Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

6601 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6039) oraz niepowtarzające się oferty agencji (562).

Działka budowlana Warka
Warka · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
60 zł / m²

Działka Warka na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona nad rzeką Pilicą w sąsiedztwie farmy "Sielanka" do miasta Warka 4 km, dobry dojazd, idealne miejsce na odpoczynek tereny dziewicze, zdrowe powietrze (Puszcza Kozienicka) , szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, spływy kajakowe, grzybne lasy, raj dla wędkarzy cudowny śpiew p...

Działka budowlana Wieliszew, ul. Niepodległości 136
Wieliszew, ul. Niepodległości · Działka budowlana · 1111 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
211 000 zł
190 zł / m²

Działka Wieliszew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio ogrodzoną działkę budowlaną w Wieliszewie o powierzchni 1111m2 zlokalizowaną przy ul. Niepodległości 136 o wymiarach około 52 x 25 m. Wszystkie media (prąd, kanalizacja, gaz, woda) w sąsiednich działkach. Trzecia linia zabudowy od ulicy, dojazd utwardzoną drogą. Na działce kilk...

Mława · Działka inwestycyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
500 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlano-inwestycyjne w tym działki budowlane. Cena 50.000 za 1ar. ...

Działka rolna Szerominek
Szerominek · Działka rolna · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
13 zł / m²

Działka Szerominek na sprzedaż bezpośrednio
Witam Do sprzedania działka rolna położona w miejscowości Szerominek koło Płońska. Powierzchnia działki 6000m2. Nr działki 155. Działka położona nad rzeką Płonką. Graniczy z planowanym zbiornikiem retencyjnym - Zalewem na rzece Płonce. Na całości terenu znajduje się do głębokości ok 1,5m ziemi...

Wojcieszyn, ul. Warszawska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
250 zł / m²

Działka Wojcieszyn na sprzedaż bezpośrednio
W pobliżu zacisze Puszczykowo Kampinowskiej. Dobry dojazd z osiedle Górczewska. ...

Działka rekreacyjna Gąsiorowo, ul. Wrzosowa
Gąsiorowo, ul. Wrzosowa · Działka rekreacyjna · 1722 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
209 zł / m²

Działka Gąsiorowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka z domem letniskowym, położona w miejscowości Gąsiorowo gm. Serock. W domu woda, ogrzewanie, taras i kominek. Działka otoczona lasem, do rzeki Narew krótki spacer. Usytuowana w zacisznym miejscu, oddalonym od uczęszczanych dróg. Dojazd lokalną ulicą. Sąsiednie nieruchomości zabudowane dom...

Działka budowlana Urzut, ul. Cykad
Urzut, ul. Cykad · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
92 zł / m²

Działka Urzut na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Urzut (ul. Cykad), gm. Nadarzyn, powierzchnia 1200 mkw. Cena: 110 000 do negocjacji ...

Działka budowlana Komorów, al. Marii Dąbrowskiej
Komorów, al. Marii Dąbrowskiej · Działka budowlana · 1673 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
920 150 zł
550 zł / m²

Działka Komorów na sprzedaż
Działka  w Komorowie, uzbrojona. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne wolno stojące. Plan zakazuje lokalizowania budynków usługowych, zabudowy mieszkaniowej szeregowej, atrialnej, wielorodzinnej oraz obiektów i urządzeń u... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Stare Babice
Stare Babice · Działka inwestycyjna · 10544 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 700 000 zł
446 zł / m²

Działka Stare Babice na sprzedaż
Działka przemysłowa położona na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - strefa usługowo-produkcyjna. Powierzchnia biologicznie czynna min. 40% , wysokość zabudowy do 11 m.Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze publicznej, dobry dostęp do mediów. W sąsiedztwie hal... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Konstancin-Jeziorna, ul. Graniczna
Konstancin-Jeziorna, ul. Graniczna · Działka budowlana · 3316 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 316 000 zł
1000 zł / m²

Działka Konstancin-Jeziorna na sprzedaż
Działka położona na granicy Skolimowa i strefy A.Wszystkie media miejskie. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego  teren działki przeznaczony jest pod zabudowę pensjonatową i zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Plan ustala: 2,5 kondygnacji  (w tym poddasze użytkowe), minimalna powierzc... dodano przedwczoraj

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.