Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

7049 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6300) oraz niepowtarzające się oferty agencji (750).

Działka budowlana Nowa Biała
Nowa Biała · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 500 zł
55 zł / m²

Działka Nowa Biała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Nowa Biała koło Płocka. Dobra lokalizacja : - 6 km do centrum Płocka - 1 km do szkoły - Media blisko do podłączenia - Dojazd utwardzony (Asfalt) Zgoda na wycięcie drzew. Cena 49.500 zł dotyczy jednej działki 9 arowej. Bez pośredników, od właś...

Działka leśna Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka leśna · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 600 zł
7 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną we Nowej Wsi gmina Długosiodło. Dojazd droga asfaltową....

Działka rolna Nowy Lubiel
Nowy Lubiel · Działka rolna · 10700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
107 000 zł
10 zł / m²

Działka Nowy Lubiel na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Lubiel Nowy / złożony wniosek o zmianę kwalifikacji gruntu / o powierzchni 10700 m2, kształt prostokąta , wysoki brzeg, niezalewowa. Działka nieogrodzona, pusta, dostęp do rzeki - szerokość ok 60 metrów. Działka doskonała jako inwestycja....

Działka rolna Gzowo
Gzowo · Działka rolna · 18800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
6 zł / m²

Działka Gzowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną we wsi Gzowo, działka z dobrym dojazdem z drogi głównej....

Działka budowlana Sochocin, ul. Kościuszki
Sochocin, ul. Kościuszki · Działka budowlana · 881 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
61 500 zł
70 zł / m²

Działka Sochocin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio, atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Sochocinie ul. Kościuszki. Działkę od lasu oddziela tylko pas drogi. Przedszkole i szkoła w zasięgu 10-15 minutowego spaceru. Powierzchnia działki 881 m.kw. Woda z wodociągu na terenie działki Prąd dostępny. Kanalizacja w bud...

Działka budowlana Pęchcin, ul. Wrzosowa
Pęchcin, ul. Wrzosowa · Działka budowlana · 1225 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
61 zł / m²

Działka Pęchcin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana w pechcinie. Dzialka jest polozona w sasiedztwie lasu zdala od ruchliwej drogi. Ogrodzona z czterech stron....

Działka budowlana Sucha, ul. Białobrzeska
Sucha, ul. Białobrzeska · Działka budowlana · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
126 000 zł
30 zł / m²

Działka Sucha na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 4 200 mkw. Szerokość 21 m. Długość 200 m. Działka położona jest w drugim ciągu zabudowy, w związku z tym unikamy szumu od głównej drogi. Do drogi asfaltowej, mediów, ścieżki rowerowej oraz lasu odległość 30 m. Do drogi ekspresowej i rzeki Pilicy odl...

Działka budowlana Stare Opole
Stare Opole · Działka budowlana · 876 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
86 zł / m²

Działka Stare Opole na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stare Opole. Dojazd do działki: Droga wewnętrzna nieutwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 876 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji...

Działka budowlana Pruszyn
Pruszyn · Działka budowlana · 4434 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
15 zł / m²

Działka Pruszyn na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Pruszyn, w gminie Siedlce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka położona przy drodze powiatowej. Przeznaczenie działki: zabudowa wolnostojąca jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 4434m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działki 15m. Teren...

Działka budowlana Warszawa Włochy, ul. Wagonowa
Warszawa Włochy, ul. Wagonowa · Działka budowlana · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 885 000 zł
2356 zł / m²

Działka Warszawa Włochy na sprzedaż
Działka budowlana (inwestycyjna) położona w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna lub zabudowa wielorodzinna. 1. Budynek mieszkalny na 12 mieszkań. 2. WZ: a) szerokość elewacji frontowej max 12 m, b) wysokość max 11 m (aktualni...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.