Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

6669 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6069) oraz niepowtarzające się oferty agencji (600).

Szymanów · Działka budowlana · 9400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 230 000 zł
131 zł / m²

Działka Szymanów na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlano przemysłowe z pierwszej ręki, media 100m, ...

Działka budowlana Żuromin, ul. Brzozowa
Żuromin, ul. Brzozowa · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
100 zł / m²

Działka Żuromin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam trzy działki budowlane w Żurominie przy ul. Brzozowej (za szpitalem)...

Działka rolno-budowlana Nowe Polesie
Nowe Polesie · Działka rolno-budowlana · 18840 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 000 zł
6 zł / m²

Działka Nowe Polesie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio działkę przy Kampinoskim Parku Narodowym z prawem zabudowy w miejscowości Nowe Polesie.Działka nieogrodzona, położona wzdłuż drogi gruntowej. Powierzchnia całkowita działki z lasem wynosi 18400m2. W tym las zajmuje powierzchnię 7000m2. Piękne miejsce w otulinie Kampinowskiego P...

Wiśniew · Działka rolna · 55900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
279 500 zł
5 zł / m²

Działka Wiśniew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną klasy IV, V, pow. 5,59 ha, szerokość 50 m, długość 1110 m. Powiat miński, gmina Jakubów, wieś Wiśniew. 48 km od centrum Warszawy w linii prostej. Ziemia przylegająca do drogi asfaltowej....

Działka inwestycyjna Parciaki-Stacja
Parciaki-Stacja · Działka inwestycyjna · 16000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
325 000 zł
20 zł / m²

Działka Parciaki-Stacja na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przemysłową o pow. 1,6 h z połową domu ( do remontu ) , droga dojazdowa utwardzona , media energia , woda...

Działka budowlana Głuchów
Głuchów · Działka budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
248 000 zł
80 zł / m²

Działka Głuchów na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w malowniczej okolicy , w dolinie rzeki Jeziorki. prąd i woda (wodociag) w granicy działki Można wystąpić o warunki zabudowy ....

Maszewo · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
100 zł / m²

Działka Maszewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 2700m2, z dostempem do wody, kanalizacji , gazu oraz prądu. Działka położona jest w Maszewie nad Wisłą w odległości 800 m od Szpitala Wojewódzkiego na Winiarach....

Działka budowlana Stefanowo
Stefanowo · Działka budowlana · 1826 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 500 zł
140 zł / m²

Działka Stefanowo na sprzedaż
Ładna dzialka położona w gminie Lesznowola, z dobrym dojazdem. Jest plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem działek na zabudowę jednorodzinną. Plan ustala objęcie działek kanalizacją i gazyfikacją. Zainteresowanym plan udostępniamy do wglądu.... 4 dni temu

Działka budowlana Kierszek
Kierszek · Działka budowlana · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
840 000 zł
420 zł / m²

Działka Kierszek na sprzedaż
Atrakcyjna, piękna działka budowlana 2000 m2 w Kierszku, Gmina Konstancin-Jeziorna, w granicach strefy C, czyli Ochrony Uzdrowiskowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z możliwością uzupełnienia zabudowy jedn... 4 dni temu

Działka budowlana Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna · Działka budowlana · 1878 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
799 000 zł
425 zł / m²

Działka Nowa Iwiczna na sprzedaż
Piękna działka budowlana 1878m 2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Nowej Iwicznej. Cicha, w drugiej linii zabudowy, szeroka, o froncie 48,6m 2 . Gaz ziemny, prąd w drodze, podłącze wodociągowe na działce, kanalizacja gminna. Wokół zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna... 4 dni temu

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.