Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2511 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2378) oraz niepowtarzające się oferty agencji (133).

Działka budowlana Wolbórz, ul. Garncarska
Wolbórz, ul. Garncarska · Działka budowlana · 1975 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
182 zł / m²

Działka Wolbórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Działka z pełnym uzbrojeniem (woda, prąd, gaz, kanalizacja) w okolicy domków jednorodzinnych. Nad działką nie ma żadnych przewodów ani kabli. Działka jest ogrodzona. Sprzedaję bez pośredników - brak prowizji. Wszelkie informacje dostępne w linkach poniżej: Wymiary: 26m...

Działka rolno-budowlana Rędziny
Rędziny · Działka rolno-budowlana · 8600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
9 zł / m²

Działka Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Działka oddalona od drogi głównej asfaltowej 400 m i dojazd do niej jest drogą polną.Działka składa się z 2 sąsiednich działek o powierzchni 5300 m2 + 3300 m2 V kategorii gruntu. Działka częściowo zalesiona samosiejkami, co podnosi jej atrakcyjność jako działka budowlana. ...

Działka rolno-budowlana Rędziny
Rędziny · Działka rolno-budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
5 zł / m²

Działka Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Grunt III i IV kategorii , bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej....

Działka rolno-budowlana Chechło Pierwsze, ul. Jadwigi Wajsówny 4
Chechło Pierwsze, ul. Jadwigi Wajsówny · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
65 zł / m²

Działka Chechło Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 3000 mkw. Działka o wymiarach 20 m x 150 m i jest położona w miejscowości Chechło Pierwsze w gm. Dobroń, wjazd od ul. Podmiejskiej. Teren działki to łąka. Działka ta objęta jest w części (do 110m od ul. Podmiejskiej) miejscowym planem zagospodarowania...

Działka rolno-budowlana Radomsko
Radomsko · Działka rolno-budowlana · 1080 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
55 zł / m²

Działka Radomsko na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę o powierzchni 1080 m2. wymiary 21x51,5 Działka znajduję się 80 metrów od ulicy Sanickiej z dojazdem do wieczystego użytku. Do działki nie dociągnięte są media. Możliwość obejrzenia po wcześniejszym kontakcie tel. Zapraszam i pozdrawiam ;-)...

Działka budowlana Gałków Mały, ul. Żeromskiego
Gałków Mały, ul. Żeromskiego · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
73 zł / m²

Działka Gałków Mały na sprzedaż bezpośrednio
Witam Działka o powierzchni 1500m2 w Gałkowie Małym... przy ul. Żeromskiego Działka ogrodzona, w cichej spokojnej okolicy, W bezpośredniej bliskości sklepy ogólnospożywcze (500m), szkoła, przedszkole (500m). Miejscowość dobrze skomunikowana z Łodzią: busy, PKP. Prąd woda w ulicy....Obecnie na d...

Łękińsko, ul. Poprzeczna · Działka budowlana · 3946 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
42 zł / m²

Działka Łękińsko na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana - rolna gm. Kloeszów Łękińsko ul. Poprzeczna nr. dz. 280/7 działka uzbrojona ze zjazdem , ideał...

Działka budowlana Ustronie
Ustronie · Działka budowlana · 1191 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
113 zł / m²

Działka Ustronie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ustronie. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: warunki zabudowy, zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1191m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinn...

Działka rolna Stanisławów Stary
Stanisławów Stary · Działka rolna · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
39 zł / m²

Działka Stanisławów Stary na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Stanisławów Stary, w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim. Dojazd do działki: drogą polną. Opis działki: Działka o powierzchni 3300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd i woda w odległości 300 m. Okolice dzi...

Działka rolna Łódź Polesie, ul. Dzieci Łodzi
Łódź Polesie, ul. Dzieci Łodzi · Działka rolna · 3027 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
303 700 zł
100 zł / m²

Działka Łódź Polesie na sprzedaż
Działka rolna położona w Łodzi - Złotno. Dojazd do działki: drogą polną utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3027 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, telefon do doprowadzenia z ulicy. Okolice działki: Są...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.