Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

7004 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6267) oraz niepowtarzające się oferty agencji (737).

Działka budowlana Dobiesz, ul. Szkolna
Dobiesz, ul. Szkolna · Działka budowlana · 4180 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
48 zł / m²

Działka Dobiesz na sprzedaż bezpośrednio
Dobiesz ul. Szkolna 4180m2 199tys MPZP Działka w miejscowości Dobiesz przy ul. Szkolnej, w sąsiedztwie nowej zabudowy. Powierzchnia: 4180 m2, wymiary ok 58 m x 75 m, dojazd asfaltowy, ostatnie 50m nieutwardzone droga gminna. Dostępne media: energia, woda. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospoda... 6 dni temu

Działka budowlana Kalinowo
Kalinowo · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
43 zł / m²

Działka Kalinowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pilnie działkę budowlaną w miejscowości Kalinowo K/Wyszkowa. Cena do negocjacji. ... 7 dni temu

Działka budowlana Bielino
Bielino · Działka budowlana · 584 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
103 zł / m²

Działka Bielino na sprzedaż bezpośrednio
Prąd, woda, gaz ziemny i kanalizacja w drodze...

Działka budowlana Żelechów, ul. Zgodna
Żelechów, ul. Zgodna · Działka budowlana · 1342 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
71 zł / m²

Działka Żelechów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę budowlaną w m.Żelechów gm.Żabia wola.Działka sucha,dobrze nasłoneczniona,porośnięta samosiejkami sosny,brzozy i dębu.Skrzynka z prądem przy działce,wodociąg w ulicy.Po sąsiedzku nowe domy-całoroczne.W pobliżu rezerwat ,,Las Młochowski".Czysta,cicha i spokojna okolica,dobre po...

Działka rolno-budowlana Łączka
Łączka · Działka rolno-budowlana · 4315 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
9 zł / m²

Działka Łączka na sprzedaż bezpośrednio
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Sprzedam 2 działki położone w miejscowości Łączka, gm. Kotuń, pow. siedlecki, woj. mazowieckie. Nieruchomość o łącznej powierzchni 43,15 a, złożona z działki 390 – 2078 m2 i 391 – 2237 m2. Działka bezpośrednio przy drodze powiatowej, 30 km od Si...

Działka budowlana Niecieplin
Niecieplin · Działka budowlana · 1120 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
79 zł / m²

Działka Niecieplin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Niecieplinie koło Garwolina o powierzchni 1120 m2. Wszystkie media, ładna okolica, przy drodze asfaltowej....

Działka budowlana Warszawa Wawer, ul. Borków
Warszawa Wawer, ul. Borków · Działka budowlana · 1220 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
902 800 zł
740 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż bezpośrednio
Witam Serdecznie Mam do sprzedania działkę budowlaną w kształcie prostokąta szerokość 29 m, długość 44 metry, powierzchnia całkowita 1220 m2. Działka porośnięta 40 letnim sadem, ukształtowanie równa płaska nie wymaga nawożenia ziemi. Media: prąd podłączony, gaz i woda w ulicy borków graniczącej...

Działka budowlana Tłuszcz, ul. Zachodnia
Tłuszcz, ul. Zachodnia · Działka budowlana · 1397 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
219 550 zł
157 zł / m²

Działka Tłuszcz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Tłuszcz. Dojazd do działki: drogą żwirową. Opis działki: Działka o powierzchni 1 397 m2 w kształcie trapezu. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Warszawy: około 48 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Rekreacja: las...

Działka budowlana Kąty
Kąty · Działka budowlana · 8795 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
440 000 zł
50 zł / m²

Działka Kąty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kąty. Dojazd do działki: drogą asfaltową cichą. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, zabudowa jednorodzinna szeregowa, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 8 795 m2 w kształcie prostokąta. Teren: ogrodz...

Działka budowlana Przykory
Przykory · Działka budowlana · 16000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 020 000 zł
64 zł / m²

Działka Przykory na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Przykory. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: rekreacja, padok. Opis działki: Działka o powierzchni 16000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda zimna, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: t...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.