Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

6310 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5947) oraz niepowtarzające się oferty agencji (363).

Działka inwestycyjna Trablice
Trablice · Działka inwestycyjna · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
444 000 zł
120 zł / m²

Działka Trablice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Trablicach koło Radomia. Działka o powierzchni 3700 m², posiada dwa zjazdy -jeden publiczny ,drugi prywatny. Uzyskane pozwolenie na budowę budynku mieszkalno-usługowego. Drugie pozwolenie na budowę myjni samoobsługowej. Według planu zagospodarowania działka może by...

Maciejowice · Działka budowlana · 2077 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
48 zł / m²

Działka Maciejowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działke budowlaną przy ulicy ze wszystkimi mediami...

Grzybowo · Działka budowlana · 1008 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
38 zł / m²

Działka Grzybowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy głównej drodze do Regimina, wszystkie media w okolicy/w drodze/ działka zlokalizowana jest w Grzybowie naprzeciwko przystanku PKS, nr dzałki15/4 obręb Grzybowo...

Lipa · Działka rolno-budowlana · 26000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
4 zł / m²

Działka Lipa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Lipa (gmina Jednorożec, powiat przasnyski, województwo mazowieckie) o powierzchni 2,6 ha. 30a z możliwością budowy (możliwość podłączenia do mediów), w centrum wsi, pozostała część to las sosnowo-brzozowy. Cicha, spokojna okolica....

Działka budowlana Ławki
Ławki · Działka budowlana · 1106 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
99 zł / m²

Działka Ławki na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy, do stacji PKP około 1,5km. Cena do uzgodnienia...

Działka rolno-budowlana Kąty-Miąski Flakowizna
Kąty-Miąski Flakowizna · Działka rolno-budowlana · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
8 zł / m²

Działka Kąty-Miąski Flakowizna na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolno-leśna we wsi Kąty Miąski (wieś Flakowizna), gmina Strachówka (powiat wołomiński). Dojazd z dwóch stron, wjazd z drogi głównej lub z drugiej strony drogą utwardzoną przez las. Cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie lasy i łąki oraz zabudowa jednorodzinna (działki rekr...

Działka rolna Lutkówka
Lutkówka · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
10 zł / m²

Działka Lutkówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2 ha. W cenie 200 000 zł. Działka położona przy drodze asfaltowej. 1000m2 działki zalesione. Proszę o kontakt telefoniczny. Kontakt bezpośrednio do właściciela....

Działka rolna Stare Opole, ul. Osiedlowa
Stare Opole, ul. Osiedlowa · Działka rolna · 5524 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
552 400 zł
100 zł / m²

Działka Stare Opole na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Stare Opole. Dojazd do działki: drogą asfaltową, drogą gruntową. Przeznaczenie: rolna z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. Opis działki: Działka o powierzchni 5524 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz....

Działka budowlana Warszawa Wawer, ul. Wał Miedzeszyński
Warszawa Wawer, ul. Wał Miedzeszyński · Działka budowlana · 2169 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
1014 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka budowlana położona przy Wale Miedzeszyńskim na wysokości ul. Zabielskiej. Dojazd do działki: drogą asfaltową, równoległą do Wału Miedzeszyńskiego oraz z ul. Zabielskiej. Przeznaczenie: zgodnie z projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość znajduje się na teren...

Działka budowlana Siedlce, ul. Józefa Chełmońskiego
Siedlce, ul. Józefa Chełmońskiego · Działka budowlana · 1232 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
540 000 zł
438 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1232 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobus...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.