Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

7104 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6317) oraz niepowtarzające się oferty agencji (787).

Działka budowlana Głosków, ul. Słowika
Głosków, ul. Słowika · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
155 zł / m²

Działka Głosków na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w zabudowującej się nowymi domami części Głoskowa. Działka ma powierzchnię 1000 m2, kształt prostokąta wymiarach 40,93 m x 24,08 m, powierzchnię płaską, dostęp do mediów; prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze. Dojazd do działki drogą gminą utw...

Działka budowlana Wola Smolana, ul. Leśne Echo
Wola Smolana, ul. Leśne Echo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
59 zł / m²

Działka Wola Smolana na sprzedaż bezpośrednio
Nr na geoportalu-103/8 .Działka położona w malowniczej okolicy 9 km od Serocka i 35 km od Warszawy....

Działka budowlana Warszawa Wawer, róg Sztumska / Jachowicza
Warszawa Wawer, róg Sztumska / Jachowicza · Działka budowlana · 875 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
491 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż bezpośrednio
UWAGA! Ogłoszenie bezpośrednie od właściciela. Pośrednikom dziękuję!!! NIE zamierzam nawiązywać współpracy z agencjami sprzedaży nieruchomości! NIE wyrażam zgody na kopiowanie treści tego ogłoszenia oraz zdjęć przez osoby lub podmioty trzecie, w tym w szczególności przez agencje pośrednictwa w sprze...

Działka budowlana Marki Pustelnik, ul. Fryderyka Chopina
Marki Pustelnik, ul. Fryderyka Chopina · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
420 zł / m²

Działka Marki Pustelnik na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Warszawa Bemowo, ul. Szeligowska
Warszawa Bemowo, ul. Szeligowska · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 460 000 zł
584 zł / m²

Działka Warszawa Bemowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka Szeligi w pobliżu ulic:Jesionowej i Brzozowej .Wg planu Zagospodarowania Terenu działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe lub inwestycyjne dojazd do działki z dwóch stron Maksymalna powierzchnia zabudowy na działce budowlanej 50% Maksymalna wysokość budynków 12m/3kondygnacje/ I...

Działka rolna Jamno
Jamno · Działka rolna · 23800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
6 zł / m²

Działka Jamno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną (nr 138) w miejscowości Jamno, gmina Słubice o powierzchni 2.38ha. Cena do negocjacji Więcej informacji pod nr tel ...

Działka rolno-budowlana Stegna Nowa Stegna
Stegna Nowa Stegna · Działka rolno-budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
26 zł / m²

Działka Stegna Nowa Stegna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki o powierzchni 1700m2 w miejscowości Stegna, z dostępem do drogi publicznej. 2km do centrum Iłowa. Idealne pod zabudowę. Więcej informacji pod nr telefonu....

Działka budowlana Borowina
Borowina · Działka budowlana · 1767 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
147 zł / m²

Działka Borowina na sprzedaż
Działka o powierzchni 1767 m2, położona w Borowinie, w okolicy nowych domów. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (budownictwo jednorodzinne, powierzchnia zabudowy 30%, normatyw 1500 m2). Media: prąd, kanalizacja, woda - przy działce gaz - w ul. Zaleśnej. Lokalizac...

Działka budowlana Siedlce, ul. Pescantina
Siedlce, ul. Pescantina · Działka budowlana · 1435 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
344 400 zł
240 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: droga polna (60 m od osiedlowej drogi asfaltowej). Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1435 m2, w kształcie prostokąta. Dostępne media: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizac...

Działka inwestycyjna Zegrze Południowe, ul. Warszawska
Zegrze Południowe, ul. Warszawska · Działka inwestycyjna · 5382 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
372 zł / m²

Działka Zegrze Południowe na sprzedaż
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5382 m2 przy ulicy Warszawskiej w Zegrzu Południowym, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 61 łączącej Warszawę z Augustowem - przy jezdni zachodniej (ruch od strony Augustowa w kierunku Warszawy). Bardzo atrakcyjnie położona stanowi obecnie p...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.