Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

2554 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2469) oraz niepowtarzające się oferty agencji (85).

Białaczów · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
29 zł / m²

Działka Białaczów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy. Media w drodze w odległości 150 m od działki.... 5 dni temu

Działka budowlana Zielkowice
Zielkowice · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
78 zł / m²

Działka Zielkowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka we wsi Zielkowice ,blisko Łowicza, z dostępem do rzeki Zielkówki. Doprowadzony prąd ( skrzynka ) Szerokość ok. 24 m.... 6 dni temu

Działka budowlana Łódź Stoki, ul. Klimka Bachledy 4
Łódź Stoki, ul. Klimka Bachledy · Działka budowlana · 1031 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
179 zł / m²

Działka Łódź Stoki na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 1031 m , znajdująca się przy ul. Bachledy . Ogrodzona, energia na działce , woda w ulicy . Zapraszam do zakupu.... 6 dni temu

Działka budowlana Teresin
Teresin · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
16 zł / m²

Działka Teresin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2000m. W miejscowości Teresin, dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media w drodze, żadnych problemów z przyłączem. Położenie działki to Teresin 1/23 gm.Drużbice...

Działka budowlana Sieradz, ul. Spacerowa
Sieradz, ul. Spacerowa · Działka budowlana · 686 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 800 zł
128 zł / m²

Działka Sieradz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio 2 ładne działki w Sieradzu przy ulicy Spacerowej. Możliwy także dojazd od ulicy Oksińskiego. Działki są prostokątne i szerokie. Ogłaszana działka ma wymiary: 22,5m x 32,5m minus niewielkie wykrojenie na droge. W sumie 686m kwadratowych. Druga działka w innym ogłoszen...

Dąbrowice · Działka rolna · 70000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
4 zł / m²

Działka Dąbrowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne 6,5ha+0,5ha Olszyna.Położone w gminie Dąbrowice.Wiecej informacji pod numerem tel....

Smolice · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
15 zł / m²

Działka Smolice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane o pow. od 10 do 30 ar. Działki zlokalizowane są we wsi Smolice gm. Grabów powiat Łęczycki. W okolicy działek są zabudowania, okolica bardzo cicha i spokojna, dojazd drogą asfaltową, możliwość przyłączenia mediów które znajdują się w drodze. Działki położone we wsi Smolic...

Działka budowlana Łódź Bałuty
Łódź Bałuty · Działka budowlana · 6574 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 700 000 zł
259 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi w dzielnicy Bałuty. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 6574 m2 w kształcie prostokąta, zabudowana nieużywaną linią produkcyjną, przeznaczoną do rozbiórki. Teren: płaski, ogrodzony. ...

Działka budowlana Koluszki
Koluszki · Działka budowlana · 997 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 640 zł
120 zł / m²

Działka Koluszki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Koluszki - Żakowice. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 939 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo: ...

Działka budowlana Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
75 zł / m²

Działka Konstantynów Łódzki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Konstantynów Łódzki. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda ze studni głębinowej. Okolice działki: Sąsie...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.