Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

6271 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5567) oraz niepowtarzające się oferty agencji (704).

Działka rekreacyjna Ciechanów
Ciechanów · Działka rekreacyjna · 480 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
54 zł / m²

Działka Ciechanów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Oferuje sprzedaż działki rekreacyjnej położonej na terenie ogródków działkowych "Nad Łydynią". Działka o powierzchni 5 ar z przeznaczeniem do rekreacji i uprawy roślin. Jest zaopatrzona w energię elektryczną oraz wodę. Na działce znajduje się murowany domek z kuchnią, pokojem, korytarzem.... 3 dni temu

Działka rekreacyjna Grójec
Grójec · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
40 zł / m²

Działka Grójec na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rekreacyjną z domkiem , grillem i skalniakiem.W domku rozprowadzony prąd. Oczywiście też jest woda i toaleta.... 3 dni temu

Działka budowlana Ostrówek, ul. Zwycięstwa
Ostrówek, ul. Zwycięstwa · Działka budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
41 zł / m²

Działka Ostrówek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 0,39 ha w Ostrówku przy ul. Zwycięstwa gmina Łochów.... 3 dni temu

Działka rolna Telaki
Telaki · Działka rolna · 13300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 000 zł
8 zł / m²

Działka Telaki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 13300 m2. Działka znajduję się w miejscowości Telaki k. Sokołowa Podlaskiego. przy głównej drodze Kosów Lacki - Sokołów Podlaski. Działka składa się z: - Łąki - Pola uprawnego - Lasu... 3 dni temu

Działka budowlana Otwock Jabłonna
Otwock Jabłonna · Działka budowlana · 708 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
144 000 zł
203 zł / m²

Działka Otwock Jabłonna na sprzedaż bezpośrednio
Wśród nowych, eleganckich zabudowań jednorodzinnych w zielonym zakątku osiedla Jabłonna. W bliskim sąsiedztwie przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, stacja PKP (w odległości ok. 2 km od działki). W ulicy woda, gaz, prąd, kanalizacja. Prężnie rozwijający się ter... 4 dni temu

Działka rolna Tymienica Nowa
Tymienica Nowa · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
51 000 zł
2 zł / m²

Działka Tymienica Nowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię orną 3 ha w jednym kawałku przy drodze asfaltowej Chotcza- Tymienica. Cena do negocjacji.... 4 dni temu

Działka rolna Łoś, ul. 6 Września 51
Łoś, ul. 6 Września · Działka rolna · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
174 000 zł
29 zł / m²

Działka Łoś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną położoną w powiecie Piaseczyńskim w miejscowości Łoś, obok Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Działka ma powierzchnię 6000 m2. Z lewej zewnętrznej strony działka obsadzona jest drzewami iglastymi. Na dołączonej mapce (zdjęcie nr 1) jest to działka o numerze 253/4. Na zdjęciu ... 4 dni temu

Działka rolna Kałuszyn
Kałuszyn · Działka rolna · 12000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
50 zł / m²

Działka Kałuszyn na sprzedaż
Działka rolna o pow. 12000m2 położona bezpośrednio przy ul. Nowodworskiej. Front działki to ok. 50 m długość 240 m. Teren zaplanowany pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych w pierwszej linii. Istnieje możliwość podzielenia działki na nie mniejsze niż 3000m2.&nbs...

Działka budowlana Chotomów
Chotomów · Działka budowlana · 870 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
224 zł / m²

Działka Chotomów na sprzedaż
Działka budowlana położona tuż przy ulicy asfaltowej i w pobliżu lasu. Media w drodze. W sąsiedztwie wyłącznie nowa zabudowa jednorodzinna.    ...

Działka budowlana Jabłonna
Jabłonna · Działka budowlana · 1068 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
211 zł / m²

Działka Jabłonna na sprzedaż
Działka budowlana na granicy Jabłonny i Chotomowa o pow 1068 m2. Istnieje możliwość dokupienia bliźniaczej działki tuż obok. Prąd w granicy działki, gaz ok 100m. Szkoła, przystanek ZTM, sklep ok 400m. Okolica cicha i spokojna, wokół nowa zabudowa jednorodzinna.     ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.