Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

7003 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6266) oraz niepowtarzające się oferty agencji (737).

Działka rolno-budowlana Skaryszew Podolszyny
Skaryszew Podolszyny · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
33 zł / m²

Działka Skaryszew Podolszyny na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka rolno budowlana o powierzchni 15000 m2 polozona w Skaryszewie około 1,5 km od cenrum przy drodze asfaltowej, ...

Działka rolno-budowlana Jasienica
Jasienica · Działka rolno-budowlana · 1265 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
103 zł / m²

Działka Jasienica na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną powierzchnia 1265 m2 blisko las, rzeka, droga asfaltowa, szkoła, sklepy, kościół, stacja kolejowa, miasto powiatowe, Warszawa Wileńska wymiary, orientacja, mapa drzewa 9 brzóz 7 brzóz 2 sosny 2 dęby Działka rolna z możliwością zabudo...

Działka rolno-budowlana Joniec
Joniec · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
15 zł / m²

Działka Joniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialki 1000 metrowe w miejscowosci omieciny gm joniec Dzialki sa rolnobudowlane pod budownictwo jednorodzinne Kompleks sklada sie z 30 dzialek gdzie polowa jest sprzedana i zagospodarowana Wiekszosc nabywcow nastawiona jest na rekreacje i stawiaja male domki i przyczepy kempingowe Niem...

Działka rolna Lutobrok-Folwark
Lutobrok-Folwark · Działka rolna · 13800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
7 zł / m²

Działka Lutobrok-Folwark na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o pow. 13 800 m2. Działka usytuowana jest między budynkami i działkami budowlano-rolnymi w miejscowości Lutobrok Folwark między Pułtuskiem a Wyszkowem. Położona jest przy ulicy asfaltowej, przy przystanku autobusowym. ...

Działka inwestycyjna Zawidz Kościelny, ul. Mazowiecka
Zawidz Kościelny, ul. Mazowiecka · Działka inwestycyjna · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
64 zł / m²

Działka Zawidz Kościelny na sprzedaż bezpośrednio
Witam ,działka znajduje sie w centrum Zawidza koło Koscioła...

Działka budowlana Ostrołęka Centrum, ul. Goworowska
Ostrołęka Centrum, ul. Goworowska · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
50 zł / m²

Działka Ostrołęka Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana położona w Ostrołęce przy ul. Goworowskiej. Działka bezpośrednio przy ul. Doskonała lokalizacja pod działalność gospodarczą; możliwość podzielenia na kilka mniejszych działek. Polecam ...

Działka rolno-budowlana Postoliska Fiukały, ul. Zajazdowa
Postoliska Fiukały, ul. Zajazdowa · Działka rolno-budowlana · 51000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
6 zł / m²

Działka Postoliska Fiukały na sprzedaż bezpośrednio
Cicha okolica otoczona zielenią do działki przynależy staw...

Działka budowlana Węgrów, ul. Nowiny
Węgrów, ul. Nowiny · Działka budowlana · 5618 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
275 000 zł
49 zł / m²

Działka Węgrów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Węgrów. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 5818 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. ...

Działka budowlana Grójec
Grójec · Działka budowlana · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
300 zł / m²

Działka Grójec na sprzedaż
Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m 2, zlokalizowaną w spokojnej części Grójca. Działka narożna  o wymiarach 27 m X 28 m. Planowany wjazd na działkę od strony zachodniej. Teren płaski, bez zadrzewień. Dostępne media;  wodociąg, kanalizacja, gaz, energia elektr...

Działka budowlana Grójec
Grójec · Działka budowlana · 678 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
295 zł / m²

Działka Grójec na sprzedaż
Oferuję do sprzedaży działkę budowlana zlokalizowaną w spokojnej części Grójca. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Działka narożna o nieregularnym kształcie, o wymiarach 27 m X 40 m X 36 m X 10 m. Dojazd drogą polną,  ale utwardzoną.  Dostępne media; - prąd - woda - kanalizacja - gaz...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.