Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

2869 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2722) oraz niepowtarzające się oferty agencji (147).

Działka budowlana Nowy Świat, ul. Pod Lasem
Nowy Świat, ul. Pod Lasem · Działka budowlana · 1950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
51 zł / m²

Działka Nowy Świat na sprzedaż bezpośrednio
Do sklepu,apteki około 3km,okolica cicha i spokojna.Do lasu około 400m. Od asfaltu do działki 1km drogą utwardzoną,odśnieżaną w zimie.... 3 dni temu

Działka budowlana Czyżów
Czyżów · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
47 zł / m²

Działka Czyżów na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działke budowlana pow 1500m proszę o kontakt telefoniczny.... 3 dni temu

Działka budowlana Ptaszkowice
Ptaszkowice · Działka budowlana · 1520 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 600 zł
30 zł / m²

Działka Ptaszkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o wymiarach( 38x40m) o łącznej pow. 1520 m2 we wsi Ptaszkowice gm.Zapolice woj.łódzkie. Działka położona w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy. W pobliżu las, oraz rzeka Grabia( 1,5 km). Do trasy S8 ok 7 km, zjazd i wjazd w Marzeninie.Działka częściowo uzbrojon... 4 dni temu

Działka rekreacyjna Piotrków Trybunalski, ul. Łanowa
Piotrków Trybunalski, ul. Łanowa · Działka rekreacyjna · 620 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
68 zł / m²

Działka Piotrków Trybunalski na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę rekreacyjna położona na ogródkach działkowych przy ulicy łanowej w Piotrkowie Tryb. ( działki przy lotnisku )Na Działce domek drewniany oblozony styropianem parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza oraz pomieszczenie gospodarcze na narzędzia . Na Działce drzew... 4 dni temu

Działka budowlana Skierniewice, ul. Rawska 30
Skierniewice, ul. Rawska · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
544 000 zł
320 zł / m²

Działka Skierniewice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano-inwestycyjna, Skierniewice, ul. Rawska 30, atrakcyjna lokalizacja... 4 dni temu

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Tadeusza Gajcego
Łódź Widzew, ul. Tadeusza Gajcego · Działka budowlana · 1126 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
115 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę budowlaną w Łodzi dzielnica Widzew, ulica Gajcego działka 6/48 Działka znajduję się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha, spokojna okolica. Szybki i łatwy dostęp do centrum miasta. Z dala od autostrady. Woda,kanalizacja prąd na działce, złożony wniosek... 4 dni temu

Działka budowlana Płoszów Rózia, ul. Rozalii
Płoszów Rózia, ul. Rozalii · Działka budowlana · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
134 000 zł
20 zł / m²

Działka Płoszów Rózia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 6700 m2 w miejscowości Płoszów koło Radomska. Spokojna i cicha okolica, Droga gminna, asfaltowa. Prąd w działce, projekt przyłącza wodociągowego. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Blisko szkoła, przedszkole, kościół, przystanek, sklep. Do ścisłego centrum Radomska - ok 7 k... 4 dni temu

Działka budowlana Pogorzałe Ługi
Pogorzałe Ługi · Działka budowlana · 1237 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 665 zł
45 zł / m²

Działka Pogorzałe Ługi na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Pogorzałe Ługi. Dojazd do działki: drogą asfaltową, dalej 50m polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1237 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda w ulicy. Opis lokalizacji: Ko...

Działka budowlana Natolin
Natolin · Działka budowlana · 1080 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
91 zł / m²

Działka Natolin na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Natolin, w gminie Nowosolna, w powiecie brzezińskim. Dojazd do działki: drogą asfaltową, 200 m drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1080 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. D...

Działka budowlana Łódź Bałuty
Łódź Bałuty · Działka budowlana · 3288 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 809 000 zł
550 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi, w dzielnicy Bałuty. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3288 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: plaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, istnieje możl...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.