Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

5862 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5548) oraz niepowtarzające się oferty agencji (314).

Działka rolna Opacz-Kolonia, ul. Środkowa 13
Opacz-Kolonia, ul. Środkowa · Działka rolna · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
667 zł / m²

Działka Opacz-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Działka w kształcie litery L Dojazd z 2 stron... 6 dni temu

Roszczep · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
5 zł / m²

Działka Roszczep na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w miejscowości Roszczep położonej 30km od Warszawy w kierunku Białego Stoku. Powierzchnia działki składa się z trzech działek o powierzchni 1h. więcej informacji na telefon.... 6 dni temu

Działka budowlana Borzęcin Mały, ul. Kwiatów Polnych
Borzęcin Mały, ul. Kwiatów Polnych · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
259 zł / m²

Działka Borzęcin Mały na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1100m2 położoną w Borzęcinie Małym przy ul. Kwiatów Polnych i Lawendy. jest to nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych, okolica cicha i spokojna. Na działce rośnie kilkanaście pięknych Brzóz. Przy działce są poprowadzone media: woda, gaz, prąd... 6 dni temu

Warszawa Mokotów, ul. Augustówka · Działka rolno-budowlana · 10131 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 000 zł
642 zł / m²

Działka Warszawa Mokotów na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość gruntowa znajdująca się w użytkowaniu wieczystym, nr. działki 43, obręb:1-05-21,... 6 dni temu

Działka budowlana Krupia Wólka
Krupia Wólka · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
100 zł / m²

Działka Krupia Wólka na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, zalesioną działkę w Krupiej Wólce, gmina Prażmów. Ok 4 km do stacji PKP Zalesie Górne i ok 10 min samochodem/autobusem do Stacji PKP Ustanówek. Działka ma powierzchnię płaską 1600 m2. Dociągnięty jest wodociąg i prąd. Działka z dwóch stron jest ogrodzona siatką. Jed... 6 dni temu

Działka budowlana Benenard
Benenard · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 500 zł
37 zł / m²

Działka Benenard na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam tanio b.ładną działkę budowlaną o pow. 1600 m (27.2 x 59) położoną bezpośrednio przy drodze gminnej we wsi Benenard gm. Radziejowice. W planach zagospodarowania przestrzennego kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną.Ładna spokojna zielona okolica.Energia i woda w drodze. Do Żyrardowa 5,... 6 dni temu

Ciechanów · Działka budowlana · 585 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
256 zł / m²

Działka Ciechanów na sprzedaż bezpośrednio
Witam.Posiadam do sprzedania działkę w zabudowie szeregowej , narożną.Działka z przeznaczeniem usługowo mieszkalnym , położona w atrakcyjnym miejscu u zbiegu ulic Batalionów Chłopskich i Pogodnej.Powierzchnia działki 585m2.Więcej info tel.... 6 dni temu

Działka budowlana Piotrowina
Piotrowina · Działka budowlana · 113000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
2 zł / m²

Działka Piotrowina na sprzedaż
Kompleks działek budowlanych pod inwestycję w miejscowości Piotrowinia, przy Drodze Krajowej nr 2. Dojazd do działki: drogą asfaltowa, bezpośrednio z krajowej trasy nr 2. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, magazyn, nieuciążliwa działalność. Opis działki: Działka o powierzchni 11 300 m2 w...

Działka budowlana Strzeniówka
Strzeniówka · Działka budowlana · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
650 000 zł
325 zł / m²

Działka Strzeniówka na sprzedaż
Przedmiotem oferty jest działka budowlana, położona w miejscowości Strzeniówka, gmina Nadarzyn. Nieruchomość usytuowana jest przy drodze asfaltowej, wśród zabudowy jednorodzinnej w otulinie Lasów Chojnowskich. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Komorowa, Pruszkowa, Nadarzyna (Trasa Katowicka), ok. ...

Działka budowlana Siestrzeń
Siestrzeń · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
150 zł / m²

Działka Siestrzeń na sprzedaż
Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1500m2 w miejscowości Siestrzeń. Nieruchomość położona jest w kompleksie działek budowlanych, otoczonych lasem. Na działce jest już przyłącze do sieci elektroenergetycznej i wodociągowej. W sąsiedztwie buduje się kilka domów jednorodzinnych. Dz...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.