Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

2739 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2698) oraz niepowtarzające się oferty agencji (41).

Działka budowlana Pabianice Centrum, ul. Południowa
Pabianice Centrum, ul. Południowa · Działka budowlana · 1038 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
318 zł / m²

Działka Pabianice Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana/inwestycyjna bezpośrednio przy nowym/dużym rynku. Teren wyczyszczony, wykarczowany i wyrównany. Wszystkie media. Sprzedaż prywatna bez pośredników. Na wszelkie pytania udzielę odpowiedzi telefonicznie. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu....

Działka budowlana Sangrodz
Sangrodz · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 500 zł
72 zł / m²

Działka Sangrodz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 1250m² z warunkami zabudowy i mapą do celów projektowych. -woda -prąd Działka położona przy drodze wojewódzkiej DW 713 (Łódź-Tomaszów) w miejscowości Sangrodz - gmina Ujazd 97-225; w odległości 1 km za Ujazdem dzialka posiada dwa wjazdy (bezposred...

Działka leśna Gajówka-Kolonia
Gajówka-Kolonia · Działka leśna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
2 zł / m²

Działka Gajówka-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las o powierzchni 1,5 hektara cena za całość 25000 zł do małej negocjacji....

Działka budowlana Maciejów
Maciejów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 000 zł
76 zł / m²

Działka Maciejów na sprzedaż bezpośrednio
Ładna działka pod budowę. Leży wzdłuż gminnej drogi w której jest wodociąg a parę metrów dalej jest linia elektryczna.Cena oczywiście podlega negocjacji.W razie jakiś pytań proszę dzwonić pod nr tel. ...

Działka budowlana Radomsko, ul. Przedborska
Radomsko, ul. Przedborska · Działka budowlana · 726 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
58 zł / m²

Działka Radomsko na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana zlokalizowana jest przy ul. Przedborskiej między nr 267 , a 269. Znajduje się ona w odległości około 300 m od głównej drogi , pomiędzy ul. Przedborską i Pszenną Dojazd do samej działki odbywa się prywatną utwardzoną drogą , w której udziały posiadają wszyscy jej użytkownicy. Udzi...

Działka rolna Dobrzelin, ul. Dolna
Dobrzelin, ul. Dolna · Działka rolna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
6 zł / m²

Działka Dobrzelin na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,2 ha usytuowaną w Dobrzelinie przy ul. Dolnej. II i III klasa. ...

Działka budowlana Ludwików
Ludwików · Działka budowlana · 3303 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
232 000 zł
70 zł / m²

Działka Ludwików na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka przeznaczona pod zabudowę, częściowo zalesiona, powierzchnia działki 3303m2, w tym 209m2 lasu. Działka położona jest w Bełchatów gm. Ludwików nr. geodezyjny 41/64. W pobliżu dostępne media, cena do negocjacji.Kontakt tel. ...

Działka budowlana Niesułków
Niesułków · Działka budowlana · 2200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
100 zł / m²

Działka Niesułków na sprzedaż
Działka o powierzchni 2.200m2 (szer.18 m) w Niesułkowie, 5 km od Strykowa, z rozpoczętą w 1999 budową piętrowego domu o pow.65 m2 wg. zatwierdzonego projektu - piwnica i garaż,tymczasowo zaadaptowana na pomieszczenia mieszkalne (pokój, łazienka, kuchnia), ogrzewane piecem węglowym. Działka ogrodzon...

Działka rolna Florentynów
Florentynów · Działka rolna · 1040 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
114 400 zł
110 zł / m²

Działka Florentynów na sprzedaż
Działka budowlana położona w atrakcyjnej miejscowości Florentynów. Dojazd do działki: drogą asfaltową cichą. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1 040 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nie ogrodzony. Dostępne medi...

Działka budowlana Bukowiec
Bukowiec · Działka budowlana · 8814 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
709 000 zł
80 zł / m²

Działka Bukowiec na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Bukowiec w gminie Brójce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 8814 m2 w kształcie prostokąta (częściowo nieregularna). Teren: płaski. Dostępne media: prąd w drodze (na tą chwi...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.