Szukaj Dodaj

Działki bez pośredników i na wyłączność powiat pajęczański

Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena od tys. zł do tys. zł
Cena za m² od zł / m² do zł / m²
Pow. działki od m² do
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

28 działek na sprzedaż powiat pajęczański. Tylko ogłoszenia bez pośredników i na wyłączność.

Działka rolno-budowlana Mokre
Mokre · Działka rolno-budowlana · 4300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
15 zł / m²

Sprzedam działkę rolno-budowlaną położoną na wsi Mokre 8km od Działoszyna ,malowniczo położona dookoła lasy ,spokój ,cisza .Odpowiednie miejsce na grzybobrania , jazdę konną. W pobliżu około 4km rzeka Warta cudne miejsce na wypoczynek .Działka 4000 metrów kwadratowych z drewnianym domkiem do remontu . Na działce woda , prąd ,dojazd drogą asfaltową z jednej strony ,polną z drugiej strony . Możliwość podziału na dwie działki. Cena 63000 tys. do małej negocjacji....

Działka budowlana Pajęczno, ul. Źródelna
Pajęczno, ul. Źródelna · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
48 zł / m²

Mam do zaoferowania działkę budowlano - rekreacyjną 5000m2 super lokalizacja z dwóch stron dojazd wymiary prostokąta możliwość podzielenia jej na minimum dwie oddzielne posesje działka znajduje się na ul.Żródelna usytuowanie jej zapewnia kilka możliwości wykorzystania np.cicha posesja z domkiem jednorodzinnym lub miejsce pod lokalny biznes jednak nic nie szkodzi by połączyć obydwie te możliwości wszystko zależy od inwencji inwestora. Bliskość linii lasu z jednej strony z drugiej strony tereny ...

Działka budowlana Pajęczno, ul. Mikołaja Reja
Pajęczno, ul. Mikołaja Reja · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
148 zł / m²

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w Pajęcznie na osiedlu Żródelna przy ulicy Reja . Uzbrojona z przyłączem energetycznym , pozostałe media w drodze. Extra lokalizacja w cichej bocznej uliczce. W razie pytań proszę o kontakt ...

Zalesiaki · Działka rolno-budowlana · 4300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
15 zł / m²

Do sprzedania działka budowlano - rolna o powierzchni 0,43 ha, w miejscowości Zalesiaki - umiejscowiona jako druga od jezdni głównej w miejscowości, - na wzniesieniu, idealna pod budowę domu - z możliwością odstąpienia części pierwszej działki w celu wyodrębnienia krótszej drogi dojazdowej do działki, więcej informacji pod nr tel. Cena : 65000 do negocjacji...

Działka rolno-budowlana Kruplin Radomszczański Kruplin Średni
Kruplin Radomszczański Kruplin Średni · Działka rolno-budowlana · 7100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
6 zł / m²

Sprzedam działke rolno/budowlaną o powieszchni 0.71 ha, umiejscowioną we wsi Kruplin Średni. Przejrzysta sytuacja prawna (księga wieczysta-udostępnie odpis interesantą). Cechy działki: -działka z mozliwoscia zabudowy (na czerwono oznaczono obszar przeznaczony pod zabudowe). -spokojna okolica blisko lasów. -umiejscowiona przy drodze asfaltowej. -17km od Radomska,21km od Pajęczna. ...

Działka rolno-budowlana Sulmierzyce, ul. Zamolska
Sulmierzyce, ul. Zamolska · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
8 zł / m²

Sprzedam działkę rolno - budowlaną, działka budowlana o pow. 2000 metrów/2 oraz działka rolna 8000 metrów/2 ...

Działka rolno-budowlana Sulmierzyce
Sulmierzyce · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
8 zł / m²

Sprzedam działkę rolno - budowlaną, działka budowlana o pow. 2000 metrów/2 oraz działka rolna 8000 metrów/2...

Lipnik · Działka rolna · 10060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
3 zł / m²

Sprzedam dzialkę o powierzchni 1.06 ha w Lipniku w kierunku Delfiny.Cena do negocjacji....

Będków · Działka rolna · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
8 zł / m²

Sprzedam 1 ha i 30 ar. ziemi wraz z budynkami do remontu w miejscowości Będków gmina. Rząśnia spokojna okolica więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka inwestycyjna Siedlec
Siedlec · Działka inwestycyjna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
50 zł / m²

Sprzedam grunt inwestycyjny,pod handel wielkopowierzchniowy, stacje paliw itd. Teren znajduje się w Pajęcznie przy drodze powiatowej, w pobliżu Kopalnia Węgla Brunatnego w Kleszczowie i Rząśni Media w drodze: prąd, woda. Możliwość budowy pkt. handlowych, market, warsztat, hala , hurtownia, namiot handlowy, usługi uciążliwe, baza samochodów ciężarowych. Można budować lokal usługowy o wys. max 12 m ( bez mieszkań ) należy zachować 30% terenów zielonych, minimalna powierzchnia 5000m2 , ...

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.