Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

7070 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6326) oraz niepowtarzające się oferty agencji (744).

Działka budowlana Sikórz
Sikórz · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
229 zł / m²

Działka Sikórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę usługowo-budowlaną w centrum Sikorza (obok ronda). W cenę działki wchodzi również budynek gospodarczy. Dokładnych informacji udzielę telefonicznie pod numerem tel. ...

Działka leśna Przasnysz
Przasnysz · Działka leśna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
2 zł / m²

Działka Przasnysz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną o powierzchni ok 3ha w powiecie przasnyskim, 40 letni las sosnowy. Cena do negocjacji....

Działka rekreacyjna Warszawa Włochy, ul. Żwirki i Wigury
Warszawa Włochy, ul. Żwirki i Wigury · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
57 zł / m²

Działka Warszawa Włochy na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka na terenie ROD ,,Owoc", na działce jest drewniany domek na narzędzia-do schronienia i woda.Możliwość podłączenia prądu. Wyjątkowo żyzna i nieskażona ziemia-50 lat starań. Preferowany kontakt tel....

Działka budowlana Runów, ul. Dobra
Runów, ul. Dobra · Działka budowlana · 1520 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 480 zł
99 zł / m²

Działka Runów na sprzedaż bezpośrednio
Witam działka ma kształt 30 x 50 m, media w ulicy, w przypadku pytań proszę o bezpośredni kontakt tel....

Działka siedliskowa Glinki
Glinki · Działka siedliskowa · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
269 zł / m²

Działka Glinki na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Franciszkowo
Franciszkowo · Działka rolna · 9700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
2 zł / m²

Działka Franciszkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę o powierzchni użytkowej 0,96 ha (fizycznie zgodnie z wypisem z rejestru gruntów 0,97 ha, 0,01 ha stanowią rowy). Łąka położona w obrębie Franciszkowo, gm. Żuromin, pow. żuromiński o nr 173. Łąka utrzymana w dobrej kulturze rolnej, koszona co roku co najmniej dwukrotnie. Bez żadnych prz...

Działka budowlana Beźnik
Beźnik · Działka budowlana · 9200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
9 zł / m²

Działka Beźnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powieszchni 9200m2 we wsi Beźnik gmina Potworów w tym 1500m2 jako działka budowlana. Działka ogrodzona, woda miejska, studnia głębinowa, prąd siła. Działka graniczy z rzeczką i pięknym 30h hektarowym zalewem. Na działce posadzone jest wiele pięknych drzew liściastych i k...

Działka budowlana Warszawa, ul. Prawdziwka
Warszawa, ul. Prawdziwka · Działka budowlana · 2143 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
607 zł / m²

Działka Warszawa na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Warszawa w dzielnicy Ursynów. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 2143 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejski au...

Działka budowlana Milanówek
Milanówek · Działka budowlana · 3210 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
738 300 zł
230 zł / m²

Działka Milanówek na sprzedaż
Piękna działka w Milanówku w otoczeniu lasu z wydanym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego i garażu wolnostojącego. Działka ma kształt kwadratu, z wymiarami 68/48. Do działki doprowadzony jest prąd, woda, kanalizacji plus gaz w sąsiednich posesjach. Bardzo dobra lokalizacji dzi...

Działka budowlana Ząbki
Ząbki · Działka budowlana · 5241 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 980 000 zł
378 zł / m²

Działka Ząbki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości w Ząbkach. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 5241 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.