Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

2636 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2545) oraz niepowtarzające się oferty agencji (91).

Łódź, ul. Romanowska · Działka rekreacyjna · 450 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
22 zł / m²

Działka Łódź na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rodzinną Ogrody Działkowe Modrzewie w Łodzi ul.Rymanowska 16 Na działce stoi altanka murowana rosna kwiaty iglaki oraz drzewa owocowe.działka nr 87. Zpraszam do ogladania .Pozdrawiam....

Łódź Widzew, ul. Karola Adamieckiego · Działka inwestycyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
750 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 2.000 m2 z WZ na wieżowiec 38 m. wysokości w Łodzi , 100 m od dworca PKP Łódź - Widzew ul. Adamieckiego 3/5 . Wszystkie zezwolenia na przyłącza i wszystkie media w działce. Działka 20 m od ul.Rokicińskiej i 100 m od Ronda Inwalidów. Doskonałe połączenie /20 min./do centru...

Działka budowlana Kamieńsk, ul. Kolejowa
Kamieńsk, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
40 zł / m²

Działka Kamieńsk na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w Kamieńsku przy ul. Kolejowej. Kanalizacja, woda, prąd przy działce....

Działka inwestycyjna Konstantynów Łódzki Srebrna Dąbrowa, ul. Srebrna-Dąbrowa
Konstantynów Łódzki Srebrna Dąbrowa, ul. Srebrna-Dąbrowa · Działka inwestycyjna · 18725 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 340 625 zł
125 zł / m²

Działka Konstantynów Łódzki Srebrna Dąbrowa na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka o powierzchni 18.725 pod zabudowę magazynową. Gmina posiada plan zagospodarowania przestrzennego. Sprzedaż bez pośredników, cena do negocjacji....

Działka budowlana Tadzin
Tadzin · Działka budowlana · 4520 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
77 zł / m²

Działka Tadzin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną...

Działka budowlana Biała Góra
Biała Góra · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
50 zł / m²

Działka Biała Góra na sprzedaż bezpośrednio
DO SPRZEDANIA 13-e DZIAŁEK BUDOWLANYCH ( NA KAŻDĄ WYDANE SA WARUNKI ZABUDOWY ) BIAŁA GÓRA GMINA WARTKOWICE POWIAT PODDĘBICE WIELKOŚĆ DZIAŁEK OD 1450 do 2950 m2. WODA, ŚWIATŁOWÓD przy działce PRĄD I KANALIZACJA. DZIAŁKI WYDZIELONE WRAZ Z DROGĄ DOJAZDOWĄ Z JEDNEJ DUŻEJ DZIAŁKI. DO WYJAZDU NA A2 2k...

Działka rolno-budowlana Łódź Widzew, ul. Sołecka
Łódź Widzew, ul. Sołecka · Działka rolno-budowlana · 2669 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
502 000 zł
188 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Kontakt telefoniczny po godzinie 17.00.Nie podpisuję umów z biurami nieruchomości.Działka narożna, usytuowana na terenach Krajobrazowego Parku Wzniesień Łódzkich.tzw.korytarz powietrzny dla Łodzi.W sąsiedztwie nowo wybudowane domy jednorodzinne,okolica spokojna,blisko do centrum.Bok najdłuższy częśc...

Działka Kiełmina
Kiełmina · 8141 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
26 zł / m²

Działka Kiełmina na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kiełmina. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 8141m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, pochyły. Dostępne media: prąd (jest przyłącze), woda (w ulicy), Okolice działki:...

Działka budowlana Jordanów
Jordanów · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
80 zł / m²

Działka Jordanów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Jordanów, w gminie Brzeziny, w powiecie brzezińskim, w województwie łódzkim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren: płaski, nieog...

Działka budowlana Łódź
Łódź · Działka budowlana · 1386 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
105 zł / m²

Działka Łódź na sprzedaż
Działka budowlana położona w zachodniej części Łodzi, w dzielnicy Bałuty. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, warunki zabudowy na budynek mieszkalny do 250 m2. Opis działki: Działka o powierzchni 1386 m2 w kształcie prostokąta, do drogi przylega bokiem o...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.