Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

7054 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6296) oraz niepowtarzające się oferty agencji (758).

Działka budowlana Wojciechowice
Wojciechowice · Działka budowlana · 1944 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
72 zł / m²

Działka Wojciechowice na sprzedaż bezpośrednio
Otulina lasu chojnowskjego do warszawy 40 km 2 km stacja pkp cisza grzyby...

Działka siedliskowa Chorzele, ul. Cmentarna 50
Chorzele, ul. Cmentarna · Działka siedliskowa · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
28 zł / m²

Działka Chorzele na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam siedlisko z domkiem drewnianym przy lesie w bardzo spokojnej okolicy,2km od 3 tyś miasta CHORZELE które w ostatnim czasie się dynamicznie rozwija,markety ,rzemiosło,drogi,sieć wodociągowa,liceum,szkoła,stadion, dwie strefy ekonomiczne z siecią kolejową (W TRAKCIE REALIZACJI) ,aqaparkiem mi...

Działka budowlana Wola Kiełpińska, Wola Kiełpińska 5
Wola Kiełpińska, Wola Kiełpińska · Działka budowlana · 4813 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
385 000 zł
80 zł / m²

Działka Wola Kiełpińska na sprzedaż bezpośrednio
Trzy działki budowlane w kształcie prostokąta. Cicha spokojna okolica w sąsiedztwie jeziora Chojno. W koło dużo lasów. Niedaleko szkoła podstawowa, gimnazjum. Liceum 5 km w Serocku....

Działka budowlana Rybianka
Rybianka · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
20 zł / m²

Działka Rybianka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Rybianka 3 km od Szydłowca wiecej informacji tel....

Działka rolno-budowlana Wysocko
Wysocko · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
12 zł / m²

Działka Wysocko na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka w miejscowosci Wysocko kolo Szydłowca wiecej informacji tel....

Działka budowlana Stare Gulczewo Gulczewo
Stare Gulczewo Gulczewo · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
55 zł / m²

Działka Stare Gulczewo Gulczewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Gulczewie Starym o powierzchni około 2000 m2. Z budynkiem gospodarczym do rozbiórki. Teren przyjazny przy głównej trasie Rogozino-Imielnica około 5 km od Płocka. Cena 55 zł m2. Do negocjacji. Więcej wiadomości na nr. telefonu....

Działka budowlana Dzbanice
Dzbanice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
27 zł / m²

Działka Dzbanice na sprzedaż bezpośrednio
Działki z warunkami zabudowy ( całość obejmuje 12 000m2 ) Wodociąg w działce. 40 km od Warszawy - niedaleko drogi nr 61 Działka 1000m2 za 35 000 zł Działka 2000m2 za 55 000 zł. Działka 3000m2 za 85 000 zł. Wielkość i cena działki do negocjacji....

Działka inwestycyjna Halinów
Halinów · Działka inwestycyjna · 24000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 500 000 zł
104 zł / m²

Działka Halinów na sprzedaż
DZIAŁKA BUDOWLANA, BUDOWA HURTOWNI, CENTRUM BIUROWE, HALE, PRODUKCJA -z dobrym dojazdem PKP, trasa A2~ ~ odpowiednia na: magazyn, hotel, dom spokojnej starości, centrum biurowe, siedzibę firmy produkcyjno - usługowej. ~ ~ ZAPRASZAMY INWESTORÓW - DZIAŁKA POD DZIAŁALNOŚĆ Z DOBRYM DOJAZDEM PKP DLA PRAC...

Działka budowlana Szczaki
Szczaki · Działka budowlana · 1402 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
196 000 zł
140 zł / m²

Działka Szczaki na sprzedaż
PIĘKNE DZIAŁKI POD DOMY JEDNORODZINNE - dojazd do Warszawy 15min trasą lub al.Krakowską, sprzedaż łącznie lub pojedynczo. Na sprzedaż mamy łącznie 5 działek budowlanych - okolice Złotokłosu, łącznie ok. 7310m2, pojedynczo działki od 1244m2 do 1700m2. Jest możliwość dokupienia kolejnych jeszcze ...

Działka rolno-budowlana Złotokłos, ul. Wierzbowa
Złotokłos, ul. Wierzbowa · Działka rolno-budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
189 000 zł
172 zł / m²

Działka Złotokłos na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana położona blisko lasu. Lokalizacja Złotokłos, gmina Piaseczno ul. Wierzbowa. Działka o wymiarach 25 m od frontu x 46 m - długość działki. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka budowlano-leśna. Przyjemne sąsiedztwo - domy jednorodzinne o...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.