Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

6212 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5933) oraz niepowtarzające się oferty agencji (279).

Działka rolno-budowlana Olesin
Olesin · Działka rolno-budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
91 zł / m²

Działka Olesin na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż 4 działki o powierzchni 1100m2 każda. Działki położone są w miejscowości Olesin k Dębe Wielkie. Na każdą działkę wydana jest decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny Pierwsza położona przy drodze gminnej, do pozostałych prowadzi droga wewnętrzna.(droga została utward...

Działka budowlana Jastrzębie
Jastrzębie · Działka budowlana · 1888 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
212 zł / m²

Działka Jastrzębie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z wszystkimi mediami w Jastrzębiu k/Warszawa o wymiarach 58,50 X 32,50 M, Doskonały dojazd do Warszawa, 15 min. do Metra Kabaty. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Plan zagospodarowania przestrzennego, KW. Szczegóły telefonicznie....

Działka rolna Justynów
Justynów · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
5 zł / m²

Działka Justynów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną położoną we wsi Justynów o powierzchni 50a....

Działka budowlana Olszewnica Stara, ul. Wiejska
Olszewnica Stara, ul. Wiejska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Olszewnica Stara na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka położona przy ul.Wiejskiej w Olszewnicy Starej,przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna, w kształcie prostokątnym , posiada media. Teren cichy, spokojny, w sąsiedztwie osiedla domków jednorodzinnych , niedaleko sklepy, szkoła, stacja PKP .Więcej informacji pod tel. Zapraszamy do ogląd...

Gołotczyzna · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
33 zł / m²

Działka Gołotczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę 30-arów z możliwością zabudowy i ewentualnego podziału na mniejsze działki budowlane cena za całość 99 000...

Działka rolna Karniszyn
Karniszyn · Działka rolna · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
8 zł / m²

Działka Karniszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię. Dojazd z drogi asfaltowej....

Działka budowlana Żuków
Żuków · Działka budowlana · 1365 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
39 zł / m²

Działka Żuków na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Żuków, gmina Sochaczew. Działka blisko przystanku, szkoły, sklepu, apteki, lasu. Więcej informacji pod nr tel. Numer działki 7/28...

Działka budowlana Warszawa Wesoła, ul. Szkolna
Warszawa Wesoła, ul. Szkolna · Działka budowlana · 2670 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
950 000 zł
356 zł / m²

Działka Warszawa Wesoła na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Warszawa-Wesoła. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2 670 m2 w kształcie prostokąta, objęta MPZP, na podstawie którego na działce wskaźnik zabudowy wynosi 0,2, wys...

Działka budowlana Siedlce
Siedlce · Działka budowlana · 3155 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
995 000 zł
315 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, zabudowa inwestycyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 1956 m2 i 1199 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, tel...

Działka budowlana Strzała, ul. Siedlecka
Strzała, ul. Siedlecka · Działka budowlana · 1203 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
80 zł / m²

Działka Strzała na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Strzała. Dojazd do działki: Droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1203 m2 w kształcie trójkąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja w drodze. Opis lokalizacji: Komunikacja:...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.