Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2867 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2765) oraz niepowtarzające się oferty agencji (102).

Działka budowlana Babice
Babice · Działka budowlana · 1641 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
79 zł / m²

Działka Babice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w gminie Lutomiersk, miejscowość Babice. (w MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) Działka jest płaska, pusta, nieogrodzona (z jednej strony ogrodzenie sąsiedniej działki), prawie kwadratowa (około 39m na 42m). Dłuższy bok wzdłuż drogi dojazdowej ...

Działka budowlana Dzielna
Dzielna · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
31 zł / m²

Działka Dzielna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Dzielna koło Opoczna. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Szadkowice-Ogrodzim
Szadkowice-Ogrodzim · Działka rolno-budowlana · 1814 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
163 260 zł
90 zł / m²

Działka Szadkowice-Ogrodzim na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona na osiedlu domków Szadkowice-Ogrodzim na jego południowo-wschodnim skraju. Dojazd asfaltowy. Woda, kanalizacja, prąd w granicy dzialki, bądź w ulicy. Mozliwość podzielenia dzialki na dwie. Polecam i zapraszam do kontaktu....

Działka inwestycyjna Pabianice
Pabianice · Działka inwestycyjna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
257 zł / m²

Działka Pabianice na sprzedaż bezpośrednio
Działka 700m2 plus budynek gospodarczy z mieszkaniem 220 m2 przy głównej drodze na Łask - Sieradz TANIO SPRZEDAM ...

Działka budowlana Radomsko Centrum, ul. Ignacego Krasickiego 22
Radomsko Centrum, ul. Ignacego Krasickiego · Działka budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
103 zł / m²

Działka Radomsko Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, położoną w centrum Radomska, przy ulicy Krasickiego 22. Bliższych informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Rasy
Rasy · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 000 zł
31 zł / m²

Działka Rasy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Rasy. 7km od Bełchatowa przy drodze w kierunku Łodzi. Obszar o wym.31,0m /48,4m uzbrojony w media: -szafka przyłaczeniowa do prądu, -wodociąg fi 110. Dojazd do działki utwardzony, 50m do gminnej drogi asfaltowej....

Działka budowlana Radomsko Stobiecko Miejskie
Radomsko Stobiecko Miejskie · Działka budowlana · 4620 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 900 zł
40 zł / m²

Działka Radomsko Stobiecko Miejskie na sprzedaż bezpośrednio
Radomsko, Stobiecko Miejskie, osiedle domów jednorodzinnych, ulica Bażantów. Bardzo dobrze zlokalizowana działka o powierzchni 4620m2, położona 3km od centrum miasta Radomska, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma charakter działki budowlanej że względu na odpowiednie paramet...

Działka budowlana Janówka
Janówka · Działka budowlana · 2080 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
91 zł / m²

Działka Janówka na sprzedaż
Działka budowlana - Janówka. Dojazd do działki: droga osiedlowa. Przeznaczenie: działka pod zabudowę mieszkaniową z możliwością podziału. Opis działki: Działka o powierzchni 2080 w kształcie kwadratu., ogrodzona Teren: płaski zarośnięty drzewami. Dostępne media: prąd, woda , gaz w ulicy. ...

Działka budowlana Antoniew
Antoniew · Działka budowlana · 820 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 000 zł
100 zł / m²

Działka Antoniew na sprzedaż
Działka - budowlana, położona w miejscowości Antoniew, niedaleko od Łodzi Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 820 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport w...

Działka budowlana Drzazgowa Wola
Drzazgowa Wola · Działka budowlana · 1980 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 900 zł
22 zł / m²

Działka Drzazgowa Wola na sprzedaż
Działka połozona 15 minut od Zalewu Sulejowskiego! Do wyboru trzy działki po 1980m2. Prąd na działce, woda w drodze. Pełna własność. W okolicy nowe domy jednorodzinne, pola, lasy. Dobry dojazd do Łodzi, Tomaszowa i Piotrkowa. Działki posiadają aktualne WZ na zabudowę jednorodzinna. ...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.