Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

6271 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5567) oraz niepowtarzające się oferty agencji (704).

Działka budowlana Stara Wieś, ul. Grodziska 85
Stara Wieś, ul. Grodziska · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
76 zł / m²

Działka Stara Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w ładnej okolicy na granicy lasu. Zaciszne i spokojne miejsce ...

Działka budowlana Sochaczew
Sochaczew · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
95 zł / m²

Działka Sochaczew na sprzedaż bezpośrednio
Jeśli szukasz ciekawej lokalizacji pod zabudowę Działka budowlana, Sochaczew, przyjemna lokalizacja, do centrum 5min autem, 15 min pieszo, działka 1000m2 na planie kwadratu bardzo ustawna, w sąsiedztwie zabudowanych działek, kameralna na końcu uliczki, działka posiada na swoim terenie rów m...

Działka rolno-budowlana Drożanki
Drożanki · Działka rolno-budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
21 zł / m²

Działka Drożanki na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rolno-budowlana, z decyzją o warunkach zabudowy. Część działki ogrodzona z bramą i z budynkiem gospodarczym, możliwość rozbudowania. Możliwość uzbrojenia działki, w ulicy woda, kanalizacja, prąd, wystarczy podciągnąć....

Działka inwestycyjna Pionki
Pionki · Działka inwestycyjna · 8817 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
580 000 zł
66 zł / m²

Działka Pionki na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, pod inwestycję np: mieszkaniową lub produkcyjną. Uzbrojona, woda, prąd, gaz przy działce. Atrakcyjne miejsce, przy lesie (Puszcza Kozienicka) miejscowość Pionki. Aktualnie nieruchomość zabudowana: budynek, SOT, budynek kotłowni, budynek socjalno magazynowy, wiata stalowa, utwardzo...

Działka rolna Kluczewo
Kluczewo · Działka rolna · 57500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
7 zł / m²

Działka Kluczewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne w miejscowości Kluczewo....

Działka rekreacyjna Warszawa Targówek, ul. Janowiecka
Warszawa Targówek, ul. Janowiecka · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
60 zł / m²

Działka Warszawa Targówek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie ROD "Gaj" w Warszawie, ul. Janowiecka.Idealne miejsce na weekendowy wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Działka zabudowana domkiem drewnianym z podłączoną wodą i prądem. Na terenie nasadzone iglaki, większa część obsiana trawą z wygrodzonym miejscem do obsiana ...

Działka budowlana Rembertów Cieśle, ul. Główna
Rembertów Cieśle, ul. Główna · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
100 zł / m²

Działka Rembertów Cieśle na sprzedaż bezpośrednio
Działka zlokalizowana 50m od powiatowej drogi asfaltowej z chodnikiem oraz 800m od drogi krajowej Warszawa-Kraków. Odległość od Warszawy 35km. Przystanek PKS Warszawa-Grójec zlokalizowany 200m od działki. W pobliżu: Las grzybowy (300m), stawy i łowisko wędkarskie (800m), rzeka Jeziorka (ok. 3km...

Działka budowlana Brześce, ul. Polna
Brześce, ul. Polna · Działka budowlana · 1300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
100 zł / m²

Działka Brześce na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Brześce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1300 m2 w kształcie trójkąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudow...

Działka budowlana Stare Budy
Stare Budy · Działka budowlana · 1002 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 140 zł
70 zł / m²

Działka Stare Budy na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Stare Budy. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 002 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudo...

Działka Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki · 2674 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
325 000 zł
122 zł / m²

Działka Mińsk Mazowiecki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Targówka. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2674m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, częściowo ogrodzony. Dostępne media: gaz, prąd, woda. Działka podzielona na dwie: ...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.