Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

2863 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2760) oraz niepowtarzające się oferty agencji (103).

Działka budowlana Sierakowice Prawe
Sierakowice Prawe · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
50 zł / m²

Działka Sierakowice Prawe na sprzedaż bezpośrednio
Działka z domem i budynkami gospodarczymi do ewentualnego wyburzenia w zależności od potrzeb. Sierakowice Prawe. Kontakt tel. Pełne media. zadrzewiona....

Działka inwestycyjna Radomsko, ul. Prymasa Wyszyńskiego
Radomsko, ul. Prymasa Wyszyńskiego · Działka inwestycyjna · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
338 zł / m²

Działka Radomsko na sprzedaż bezpośrednio
Działka mieszkaniowo-uslugowa Radomsko ul. P. Wyszyńskiego, z domem i garażami, przyłącze ogrzewania miejskiego...

Działka budowlana Dziadkowice, Dziadkowice 34
Dziadkowice, Dziadkowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Dziadkowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana częściowo ogrodzona z możliwością podłączenia wody i prądu w okolicy łąk lasów .Do Zduńskiej Woli 10 minut i do Łasku okolice Szadku...

Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Bursztynowa 58
Łódź Bałuty, ul. Bursztynowa · Działka budowlana · 1773 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
122 000 zł
69 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż bezpośrednio
Tanio sprzedm działke budowna 1773m prad w działce woda 70 m do wodociagu,lokalizacja lodz bałuty nrdz 127/4 ob B-60 , prąstokątna,budowlana,nowe osiedle 70 złm...

Działka inwestycyjna Głuchów, ul. Podolińska 16
Głuchów, ul. Podolińska · Działka inwestycyjna · 2717 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
465 000 zł
171 zł / m²

Działka Głuchów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania: Działka inwestycyjna (przeznaczona w planie zagospodarowania pod produkcję i usługi) Posiada prawomocne pozwolenie na budowę budynku produkcyjno-usługowego o powierzchni użytkowej 288 m2 (dokumentacja projektowa do wglądu). Powierzchnia działki: 2717 m2 Media: prąd, gaz ...

Działka budowlana Liciążna
Liciążna · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
25 zł / m²

Działka Liciążna na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dwie działki szerokie na 20 m o powierzchni 1100m2. i 1600 w miejscowości Liciążna przy drodze publicznej asfaltowej. Działki są pięknie położone w otoczeniu zieleni, w ciszy, w pobliżu lasów. Z pewnością jest to miejsce gdzie można wypocząć od codziennego zgiełku a jednocześnie z ...

Działka inna Sokolniki-Las
Sokolniki-Las · Działka inna · 456 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
48 zł / m²

Działka Sokolniki-Las na sprzedaż bezpośrednio
Działka z domkiem letniskowym na terenie ROD Diana. W domku pokój z kuchnią, łazienka z WC....

Działka budowlana Koło
Koło · Działka budowlana · 1840 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
54 zł / m²

Działka Koło na sprzedaż
Pięknie położona działka. W cichej i spokojnej okolicy. Działka położona w cichej okolicy. Bardzo dobry dojazd. Plan zagospodarowania terenu pozwala na budowę domu itp. Działka uzbrojona: woda prąd. Blisko lasy i duży zbiornik wodny. Zwierzęta leśne są częstymi gośćmi. Istnieje możliwość równie...

Działka budowlana Antoniew
Antoniew · Działka budowlana · 2743 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
292 zł / m²

Działka Antoniew na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Antoniew. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: inwestycyjna (usługowa z dopuszczeniem budynku mieszkalnego). Opis działki: Działka o powierzchni 2743 m2 w kształcie prostokąta (około 40 x 68 m). Teren: płaski niezalesiony, ogrodzony. Do...

Działka budowlana Justynów
Justynów · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
90 zł / m²

Działka Justynów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Justynów, w gminie Andrespol, w powiecie łódzkim wschodnim. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, częściowo ogrodzony....

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.