Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

6271 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5567) oraz niepowtarzające się oferty agencji (704).

Działka siedliskowa Pniewnik
Pniewnik · Działka siedliskowa · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
109 zł / m²

Działka Pniewnik na sprzedaż bezpośrednio
Działka w doskonałej lokalizacji, usytuowana we wsi Pniewnik (powiat węgrowski), bezpośrednio przy trasie Warszawa-Węgrów – niespełna 50 km od granic Warszawy, ok. 16 km od Węgrowa. Na terenie wsi znajduje się zabytkowy kościół oraz sklepy spożywcze. W odległości 10 km przepływa rzeka Liwiec ...

Działka budowlana Serock
Serock · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
54 zł / m²

Działka Serock na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam śliczną działkę w Pobyłkowie Małym- 5 km. od Serocka. Wielkość 1.100 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 27x40 m, w drugiej linii zabudowy od asfaltu. Bezpośredni wjazd wydzieloną, szeroką drogą wewnętrzną. Przy działce, na głównej drodze powiatowej jest wodociąg i prąd. Kanalizacja ...

Działka rolna Mistów
Mistów · Działka rolna · 4937 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
158 000 zł
32 zł / m²

Działka Mistów na sprzedaż bezpośrednio
OGŁOSZENIE INTERNETOWE Oferuję do nabycia nieruchomość rolną zabudowaną murowanym budynkiem inwentarsko - gospodarczym o pow. 126 m, położoną w obrębie 0014, gmina Jakubów, powiat miński, województwo mazowieckie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka nr 279/11, 279/8, 279/13 o łącznej powier...

Działka budowlana Lesznowola, ul. Szkolna 14
Lesznowola, ul. Szkolna · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
510 000 zł
340 zł / m²

Działka Lesznowola na sprzedaż bezpośrednio
Szkoła i przedszkole zlokalizowane na tej samej ulicy. Nowe osiedle. Okolica dobrze zagospodarowana i bezpieczna. ...

Działka budowlana Wiązowna Kościelna, ul. Kościelna 55C
Wiązowna Kościelna, ul. Kościelna · Działka budowlana · 640 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
188 zł / m²

Działka Wiązowna Kościelna na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo ładna działka z zejściem do rzeki Mieni. aktualne warunki zabudowy . dobre połączenie z Warszawą-aut.720 blisko szkoła ,kościół,sklepy Cicha ,spokojna okolica....

Działka rolno-budowlana Duchnów, ul. Wspólna 144
Duchnów, ul. Wspólna · Działka rolno-budowlana · 4100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
73 zł / m²

Działka Duchnów na sprzedaż bezpośrednio
Siedlisko z budynkami w cichej spokojnej okolicy. Blisko przystanek autobusowy 730 do ronda Wiatraczna ...

Działka budowlana Osowiec
Osowiec · Działka budowlana · 2080 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
101 zł / m²

Działka Osowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 2080 m2 w kształcie prostokąta. Nieruchomość jest narożna i otacza ją ulica gminna asfaltowa oraz utwardzona prywatna. Przy granicy działki są wszystkie media. Działka położona jest w przyjemnej okolicy w pobliżu nowe budynki .Więcej informacji udzielę pod numerem tele...

Działka budowlana Warszawa Włochy
Warszawa Włochy · Działka budowlana · 2256 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
1064 zł / m²

Działka Warszawa Włochy na sprzedaż
Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2256 m2 zlokalizowana w dzielnicy Włochy.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 30m szerokość oraz około 75m długość. Założona księga wieczysta, uregulowany stan prawny.Dojazd do działki gminną drogą asfaltową Działka ogrodzona siatką, od frontu ...

Działka budowlana Warszawa Żoliborz
Warszawa Żoliborz · Działka budowlana · 757 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 900 000 zł
5152 zł / m²

Działka Warszawa Żoliborz na sprzedaż
DO SPRZEDANIA DZIAŁKA W CENTRUM HISTORYCZNEGO ŻOLIBORZA Działka znajduje się wg MPZP na terenie o przeznaczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna małogabarytowa. Na działce znajduje się budynek mieszkalny do remontu lub rozbudowy. Dom można przekształcić na budynek wielo...

Działka budowlana Zalesie Górne, ul. Wojciechowice - Chojnowski Park Krajobrazowy
Zalesie Górne, ul. Wojciechowice - Chojnowski Park Krajobrazowy · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
90 zł / m²

Działka Zalesie Górne na sprzedaż
   Malownicze działki w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Możliwość wyboru konkretnej działki z grupy czterech przeznaczonych do sprzedaży. Dostępne powierzchnie od mkw. Grunt jest w trakcie podziału. Teren jest objęty mpzp i przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową ekstensywną,...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.