Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

6978 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6240) oraz niepowtarzające się oferty agencji (738).

Działka budowlana Karczew, ul. Wierzbowa
Karczew, ul. Wierzbowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
300 zł / m²

Działka Karczew na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę 800 m2 w Karczewie ul. Wierzbowa. (Okolice Warszawy) Działka z gotowymi planami pod budowę. Woda, gas, ścieki, prąd. Droga asfaltowa. Możliwość umówienia i obejrzenia działki....

Działka budowlana Maków Nowy
Maków Nowy · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
196 000 zł
70 zł / m²

Działka Maków Nowy na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, przy drodze , pozwolenie na budowę,...

Działka budowlana Jastrząb, ul. Spacerowa
Jastrząb, ul. Spacerowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
75 zł / m²

Działka Jastrząb na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę budowlaną w Jastrzębiu przy ul. Spacerowej. Działka posiada przyłącza....

Działka budowlana Latowicz, ul. Grundowa
Latowicz, ul. Grundowa · Działka budowlana · 1413 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
30 zł / m²

Działka Latowicz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Latowiczu: woda, prąd, kanalizacja, gaz, droga asfaltowa, chodnik przy posesji. Działka numer 681. Wymiary działki ok. 15x90m, ul. Grundowa. Bocianie gniazdo dodatkową atrakcją :)....

Działka rolna Łosie
Łosie · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
23 zł / m²

Działka Łosie na sprzedaż bezpośrednio
Witam, do sprzedania działka rolna o pow. 3000m2 we wsi Łosie koło Radzymina pod Warszawą, oznaczona w rejestrze gruntów jako łąki trwałe. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub email...

Działka budowlana Kownaciska
Kownaciska · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
116 000 zł
40 zł / m²

Działka Kownaciska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,29 ha w Kownaciskach, gmina Suchożebry, ok. 10 km od Siedlec. W okolicy znajdują się lasy i rzeka. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej (klasa powiatowa), przebiegającej przez wieś. Kształt działki jest nieregularny o szeroko...

Działka budowlana Krzewina
Krzewina · Działka budowlana · 1005 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
154 zł / m²

Działka Krzewina na sprzedaż bezpośrednio
Mam do zaoferowania bez żadnych pośredników działkę o powierzchni 1005 m2 położoną w miejscowości Krzewina gm.Halinów. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zagrodową.Nieruchomość poł...

Działka budowlana Borowina, ul. Zaleśna
Borowina, ul. Zaleśna · Działka budowlana · 1501 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
170 zł / m²

Działka Borowina na sprzedaż
Działka w kształcie zbliżonym do trapezu w Borowinie. Działka znajduje się na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - ekstensywna zabudowa mieszkaniowa z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod: -ekstensywną zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, -użytki zielone i ziel...

Działka inwestycyjna Warszawa Bielany
Warszawa Bielany · Działka inwestycyjna · 776 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
902 zł / m²

Działka Warszawa Bielany na sprzedaż
Działka budowlana, mieszkaniowa , inwestycyjna , przemysłowa. Działka o powierzchni 776 metrów kwadratowych (wymiary ok. 16,5 metrów na ok. 46 metrów), położona w Warszawie dzielnicy Bielany, Działka leży na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego, który umożliwia zabudowę usług...

Działka rolna Edwardowo, ul. Bobrowska
Edwardowo, ul. Bobrowska · Działka rolna · 11000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
10 zł / m²

Działka Edwardowo na sprzedaż
Działka o pow. 11000 m 2 położona w miejscowości Edwardowo k. Osuchowa w sąsiedztwie lasów w strefie Bolimowsko- Radziejowickiego z doliną środkowej Rawki Obszaru Chronionego Krajobrazu . Położona przy utwardzonej drodze.  Działka jest nieogrodzona, usytuowana na lekkim wzniesieniu na działce zna...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.