Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2850 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2704) oraz niepowtarzające się oferty agencji (146).

Działka budowlana Głowno, ul. ks. Piotra Ściegiennego
Głowno, ul. ks. Piotra Ściegiennego · Działka budowlana · 992 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
101 zł / m²

Działka Głowno na sprzedaż bezpośrednio
Działa budowlana, 992m2 , ul.Ściegiennego... 6 dni temu

Działka budowlana Ludowinka
Ludowinka · Działka budowlana · 1181 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 000 zł
40 zł / m²

Działka Ludowinka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Ludowinka w spokojnej działkowej okolicy, blisko lasu. Szkoła, przedszkole 3 km, sklepy 2km. 15 km do Pabianic, 10 km do Łasku. Zapraszam do obejrzenia. Poniżej link do zdjęć z satelity. CENA DO NEGOCJACJI !!! https://www.google.pl/maps/place/Piaskowa/@51.6877009,19.... 6 dni temu

Działka budowlana Piotrków Trybunalski, ul. Twarda
Piotrków Trybunalski, ul. Twarda · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
55 zł / m²

Działka Piotrków Trybunalski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Piotrkowie Trybunalskim w urokliwej spokojnej okolicy przy ulicy Twardej bardzo dobry dojazd z ulicy Łódzkiej i W.Polskiego . Cena za 1 m2 od 55 zl Wielkość działek około 1000 m2.i większe. możliwość dowolnego podziału lub sprzedaży w całości 10000 m 2 . Warunki zabudo...

Działka budowlana Świerzyny
Świerzyny · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
64 zł / m²

Działka Świerzyny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 700m2. Działka w kształcie trapezu o płaskiej powierzchni.Na rysunku jest to działka o nr 361(zaznaczono kolorem zielonym). Działka położona w malowniczej okolicy Zduńskiej Woli w miejscowości Świerzyny( 7km od Zduńskiej Woli)Na działce znajduje się budynek do roz...

Działka rolno-budowlana Ludwinów
Ludwinów · Działka rolno-budowlana · 7900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
9 zł / m²

Działka Ludwinów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7900m2 w miejscowości Ludwinów gmina Sławno powiat opoczyński (niedaleko Tomaszowa Maz.)Dojazd do działki drogą asfaltową...bardzo spokojna okolica...Na działce znajduje się domek o konstrukcji drewnianej do ewentualnego remontu oraz murowany budynek go...

Działka budowlana Parzęczew, ul. Łęczycka
Parzęczew, ul. Łęczycka · Działka budowlana · 1863 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
48 zł / m²

Działka Parzęczew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Parzęczewie przy ulicy Łęczyckiej. Na działce dom do remontu. Media: woda, prąd....

Działka leśna Rogowiec
Rogowiec · Działka leśna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
18 zł / m²

Działka Rogowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną o powierzchni 0,5 ha. Rogowiec gmina KleszczówLas Iglasty100m do mediów ProstokątnaWspółrzędne:51°16.493, 19°18.607Film z miejsca:https://www.youtube.com/watch?v=5H4vHxFZtsU...

Działka budowlana Pogorzałe Ługi
Pogorzałe Ługi · Działka budowlana · 1257 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 565 zł
45 zł / m²

Działka Pogorzałe Ługi na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Pogorzałe Ługi. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 50 m drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1257 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda w ulicy. Opis loka...

Działka rolna Malanów
Malanów · Działka rolna · 152416 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 520 000 zł
10 zł / m²

Działka Malanów na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Malanów, w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 100 m. drogą utwardzoną. Przeznaczenie: możliwość uzyskania W-Z . Opis działki: Działka o powierzchni 148 500 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren: p...

Działka budowlana Wola Branicka
Wola Branicka · Działka budowlana · 3766 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
131 800 zł
35 zł / m²

Działka Wola Branicka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wola Branicka, w gminie Zgierz, w powiecie zgierskim. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, właściciel uzyskał W-Z. Opis działki: Działka o powierzchni 4174 m2 w kształcie prostokąta, w tym powierzchnia 3766 m2 jest ogr...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.