Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

7028 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6241) oraz niepowtarzające się oferty agencji (787).

Działka inwestycyjna Żyrardów, ul. 1 Maja 63G
Żyrardów, ul. 1 Maja · Działka inwestycyjna · 720 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
236 zł / m²

Działka Żyrardów na sprzedaż bezpośrednio
Żyrardów 1 Maja 63 G... dodano wczoraj

Działka budowlana Badowo-Dańki
Badowo-Dańki · Działka budowlana · 18000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
25 zł / m²

Działka Badowo-Dańki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 18tyś m2. 3km od Mszczonowa w planach przestrzennego zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W pobliżu znajduje się osiedle domków jednorodzinnych z dogodnym dojazdem drogą asfaltową blisko do dzielnicy przemysłowej Mszczonowa... dodano wczoraj

Działka rolno-budowlana Olędy, Olędy 2
Olędy, Olędy · Działka rolno-budowlana · 120000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
415 000 zł
3 zł / m²

Działka Olędy na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania 12 hektarowe gospodarstwo rolne, w tym 3h lasu wraz z siedliskiem o powierzchni 68 arów . Na siedlisku znajduje się dom murowany podpiwniczony o powierzchni 150m2, stodoła murowana, obora drewniana z bali, drewniany garaż (wiata) oraz murowany budynek gospodarczy. Są tam ... dodano wczoraj

Działka budowlana Warszawa Radość, ul. Krasnoludków
Warszawa Radość, ul. Krasnoludków · Działka budowlana · 2350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
681 zł / m²

Działka Warszawa Radość na sprzedaż bezpośrednio
Do kupienia jedna lub dwie przylegające, uzbrojone działki budowlane w Warszawie przy ul. Krasnoludków (Wawer Radość) bezpośrednio od właścicieli. Każda o powierzchni 2350 m2, w kształcie prostokąta. Cena za jedną działkę 1600000 PLN. W przypadku zakupu dwóch działek istnieje możliwość podziału i... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Jeziora Śreniawa
Jeziora Śreniawa · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
75 zł / m²

Działka Jeziora Śreniawa na sprzedaż bezpośrednio
Zadbana, ladna. Polozona w lesie. ... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Szczyty
Szczyty · Działka inwestycyjna · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
23 zł / m²

Działka Szczyty na sprzedaż bezpośrednio
Działki rolne nr 248 i nr 708, KWRA2G/689 6/0 zgodnie z planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego na terenach zabudowy produkcyjno-przemysłowej i działalności gospodarczych o symbolu PU - przeznaczenie podstawowe dot. zabudowy magazynowej, składów, przechowalni, uzupełniająco zabudo... dodano przedwczoraj

Działka rolno-budowlana Juryszewo
Juryszewo · Działka rolno-budowlana · 9700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
7 zł / m²

Działka Juryszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, wystawiam działkę dziadka, możliwość wykopania stawu, 12km od płocka w stronę rogozina , cicha i spokojna okolica, więcej informacji pod numerem telefonu. Cena do negocjacji ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Ząbki
Ząbki · Działka budowlana · 1024 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
716 800 zł
700 zł / m²

Działka Ząbki na sprzedaż
Działka będąca doskonała ofertą zarówno dla klienta indywidualnego, jak i dewelopera. Atrakcyjna działka o wielorakim zastosowaniu, z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i projekt deweloperski (-po uprzednim dokupieniu drugiej działki o pow. 646 m2). Wszystkie media w ulicy. Do...

Działka budowlana Ząbki
Ząbki · Działka budowlana · 646 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
529 000 zł
819 zł / m²

Działka Ząbki na sprzedaż
Działka zarówno dla klienta indywidualnego, jak i pod niewielki projekt deweloperski. Atrakcyjna działka w Ząbkach z możliwością wykorzystania na dom jednorodzinny. Istnieje możliwość dokupienia drugiej działki i przeznaczenie całości pod projekt deweloperski, z zabudową do 4 kondygnacji. Dojazd ...

Działka rolna Jedlanka
Jedlanka · Działka rolna · 42725 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 777 125 zł
65 zł / m²

Działka Jedlanka na sprzedaż
Działka o łącznej pow. 4,2725 ha przy trasie E-7. W pobliżu węzła z nowo budowaną zachodnią obwodnicą Radomia. Działka składa się z trzech mniejszych działek o pow. 1,96 ha; 1,3125 ha oraz 1,0 ha. Do trasy E-7 przylega pod skosem bokiem o szerokości 135 m. Na długości ok. 263 m, prostopadle do E-7,...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.