Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

7104 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6317) oraz niepowtarzające się oferty agencji (787).

Działka inwestycyjna Żółwin, ul. Wschodnia
Żółwin, ul. Wschodnia · Działka inwestycyjna · 3904 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
597 312 zł
153 zł / m²

Działka Żółwin na sprzedaż bezpośrednio
Działka INWESTYCYJNA o powierzchni 3904 m2 położona w Żółwinie w niewielkiej odległości od Podkowy Leśnej. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego; teren przeznaczony pod zabudowę MAGAZYNOWO-MIESZKANIOWĄ . Media: prąd budowlany na działce, woda na działce z wodociągu, częścio... 6 dni temu

Działka inna Adamowo
Adamowo · Działka inna · 16000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
4 zł / m²

Działka Adamowo na sprzedaż bezpośrednio
Information per email. Fotos email.... 6 dni temu

Działka rolno-budowlana Staroźreby, ul. Słoneczna
Staroźreby, ul. Słoneczna · Działka rolno-budowlana · 657 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 900 zł
61 zł / m²

Działka Staroźreby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Staroźrebach ul.Słoneczna o powierzchni 657 m, wszystkie media przy działce (woda, prąd, kanalizacja, gaz). Serdecznie polecam!...

Działka budowlana Leoncin
Leoncin · Działka budowlana · 7855 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
549 850 zł
70 zł / m²

Działka Leoncin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę o pow.7855 m2 na cele budowlane. Działka usytuowana jest w zaciszu lasków ze szczególnym mikroklimatem zarybionym stawem i grzybowym lasem. 200 m od działki znajduje się szkoła , Kościół, Poczta, Urząd Gminy i sklepy. Odległość do Warszawy 35 Km , do Nowego Dworu Maz. 12 KM. ...

Działka rolna Korczew
Korczew · Działka rolna · 32997 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
5 zł / m²

Działka Korczew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 działki rolne o powierzchni 0,67 ha i 2,62 ha. 5 zl/metr kwadratowy....

Działka rolno-budowlana Chylice, ul. Alpejska
Chylice, ul. Alpejska · Działka rolno-budowlana · 5800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
52 zł / m²

Działka Chylice na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo ładna działka rolno budowlana o powierzchni 5800 m2 , znajdująca się przy ul. Alpejskiej w Chylicach gm. Jaktorów, pow. Grodziski. Bardzo ładne i ciche miejsce , blisko do lasu. Do Szkoły i Przedszkola 200 m do PKP 1 km. Prąd bezpośrednio przy działce, woda , gaz oraz kanalizacja w ulicy . ...

Działka inwestycyjna Dobrut
Dobrut · Działka inwestycyjna · 6900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
295 000 zł
43 zł / m²

Działka Dobrut na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość składa się działki 6900m przylegającej do trasy E7 w miejscowości Dobrut gm Orońsko ,domu mieszkalnego 75m z możliwością nadbudowy.Hali 200m i budynku gospodarczego 80 m z kanałem. Woda ze studni głęmbinowej lub z wodociągu gminnego .Energia elektryczna 42kw hala+15 kw dom .Budynki...

Działka budowlana Warszawa Wawer
Warszawa Wawer · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
417 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Warszawa-Wawer Przeznaczenie: centrum usługowe z towarzyszącą funkcją mieszkaniową. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 . Teren: Niezabudowany . Dostępne media: Prąd 1,4km do sklepu MarcPol, 20 minut do centrum, 1km do Hotelu DoubleTree by H...

Działka budowlana Siedlce, ul. Brzeska
Siedlce, ul. Brzeska · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 003 000 zł
716 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: ruchliwa droga asfaltowa. Przeznaczenie: pod zabudowę przemysłową, magazynową. Opis działki: Działka o powierzchni 1400 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd, gaz ziemny. Opis lo...

Działka budowlana Łomianki Łomianki-Dąbrowa
Łomianki Łomianki-Dąbrowa · Działka budowlana · 2200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
660 000 zł
300 zł / m²

Działka Łomianki Łomianki-Dąbrowa na sprzedaż
Działka budowlana w Dąbrowie Zachodniej o powierzchni 2200m2. Działka znajduje się w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Cena zawiera udział w drodze prowadzącej do działki. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz media. Działka...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.