Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

7101 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6313) oraz niepowtarzające się oferty agencji (788).

Działka inwestycyjna Janki, ul. Graniczna
Janki, ul. Graniczna · Działka inwestycyjna · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
850 000 zł
405 zł / m²

Działka Janki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, droga asfaltowa, działka znajduję się pomiędzy al.Krakowską a ul. Mszczonowską. Plan zagospodarowania przestrzennego. ...

Działka rekreacyjna Warszawa Białołęka, ul. Ornecka
Warszawa Białołęka, ul. Ornecka · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
107 zł / m²

Działka Warszawa Białołęka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pracowniczą zlokalizowaną w Warszawie w dzielnicy Białołęka Dworska przy ul.Orneckiej. Na działce znajduje się murowany domek który posiada piwnicę, strych oraz trzy pomieszczania: pokój z kominkiem, kuchchnia i trzecie pomieszczenie do zagospodarowania....

Działka budowlana Malużyn
Malużyn · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
30 zł / m²

Działka Malużyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Malużyn położoną ok 70 km od Warszawy. Dojazd do działki asfalt oraz chodnik. Powierzchnia działki 22 ary jest w kształcie prostokąta. We wsi są sklepy spożywcze, Kościół oraz przystanek autobusowy. Bardzo blisko las, rzeka. Możliwość skorzystania z spływów kajakowy...

Działka budowlana Głosków, ul. Słowika
Głosków, ul. Słowika · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
155 zł / m²

Działka Głosków na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w zabudowującej się nowymi domami części Głoskowa. Działka ma powierzchnię 1000 m2, kształt prostokąta wymiarach 40,93 m x 24,08 m, powierzchnię płaską, dostęp do mediów; prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze. Dojazd do działki drogą gminą utw...

Działka budowlana Wola Smolana, ul. Leśne Echo
Wola Smolana, ul. Leśne Echo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
59 zł / m²

Działka Wola Smolana na sprzedaż bezpośrednio
Nr na geoportalu-103/8 .Działka położona w malowniczej okolicy 9 km od Serocka i 35 km od Warszawy....

Działka budowlana Warszawa Wawer, róg Sztumska / Jachowicza
Warszawa Wawer, róg Sztumska / Jachowicza · Działka budowlana · 875 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
491 zł / m²

Działka Warszawa Wawer na sprzedaż bezpośrednio
UWAGA! Ogłoszenie bezpośrednie od właściciela. Pośrednikom dziękuję!!! NIE zamierzam nawiązywać współpracy z agencjami sprzedaży nieruchomości! NIE wyrażam zgody na kopiowanie treści tego ogłoszenia oraz zdjęć przez osoby lub podmioty trzecie, w tym w szczególności przez agencje pośrednictwa w sprze...

Działka budowlana Marki Pustelnik, ul. Fryderyka Chopina
Marki Pustelnik, ul. Fryderyka Chopina · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
420 zł / m²

Działka Marki Pustelnik na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Tułowice
Tułowice · Działka budowlana · 58432 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 985 000 zł
51 zł / m²

Działka Tułowice na sprzedaż
Działka granicząca ze 100-letnim borkiem sosnowym, 500m od Kanału Łasica i niecałe 1500m od rzeki Bzura. Oferta idealna dla inwestora - gmina przychylna wszelkim inwestycjom mogącym korzystnie wpłynąć na atrakcyjność i rozwój okolicy. Zakup może dotyczyć samych nieruchomości lub całości udział...

Działka rolno-budowlana Korabiewice
Korabiewice · Działka rolno-budowlana · 40000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
980 000 zł
25 zł / m²

Działka Korabiewice na sprzedaż
Do sprzedania ładna działka o powierzchni 4,09 ha zlokalizowana w miejscowości Korabiewice w powiecie Żyrardowskim. Nieruchomość znajduje się we wsi, wokół gospodarstwa rolne. Nieopodal trwa budowa największego w kraju Aquaparku. Co daje wiele możliwości potencjalnym inwestorom.  Wymiary ni...

Działka inwestycyjna Radom, ul. Magazynowa
Radom, ul. Magazynowa · Działka inwestycyjna · 6700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 239 500 zł
185 zł / m²

Działka Radom na sprzedaż
Działka z dużym potencjałem oraz świetnie zlokalizowana przy głównej trasie wylotowej z miasta.  W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego możliwość zabudowy do dwóch kondygnacji , zabudowa gospodarcza do celów bytowych oraz liniowe,punktowe i kubaturowe obiekty i urządzenia infrastruktur...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.