Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

6271 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (5567) oraz niepowtarzające się oferty agencji (704).

Działka budowlana Czerwonka-Parcel
Czerwonka-Parcel · Działka budowlana · 1245 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
100 zł / m²

Działka Czerwonka-Parcel na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjna działkę w Czerwonka-Parcele, blisko Sochaczewa i lasu. Nr działki 192/21;192/31;192/41. Działki scalone w jedna działkę Działka budowlana w miejscowości Czerwonka Parcele obok Sochaczewa (2km).Gmina Sochaczew. Działka mająca bezpośredni dostęp do drogi publicznej, dojazd ...

Działka siedliskowa Strzegocin
Strzegocin · Działka siedliskowa · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
5 zł / m²

Działka Strzegocin na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania dziąłkę o powierzchni 7500 mkw. Ma dostęp do drogi oraz możliwość bezproblemowego podłączenia mediów. Działka jest położona w bardzo ładnej okolicy widok na las. Działka mieści się w miejscowości Strzegocin, gmina Świercze, powiat Pułtuski. Leży ok 60 km od Warszawy i 20 od...

Działka rekreacyjna Komorów, ul. Turystyczna
Komorów, ul. Turystyczna · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
350 zł / m²

Działka Komorów na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka z nowym domkiem w ROD. Więcej informacji telefonicznie. Zapraszam....

Działka budowlana Otwock Jabłonna, ul. Kaczeńców
Otwock Jabłonna, ul. Kaczeńców · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
236 zł / m²

Działka Otwock Jabłonna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Otwocku-Jabłonnie, okolice ul. Kaczeńców, o powierzchni 700 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 20x35 m. W granicy działki wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz). W bezpośrednim sąsiedztwie wyłącznie nowa zabudowa jed...

Działka siedliskowa Leszczydół-Pustki Zalesie, Leszczydol Pustki 74
Leszczydół-Pustki Zalesie, Leszczydol Pustki · Działka siedliskowa · 787 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
76 zł / m²

Działka Leszczydół-Pustki Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Działka blisko wyszkowa 5 km. Cicha spokojna okolica. Dostęp do drogi publicznej. Nr tel Milena ...

Działka budowlana Nowa Pogorzel
Nowa Pogorzel · Działka budowlana · 1120 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
63 zł / m²

Działka Nowa Pogorzel na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 działki budowlane Nowa Pogorzel więcej pytań proszę dzwonić...

Działka rolno-budowlana Cielechowizna
Cielechowizna · Działka rolno-budowlana · 13500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
9 zł / m²

Działka Cielechowizna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno budowlaną w Cielechowiznie 3 km od Minska Mazowieckiego,działka 80m od drogi jest budowlana reszta działki rolna więcej pytan proszę dzwonić,sprzedaję za połowę ceny wartości polecam...

Działka rolna Prace Duże
Prace Duże · Działka rolna · 40600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
378 000 zł
9 zł / m²

Działka Prace Duże na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Proboszczewice, niedaleko Warszawy. Dojazd do działki: drogą nieasfaltową. Przeznaczenie: rolna, z warunkami zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 40 600 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda. Okolice działki: Są...

Działka budowlana Całowanie
Całowanie · Działka budowlana · 2400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
67 zł / m²

Działka Całowanie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Całowanie. Dojazd do działki: ostatnie około 150 m - drogą nieutwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2400 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice działki...

Działka Zagościniec, ul. Letniskowa
Zagościniec, ul. Letniskowa · 7096 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 419 000 zł
200 zł / m²

Działka Zagościniec na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Zagościniec, gmina Wołomin. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa produkcyjno-magazynowa. Opis działki: Działka o powierzchni 7 096 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, częściowo ogrodzony. Dostępne media: prąd (przyłącze energ...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.