Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

6213 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5934) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Działka budowlana Ojrzeń
Ojrzeń · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Ojrzeń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane położone w Ojrzeniu i w Sokołówku gm.Ciechanów. Działki o powierzchniach od 1000 m2. Działki posiadają warunki zabudowy. CENA UZALEŻNIONA JEST OD WYBORU DZIAŁKI(od 35000zł wzwyż). Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Józefów · Działka budowlana · 2860 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
715 000 zł
250 zł / m²

Działka Józefów na sprzedaż bezpośrednio
Działka pod zabudowę w okolicy rzeka Świder i Mienia na działce dom letniskowy 90m2 parter salon,sypialnia, garderoba, kuchnia, łazienka poddasze sypialnia i strych domek podpiwniczony w głębi posesji budynek gospodarczy ...

Warszawa Wilanów, ul. Arbuzowa · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 340 000 zł
1300 zł / m²

Działka Warszawa Wilanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Wilanowie ul.Arbuzowa róg Melonowej 1300 zł m2 wszystkie media....

Działka budowlana Zabłocie
Zabłocie · Działka budowlana · 5463 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
55 zł / m²

Działka Zabłocie na sprzedaż bezpośrednio
BEZPOSREDNIO. Działka idealna pod inwestycje, położona w zielonej okolicy Jeziora Zegrzyńskiego z najbliższą plażą i portem w Jachrance - 9km od działki. Jest to miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. W sąsiedztwie są pojedyncze nowe domy jednorodzinne. Działka leżąca dłuższym bokiem (133,5...

Szeligi · Działka rolna · 22000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
660 000 zł
30 zł / m²

Działka Szeligi na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Szeligi gmina Mszczonów .2h20arow...

Działka rolna Zdonków
Zdonków · Działka rolna · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
10 zł / m²

Działka Zdonków na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę położoną w miejscowości Zdonków na trasie Skrzynno - Borkowice. woj. mazowieckie powiat przysuski. Kontakt telefoniczny Zapraszam...

Staroźreby, ul. Polna · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
50 zł / m²

Działka Staroźreby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane położone obok siebie , każda o powierzchni 1100 m w Staroźrebach przy ul. polnej ...

Działka budowlana Tomaszew
Tomaszew · Działka budowlana · 3150 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 600 zł
44 zł / m²

Działka Tomaszew na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Tomaszew, gmina Wiskitki. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działki o powierzchni od 3150 m2 do 4503 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, wodociąg. Opis l...

Działka budowlana Warszawa Wilanów, ul. Syta
Warszawa Wilanów, ul. Syta · Działka budowlana · 9806 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 864 000 zł
700 zł / m²

Działka Warszawa Wilanów na sprzedaż
Działka budowlana położona na warszawskim Wilanowie. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, szeregowa i wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 9806 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, woda, prąd. Okolice...

Działka Nadarzyn
Nadarzyn · 2600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
351 000 zł
135 zł / m²

Działka Nadarzyn na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Garbatka. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 2600 m2 w kształcie prostokąta. Wymiary: 25 m x 100 m. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, gaz...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.