Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

7085 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6319) oraz niepowtarzające się oferty agencji (767).

Działka budowlana Stara Wieś
Stara Wieś · Działka budowlana · 1712 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
88 zł / m²

Działka Stara Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Działki położone przy lesie w Starej Wsi nie są uzbrojone....

Działka rekreacyjna Grudunki
Grudunki · Działka rekreacyjna · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
47 zł / m²

Działka Grudunki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Grudunki z dostępem do jeziora. w malowniczej okolicy. więcej informacji udzielę telefoniczne. Działka nr 25....

Działka inwestycyjna Szczytniki
Szczytniki · Działka inwestycyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
50 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren inwestycyjny w Szczytnikach przy trasie E7...

Działka budowlana Szczytniki
Szczytniki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Szczytniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Szczytnikach. Wjecej informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Nowa Biała
Nowa Biała · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 500 zł
55 zł / m²

Działka Nowa Biała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Nowa Biała koło Płocka. Dobra lokalizacja : - 6 km do centrum Płocka - 1 km do szkoły - Media blisko do podłączenia - Dojazd utwardzony (Asfalt) Zgoda na wycięcie drzew. Cena 49.500 zł dotyczy jednej działki 9 arowej. Bez pośredników, od właś...

Działka leśna Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka leśna · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 600 zł
7 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną we Nowej Wsi gmina Długosiodło. Dojazd droga asfaltową....

Działka rolna Nowy Lubiel
Nowy Lubiel · Działka rolna · 10700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
107 000 zł
10 zł / m²

Działka Nowy Lubiel na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Lubiel Nowy / złożony wniosek o zmianę kwalifikacji gruntu / o powierzchni 10700 m2, kształt prostokąta , wysoki brzeg, niezalewowa. Działka nieogrodzona, pusta, dostęp do rzeki - szerokość ok 60 metrów. Działka doskonała jako inwestycja....

Działka budowlana Józefosław
Józefosław · Działka budowlana · 937 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
695 000 zł
742 zł / m²

Działka Józefosław na sprzedaż
Bardzo atrakcyjnie położona działka budowlana 937m 2 w Piasecznie, Józefosławiu . Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę Mieszkaniową z Usługami Nieuciążliwymi. Działka na cele zabudowy mieszkaniowej, usług handlu, rzemiosła i gastronomii, a t...

Działka budowlana Stefanowo
Stefanowo · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
207 zł / m²

Działka Stefanowo na sprzedaż
Ładna działka budowlana 1400m 2 w Stefanowie pod Warszawą. Szybki dojazd do centrum nową autostradą. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia zabudowy 30%. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: od fro...

Działka inwestycyjna Nowa Wola
Nowa Wola · Działka inwestycyjna · 9190 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 911 500 zł
208 zł / m²

Działka Nowa Wola na sprzedaż
Ładna działka inwestycyjna 9190m 2 w Nowej Woli pod budownictwo jednorodzinne i bliźniaczej. W odległości ok. 1 km. wjazd na nową autostradę. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podzielona na 7 działek budowlanych o pow.: 1041m 2 , 1042m 2 , jedna 1210m 2 , z własną drogą dojazd...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.