Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2884 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2743) oraz niepowtarzające się oferty agencji (141).

Działka rekreacyjna Piotrków Trybunalski, ul. Łanowa
Piotrków Trybunalski, ul. Łanowa · Działka rekreacyjna · 620 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
68 zł / m²

Działka Piotrków Trybunalski na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę rekreacyjna położona na ogródkach działkowych przy ulicy łanowej w Piotrkowie Tryb. ( działki przy lotnisku )Na Działce domek drewniany oblozony styropianem parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza oraz pomieszczenie gospodarcze na narzędzia . Na Działce drzew...

Działka budowlana Skierniewice, ul. Rawska 30
Skierniewice, ul. Rawska · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
544 000 zł
320 zł / m²

Działka Skierniewice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano-inwestycyjna, Skierniewice, ul. Rawska 30, atrakcyjna lokalizacja...

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Tadeusza Gajcego
Łódź Widzew, ul. Tadeusza Gajcego · Działka budowlana · 1126 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
115 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę budowlaną w Łodzi dzielnica Widzew, ulica Gajcego działka 6/48 Działka znajduję się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha, spokojna okolica. Szybki i łatwy dostęp do centrum miasta. Z dala od autostrady. Woda,kanalizacja prąd na działce, złożony wniosek...

Działka budowlana Płoszów Rózia, ul. Rozalii
Płoszów Rózia, ul. Rozalii · Działka budowlana · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
134 000 zł
20 zł / m²

Działka Płoszów Rózia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 6700 m2 w miejscowości Płoszów koło Radomska. Spokojna i cicha okolica, Droga gminna, asfaltowa. Prąd w działce, projekt przyłącza wodociągowego. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Blisko szkoła, przedszkole, kościół, przystanek, sklep. Do ścisłego centrum Radomska - ok 7 k...

Działka rekreacyjna Kwiatkowice-Las
Kwiatkowice-Las · Działka rekreacyjna · 1451 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
41 zł / m²

Działka Kwiatkowice-Las na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w miejscowości Wandzin (Kwiatkowice las) 20 km od Łodzi. Znajduje się pod lasem, w cichej spokojnej okolicy. Częściowo zalesiona (brzozy i sosny). Działka ogrodzona, doprowadzony prąd, studnia głębinowa...

Działka budowlana Stare Krasnodęby, ul. Jastrzębia
Stare Krasnodęby, ul. Jastrzębia · Działka budowlana · 1701 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
102 060 zł
60 zł / m²

Działka Stare Krasnodęby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Stare Krasnodęby, przy ul. Jastrzębiej. Gmina Aleksandrów łódzki. Działka uzbrojona, położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i lasu. Przepiękna i spokojna okolica....

Działka rolna Strugienice
Strugienice · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
3 zł / m²

Działka Strugienice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1,5 ha ziemi rolnej ( w tym 0,32 ha lasu), położonej w Strugienicach, woj. łódzkie....

Działka budowlana Budy Wandalińskie
Budy Wandalińskie · Działka budowlana · 2977 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
179 000 zł
60 zł / m²

Działka Budy Wandalińskie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Budy Wandalińskie, obręb Stefanów, w gminie Brójce. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tymczasowy status - pole. Dojazd do działki z drogi gruntowej. Położenie - ok. 2km od autostrady A1 Opis działki: Działka o powierzchni 2997 m2 w kształcie litery ...

Działka budowlana Łódź Polesie
Łódź Polesie · Działka budowlana · 4239 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
377 zł / m²

Działka Łódź Polesie na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi w dzielnicy Polesie. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa szeregowa. Właściciel uzyskał warunki zabudowy na budowę jedenastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz możliwość zjazdu na drogę publiczną. Opis działki: Dział...

Działka rolno-budowlana Łódź Widzew
Łódź Widzew · Działka rolno-budowlana · 3016 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
76 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Łódź, okolice ulicy Frezjowej. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3016 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.