Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

5876 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5562) oraz niepowtarzające się oferty agencji (314).

Działka budowlana Stary Żabieniec
Stary Żabieniec · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
35 zł / m²

Działka Stary Żabieniec na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 3000 tysięcy metrów kwadratowych. Działka jest zlokalizowana w Powiecie Garwolińskim a dokładnie Żabieniec Stary w bardzo cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu nie ma żadnego przemysłu. Działka znajduje się w sąsiedztwie terenów leśnych i posiada wsz... 6 dni temu

Wierzbica · Działka rolno-budowlana · 3379 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
47 zł / m²

Działka Wierzbica na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do nabycia nieruchomość rolną położoną w obrębie 0012 Wierzbica , gmina Wierzbica, powiat radomski, województwo mazowieckie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka nr 429/3, o powierzchni 0,3379 ha, dla której Sąd Rejonowy w Szydłowcu, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta ... 6 dni temu

Działka budowlana Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka budowlana · 8500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 245 000 zł
146 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę bezpośrednio przy trasie nr 17 (Warszawa - Lublin). Idealna pod inwestycję.... 6 dni temu

Bukówno · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
5 zł / m²

Działka Bukówno na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia III klasy na sprzedaż. Zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt telefoniczny... 6 dni temu

Działka budowlana Wyszków Centrum, ul. Nadgórze 37
Wyszków Centrum, ul. Nadgórze · Działka budowlana · 939 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
234 000 zł
249 zł / m²

Działka Wyszków Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w centrum Wyszkowa ul. Nadgórze 37 prostokąt o wymiarach 21m na 44m ... 6 dni temu

Działka rolno-budowlana Teresin-Gaj
Teresin-Gaj · Działka rolno-budowlana · 58000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 550 000 zł
61 zł / m²

Działka Teresin-Gaj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolno- budowlane o powierzchni 5.8ha położone w miejscowości Teresin, gm. Teresin, powiat sochaczewski w obrębie geodezyjnym Teresin Gaj. Nieruchomość znajduje się pomiędzy centrum logistycznym Prologis Park, a zakładem przetwórstwa mlecznego Bakoma przy drodze Trakt Jana Pawła II ł... 6 dni temu

Działka budowlana Jesionka, ul. Kręta
Jesionka, ul. Kręta · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
200 zł / m²

Działka Jesionka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną pow. 1500 m2, położoną w miejscowości Jesionka. Działka położona jest przy utwardzonej drodze, około 20 m od drogi asfaltowej. Ma dostęp do prądu, wodociągu, kanalizacji i gazu. Działka jest położona w ładnej okolicy, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego, około 25 min ... 6 dni temu

Działka budowlana Piekary
Piekary · Działka budowlana · 10008 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
35 zł / m²

Działka Piekary na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Piekary koło Mszczonowa. Dojazd do działki: drogą gruntową Przeznaczenie: rolne, oczekiwanie na informację o możliwości przekształcenia. Opis działki: Działka o powierzchni 10008 m2 w kształcie prostokąta Teren: nieużytki rolne Dostępne media: brak Op...

Działka budowlana Warszawa Wesoła, ul. Szkolna
Warszawa Wesoła, ul. Szkolna · Działka budowlana · 2670 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
950 000 zł
356 zł / m²

Działka Warszawa Wesoła na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Warszawa-Wesoła. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2 670 m2 w kształcie prostokąta, objęta MPZP, na podstawie którego na działce wskaźnik zabudowy wynosi 0,2, wys...

Działka budowlana Siedlce
Siedlce · Działka budowlana · 3155 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
995 000 zł
315 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, zabudowa inwestycyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 1956 m2 i 1199 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, tel...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.