Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

6212 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5933) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Warszawa Wilanów, ul. Arbuzowa · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 340 000 zł
1300 zł / m²

Działka Warszawa Wilanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Wilanowie ul.Arbuzowa róg Melonowej 1300 zł m2 wszystkie media....

Działka budowlana Zabłocie
Zabłocie · Działka budowlana · 5463 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
55 zł / m²

Działka Zabłocie na sprzedaż bezpośrednio
BEZPOSREDNIO. Działka idealna pod inwestycje, położona w zielonej okolicy Jeziora Zegrzyńskiego z najbliższą plażą i portem w Jachrance - 9km od działki. Jest to miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. W sąsiedztwie są pojedyncze nowe domy jednorodzinne. Działka leżąca dłuższym bokiem (133,5...

Szeligi · Działka rolna · 22000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
660 000 zł
30 zł / m²

Działka Szeligi na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Szeligi gmina Mszczonów .2h20arow...

Działka rolna Zdonków
Zdonków · Działka rolna · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
10 zł / m²

Działka Zdonków na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę położoną w miejscowości Zdonków na trasie Skrzynno - Borkowice. woj. mazowieckie powiat przysuski. Kontakt telefoniczny Zapraszam...

Staroźreby, ul. Polna · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
50 zł / m²

Działka Staroźreby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane położone obok siebie , każda o powierzchni 1100 m w Staroźrebach przy ul. polnej ...

Działka budowlana Śniadówko, ul. Słowiańska
Śniadówko, ul. Słowiańska · Działka budowlana · 1870 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
205 700 zł
110 zł / m²

Działka Śniadówko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną działkę budowlano o powierzchni 1870 m2 w miejscowości Pomiechówek-Śniadówko (ok. 40km od Warszawy). Działka znajduje się jedynie 50 m od rzeki Wkra. Działka znajduje się na cichym i spokojnym miejscu w bliskim sąsiedztwie lasów. Na działce jest dużo drzew oraz rośli...

Długosiodło · Działka inwestycyjna · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
50 zł / m²

Działka Długosiodło na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o pow. 1900m2 w Długosiodle. Ziemia jest przeznaczona pod działalność (usługi, produkcja, itp.). Doprowadzony prąd i woda. Wjazd na plac z dwóch ulic. Kontakt tel. ...

Działka budowlana Warszawa Wawer, ul. Ślazowa
Warszawa Wawer, ul. Ślazowa · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
600 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka budowlana położona w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa je...

Działka budowlana Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska · Działka budowlana · 958 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
1253 zł / m²

Działka Mińsk Mazowiecki na sprzedaż
Działka budowlano-usługowa położona w miejscowości Mińsk Mazowiecki. Dojazd do działki: drogą asfaltową DK2. Przeznaczenie: zabudowa mieszkalna, usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 958 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony, utwardzony, zabudowany magazynami. Dostępne me...

Działka budowlana Michałów-Reginów, ul. Wolska
Michałów-Reginów, ul. Wolska · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
375 000 zł
250 zł / m²

Działka Michałów-Reginów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Michałów Reginów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna i bliźniacza. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: gaz, prąd, wodociąg. Okolice...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.