Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

6058 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5811) oraz niepowtarzające się oferty agencji (247).

Działka budowlana Jesówka
Jesówka · Działka budowlana · 1116 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
256 700 zł
230 zł / m²

Działka Jesówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w Jesówce, k. Zalesia Górnego. 1116 m2, 1443 m2, 1114 m2 z kanalizacją. Cena 230 zl/m2 Położone blisko rezerwatu, zapraszam do kontaktu.... 3 dni temu

Działka leśna Józefów Dębinka
Józefów Dębinka · Działka leśna · 2796 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
97 zł / m²

Działka Józefów Dębinka na sprzedaż bezpośrednio
Działka leśna pomiędzy ul. Graniczną a Polną. Działka inwestycyjna.... 4 dni temu

Działka budowlana Gąsawy Rządowe
Gąsawy Rządowe · Działka budowlana · 767 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
78 zł / m²

Działka Gąsawy Rządowe na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę budowlaną znajdującą się w Gąsawach Rządowych na osiedlu domków jednorodzinnych (6 km od Szydłowca). Działka jest uzbrojona, ogrodzona z trzech stron. Numer ewidencyjny działki to 841. Więcej informacji pod numerem telefonu ... 4 dni temu

Działka rekreacyjna Bońki
Bońki · Działka rekreacyjna · 9998 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
365 000 zł
37 zł / m²

Działka Bońki na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna usytuowana na równym terenie, dobrze nasłonecznionym, w otoczeniu drzew z dostępem do wody, prądu oraz gazu 100 metrów od drogi asfaltowej Głównym atutem nieruchomości jest cicha i spokojna okolica działka nr 23/1... 4 dni temu

Gumowo · Działka rolna · 39000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
6 zł / m²

Działka Gumowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam na sprzedanie 3.9ha ziemi sa to łaki wszystko w jednym kawałku w miejscowości gumowo wyznaczona droga dojazdowa około 150m od drogi krajowej nr 10 trawa 3 letnia bardzo dobre zbiory zdjecia wysle na zyczenie... 4 dni temu

Warszawa Stara Miłosna · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
560 zł / m²

Działka Warszawa Stara Miłosna na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w Starej Miłosnej. Wymiary działki długość 48 m, szerokość 27 m. Działka jest ogrodzona, w dobrym punkcie komunikacyjnym.... 4 dni temu

Działka rolna Ocieść
Ocieść · Działka rolna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 500 zł
1 zł / m²

Działka Ocieść na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Dzialke rolną 1,20h w miejscowosci Ocieść /Grabowska Wola ... 4 dni temu

Działka Warszawa Białołęka, ul. Myśliborska
Warszawa Białołęka, ul. Myśliborska · 2082 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 034 754 zł
497 zł / m²

Działka Warszawa Białołęka na sprzedaż
Działka rolna położona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 2082 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja, prąd, gaz, woda (w drodze). Opis lokalizacji: Komunikacja...

Działka leśna Wieliszew
Wieliszew · Działka leśna · 4200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
50 zł / m²

Działka Wieliszew na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Wieliszew, bezpośrednio przy wale rzeki Narew. Dojazd do działki: droga polna, utwardzona. Przeznaczenie: rekreacyjne. Opis działki: Działka o powierzchni 4 200 m2 w kształcie trapezu. Teren: zalesiony, płaski, z dostępem do zbiornika wodnego. Dost...

Działka Warszawa Wawer, ul. Podmokła
Warszawa Wawer, ul. Podmokła · 9950 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 300 000 zł
432 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka budowlana położona w Warszawie w dzielnicy Wawer Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 9954 m2 w kształcie prostokąta Teren: płaski, nieogrodzony, z możliwością podziału na działki minimum 1500 m2. ...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.