Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

6983 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6194) oraz niepowtarzające się oferty agencji (789).

Borkowo Kościelne Borkowo-Parcele, Warszawska · Działka inwestycyjna · 12200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
570 000 zł
47 zł / m²

Działka Borkowo Kościelne Borkowo-Parcele na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy trasie krajowej nr 10 ,z której na posesję prowadzi szeroki zjazd asfaltowy. Doskonała na założenie biznesu.Długość 500m szerokość 24m.Salon na parterze domu C-35 bardzo łatwo adoptować na biuro.Wejście do biura prowadzi przez półokrągły taras o pow.113m2.Dom na parterze 120m2 Na 1piętrze o pow.80m2.,dwa pokoje z wyjściami na balkon o dł.12m.Balkon zadaszony.Mieszkanie na piętrze posiada świerzo po remoncie Kuchnio jadalnię i dużą łazienkę.... dodano wczoraj

Działka budowlana Warszawa Radość, ul. Krasnoludków
Warszawa Radość, ul. Krasnoludków · Działka budowlana · 2350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
681 zł / m²

Działka Warszawa Radość na sprzedaż bezpośrednio
Do kupienia jedna lub dwie przylegające, uzbrojone działki przy ul. Krasnoludków bezpośrednio od właścicieli. Każda po 2350 m2. Po zakupie dwóch istnieje możliwość podziału na trzy mniejsze działki budowlane po ok. 1500 m2. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i rezydencje oraz tereny leśne. Bardzo spokojne i urokliwe miejsce. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. 697061440... dodano wczoraj

Działka budowlana Jeziora Śreniawa
Jeziora Śreniawa · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
75 zł / m²

Działka Jeziora Śreniawa na sprzedaż bezpośrednio
Zadbana, ladna. Polozona w lesie. ... dodano wczoraj

Działka inwestycyjna Szczyty
Szczyty · Działka inwestycyjna · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
23 zł / m²

Działka Szczyty na sprzedaż bezpośrednio
Działki rolne nr 248 i nr 708, KWRA2G/689 6/0 zgodnie z planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego na terenach zabudowy produkcyjno-przemysłowej i działalności gospodarczych o symbolu PU - przeznaczenie podstawowe dot. zabudowy magazynowej, składów, przechowalni, uzupełniająco zabudowa administracyjno-biurowa, dopuszczalna zabudowa usługowo-mieszkaniowa), zjazd bezpośredni z drogi powiatowej nr 48 Białobrzegi/Kozienice ... dodano wczoraj

Działka rolno-budowlana Juryszewo
Juryszewo · Działka rolno-budowlana · 9700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
7 zł / m²

Działka Juryszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, wystawiam działkę dziadka, możliwość wykopania stawu, 12km od płocka w stronę rogozina , cicha i spokojna okolica, więcej informacji pod numerem telefonu. Cena do negocjacji ... dodano wczoraj

Działka inwestycyjna Jonne
Jonne · Działka inwestycyjna · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
41 zł / m²

Działka Jonne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o pow.0,29 ha z budynkiem gospodarczym w miejscowości Jonne, gm. Lutocin, pow. Żuromin, woj. mazowieckie. Cena 119 000,00 złKontakt tel. ... dodano wczoraj

Działka rolna Miszewko-Stefany
Miszewko-Stefany · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
7 zł / m²

Działka Miszewko-Stefany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne ok. 2 ha w miejscowości Miszewko-Stefany w gminie Słupno.... dodano wczoraj

Działka rolno-budowlana Wincentów
Wincentów · Działka rolno-budowlana · 4764 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
21 zł / m²

Działka Wincentów na sprzedaż
Działki budowlane położone w miejscowości Wincentów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza. Opis działki: Działka o powierzchni 4764 m2 w kształcie prostokąta. Możliwość zakupu pojedynczych działek. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Płocka: około 20 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Rekreacja: las, jezioro. Usługi: brak.... 4 dni temu

Mężenin · Działka budowlana · 825 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 000 zł
57 zł / m²

Działka Mężenin na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Mężenin nad Bugiem, gmina Platerów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: teren zabudowy letniskowej. Opis działki: Działka o powierzchni 825 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działki 25m. Teren: płaski Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Łosic: 24 km. Sąsiedztwo: domy letniskowe, działki rekreacyjne. Rekreacja: rzeka Bug,tereny zielone. ... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Podkowa Leśna
Podkowa Leśna · Działka rolno-budowlana · 2558 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
680 000 zł
266 zł / m²

Działka Podkowa Leśna na sprzedaż
Działka Podkowa Leśna niedaleko WKD. KW, jeden właściciel. Zjawiskowe miejsce o powierzchni 2558 m2, zalesione pięknym drzewostanem. Otoczenie lasu stwarza unikalny mikroklimat. Działka ma lekko nieregularny kształt wpisujący się w prostokąt. Dostęp na posesję od strony południowej. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dojazd drogą gruntową utwardzoną, szeroką i dobrze utrzymaną. W drodze najważniejsze media miejskie: gaz, kanalizacja, woda. Na działkę doprowadzony jest prąd. W chwili obecnej na dz... 5 dni temu

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.