Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, mazowieckie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

6986 działek na sprzedaż mazowieckie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (6263) oraz niepowtarzające się oferty agencji (723).

Działka rolna Dziecinów
Dziecinów · Działka rolna · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
137 500 zł
25 zł / m²

Działka Dziecinów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w Dziecinowie. Powierzchnia 5500 m2. Jest to działka rolna znajdująca się ok. 8 km od miejscowości Sobienie Jeziory i ok 40km od Warszawy Działka sprzedawana w całości nie ma możliwości podziału. Zapraszam do kontaktu....

Działka budowlana Wiązowna, ul. Spokojna 6
Wiązowna, ul. Spokojna · Działka budowlana · 8208 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
55 zł / m²

Działka Wiązowna na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działke o pwierzchni 8208 m. Lokalizacja Wiazowna-Zanecin 56 ul.Spokojna 6.Działka przylegajaca do drogi asfaltowej,do autobusu 5-minut.Działka uzbrojona.Cena  do negocjacji....

Działka budowlana Piastów, ul. Jana III Sobieskiego
Piastów, ul. Jana III Sobieskiego · Działka budowlana · 1394 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
538 zł / m²

Działka Piastów na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana o powierzchni 1394 m2 (z polaczenia 2 dzialek) przy ul. Sobieskiego Regularny kształt działki, prostokąt. 42,24/33 m. Działka zielona, z drzewami i krzewami owocowymi (wiśnie, morela, orzechy włoskie, orzechy laskowe). Zlokalizowana przy małej cichej uliczce, w pobliżu drogi ekspre...

Działka budowlana Piaski
Piaski · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
188 zł / m²

Działka Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona nieopodal Konstancina,dobrze skomunikowana. Wkrótce miejscowość będzie skanalizowana. Położona w malowniczej okolicy w obrębie wsi. Doskonałe warunki rekreacyjne,spokojna okolica. Dobry dojazd do Konstancina komunikacją miejską (mikrobus linii "L") .Graniczy z blizniaczą działką rów...

Działka rekreacyjna Warszawa Zacisze, ul. Lewinowska
Warszawa Zacisze, ul. Lewinowska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
67 zł / m²

Działka Warszawa Zacisze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-wypoczynkową o powierzchni 300m2, przy ul. Lewinowskiej na Zaciszu w Warszawie. Nr 135....

Działka rolno-budowlana Marianki
Marianki · Działka rolno-budowlana · 2944 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
15 zł / m²

Działka Marianki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 2944 m2. W prostokącie 20 m szer 150m dł. (Z tylu działki kwadrat 20 m szef na 50 m dł jest ziemia rolną - tam nie można postawić budynku)Prąd i woda miejska w drodze, bezproblemowa możliwość podłączenia. Działka znajduje się w gminie Stromie...

Działka rolno-budowlana Mława
Mława · Działka rolno-budowlana · 5100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 500 zł
45 zł / m²

Działka Mława na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialki w Mławie. Działka położona jest 30 m od ul warszawskiej . .wiecej info pod nr tel...

Działka budowlana Ostrów Mazowiecka, ul. Romualda Traugutta
Ostrów Mazowiecka, ul. Romualda Traugutta · Działka budowlana · 1373 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 000 zł
79 zł / m²

Działka Ostrów Mazowiecka na sprzedaż
Oferuję Ci imponującą liczbę 10 działek do wyboru oraz zaplanowanej przez Ciebie aranżacji. Oto ich  klasyfikacja: - 1373 m2 - 1281 m2  - 1212 m2 - 1212 m2 - 1203 m2 - 1614 m2 - 1213 m2 - 1570 m2  Ciekawe? Czas na korzyści ...

Działka rolna Kuskowizna
Kuskowizna · Działka rolna · 22000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
127 000 zł
6 zł / m²

Działka Kuskowizna na sprzedaż
Jeśli planujesz powiększyć produkcję rolną i szukasz atrakcyjnej lokalizacji, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.  Grunty rolne o powierzchni 2,2 ha znajdują się w miejscowościKuskowizna, która oddalona jest zaledwie 5 km od Ostrowii Mazowieckiej- województwo mazowieckie.  Dz...

Działka rolno-budowlana Kuskowizna
Kuskowizna · Działka rolno-budowlana · 9300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
335 000 zł
36 zł / m²

Działka Kuskowizna na sprzedaż
Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę rolno- budowlaną o powierzchni 0,93 ha, w miejscowości Kuskowizna w gminie Ostrów Mazowiecka. Niezwykle urokliwe miejsce na budowę wymarzonego domu. Nieruchomość ta położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz gosp...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.