na mapie oznaczona kolorem niebieskim. Cena za 3000m2. Posiada przyłącze elektryczne. Możliwość doprowadzenia przyłącza wodnego (sąsiedztwo hydrantu). Aby uzyskać więcej szczegółów proszę o konta... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Żyrardów, ul. Adama Mickiewicza 51A
Żyrardów, ul. Adama Mickiewicza · Działka inwestycyjna · 4357 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
172 zł / m²

Działka Żyrardów na sprzedaż bezpośrednio
Żyrardów Mickiewicza 51 A Wszystkie media.... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Żyrardów, ul. 1 Maja 63G
Żyrardów, ul. 1 Maja · Działka inwestycyjna · 720 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
236 zł / m²

Działka Żyrardów na sprzedaż bezpośrednio
Żyrardów 1 Maja 63 G... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Stara Wieś, al. Katowicka
Stara Wieś, al. Katowicka · Działka inwestycyjna · 21900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 285 000 zł
150 zł / m²

Działka Stara Wieś na sprzedaż
Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Stara Wieś w gm. Nadarzyn. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usługowo produkcyjną o wielofunkcyjnym przeznaczeniu. Działka ma długość 550m i szerokość 44m. Wjazd na teren jest bezpośrednio z Al....

Działka inwestycyjna Słomczyn
Słomczyn · Działka inwestycyjna · 20000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Słomczyn na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ- działka z planem zagospodarowania przestrzennego : Obiekty Przemysłowe / Hale Wielkopowierzchniowe-Magazynowe, Spedycja ... Działka położona blisko dobrze prosperujących firm , przy trasie szybkiego ruchu kier. Mińsk Mazowiecki-Grójec NR 50 , około 5 km od centrum Grójca. Zjazd na...

Działka budowlana Puchały, ul. Wirażowa
Puchały, ul. Wirażowa · Działka budowlana · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
500 zł / m²

Działka Puchały na sprzedaż
Na sprzedaż oferowana jest płaska, prostokątna działka 2000 m2, zorientowana dłuższą osią połnoc-południe. Z jednej strony graniczy z polami, a z drugiej z zabudową jednorodzinną. Rosnie na niej kilka niewielkich drzew. W pobliżu przebiega droga ekspresowa. Doskonałe miejsce pod zabudowę usługową,...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.