Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2860 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2753) oraz niepowtarzające się oferty agencji (107).

Działka budowlana Tymienice
Tymienice · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
33 zł / m²

Działka Tymienice na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania 2 działki budowlane położone w atrakcyjnej i spokojnej okolicy. Działki znajdują się w niedalekiej odległości od Zduńskiej Woli (Tymienice), posiadają drogę dojazdową i dostęp do mediów. Cena dotyczy mniejszej działki. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Skierniewice, ul. Sierakowicka
Skierniewice, ul. Sierakowicka · Działka budowlana · 2597 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
75 zł / m²

Działka Skierniewice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania zagospodarowana działka w Skierniewicach na ul. Sierakowickiej . Do parceli doprowadzony jest prąd, woda i kanalizacja....

Działka rolna Śleszyn
Śleszyn · Działka rolna · 41300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
235 000 zł
6 zł / m²

Działka Śleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię w miejscowości Śleszyn gm.Żychlin Więcej informacji pod numerem telefonu. 57000zl/ha...

Działka budowlana Piotrków Trybunalski, ul. Michałowska
Piotrków Trybunalski, ul. Michałowska · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
205 000 zł
103 zł / m²

Działka Piotrków Trybunalski na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Posiadam do sprzedania działkę w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Michałowskiej. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Prąd, woda, gaz....

Działka rolna Janowice
Janowice · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
4 zł / m²

Działka Janowice na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę rolną o powierzchni 1 hektara w Centralnej Polsce. Okolice Piątku w miejscowości Janowice. Grunt rolny klasa III - IV, nr działki 156 więcej szczegółów pod nr tel....

Działka siedliskowa Piaski Bankowe
Piaski Bankowe · Działka siedliskowa · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
60 zł / m²

Działka Piaski Bankowe na sprzedaż bezpośrednio
Dom jedno rodzinny Dom 130m2 Garaż 140m2...

Działka rolno-budowlana Brzeski
Brzeski · Działka rolno-budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
65 zł / m²

Działka Brzeski na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona 200 metrów od rzeki Grabi teren przy lese zalesiony częściowo gmina Sędziejowice miejscowości Brzeski blisko droga asfaltowa wszystkie media w pobliżu cisza spokojna okolica wiecej info proszę dzwonić...

Działka budowlana Wola Branicka
Wola Branicka · Działka budowlana · 3766 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
131 800 zł
35 zł / m²

Działka Wola Branicka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wola Branicka, w gminie Zgierz, w powiecie zgierskim. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, właściciel uzyskał W-Z. Opis działki: Działka o powierzchni 4174 m2 w kształcie prostokąta, w tym powierzchnia 3766 m2 jest ogr...

Działka budowlana Rydzynki, ul. Tęczowa
Rydzynki, ul. Tęczowa · Działka budowlana · 1600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
81 zł / m²

Działka Rydzynki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rydzynki Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1600 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda zimna. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum...

Działka inwestycyjna Łódź Widzew
Łódź Widzew · Działka inwestycyjna · 3903 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
858 000 zł
220 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlano usługowa położona w miejscowości Łódź, w dzielnicy Widzew. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: wydane W-Z na budowę hurtowni. Opis działki: Działka o powierzchni 3903 m2 w kształcie prostokąta, jest możliwość zakupu działki sąsiadującej o powierzchni 3480 m2. ...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.