Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat pajęczański - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

45 działek na sprzedaż powiat pajęczański. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (45)

Działka rolna Pajęczno
Pajęczno · Działka rolna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
1 zł / m²

Działka Pajęczno na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działke rolną w Pajecznie w województwie łódźkim. Wielkość działki 3500 m2. Klasa gruntów IV i V. ...

Działka budowlana Pajęczno, ul. Ogrodowa
Pajęczno, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Pajęczno na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działke mieszkalno -inwestycyjną w Pajecznie przy ul. Ogrodowej. Wielkość działki 1000,68 m2. ...

Działka rolno-budowlana Nowe Gajęcice, ul. Cicha
Nowe Gajęcice, ul. Cicha · Działka rolno-budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
11 zł / m²

Działka Nowe Gajęcice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka rolno-budowlana położona we wsi Nowe Gajęcice (powiat pajęczański) na ul. Cichej. Powierzchnia działki to 0.28ha, szerokość ok. 14m. Część budowlana to 60m w głąb działki....

Działka rolna Zamoście-Kolonia
Zamoście-Kolonia · Działka rolna · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Zamoście-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną nr.137 o powierzchni 0,75ha w miejscowości Zamoście Kolonia. Działka znajduję się przy asfaltowej drodze gminnej, jest możliwość przekształcenia jej na budowlaną....

Działka budowlana Niwiska Górne
Niwiska Górne · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
63 zł / m²

Działka Niwiska Górne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Niwiska Górne gm. Pajęczno. Działka całkowicie ogrodzona, doprowadzony prąd z wysokim przydziałem mocy, woda wprowadzona wgłąb działki do studzienki. Na działce znajduj się budynek gospodarczy uzbrojony w instalację elektryczną. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka inwestycyjna Ważne Młyny, ul. Częstochowska 29
Ważne Młyny, ul. Częstochowska · Działka inwestycyjna · 6132 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
196 zł / m²

Działka Ważne Młyny na sprzedaż bezpośrednio
Waznemlyny.pl...

Działka rolno-budowlana Lipnik, Lipnik 138
Lipnik, Lipnik · Działka rolno-budowlana · 69000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
3 zł / m²

Działka Lipnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne składające się z działki rolnej, domu, stodoły (z oborą), stajni. Gospodastwo położone jest w zacisznym miejscu. Doskonałe do rozwinięcia inwestycji typu ośrodek agroturystyczny, stadnina koni, schronisko dla psów itp. Zaletą jest to, że cały obszar ziemi (6,9 ha) znajduje się w obrębie budynków, z czego aż 5,5 ha w jednym kawałku i 0,4 ha lasu. Istnieje mozliwość kupna samych budynków. Zachęcam do obejrzenia....

Działka budowlana Trębaczew, ul. Łąkowa
Trębaczew, ul. Łąkowa · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
31 zł / m²

Działka Trębaczew na sprzedaż bezpośrednio
Działka (o numerach: 1857/2, 1862, 1863) znajduję się w Trębaczewie - na ulicy Łąkowej, blisko drogi krajowej, w dobrej lokalizacji, mediami. Na dom i zakład przemysłowy. Więcej informacji pod numerem telefonu. Zainteresowanym wysyłam informacje z planu zagospodarowania CENA JAK NAJBARDZIEJ DO NEGOCJACJI...

Działka budowlana Działoszyn, ul. Zielona
Działoszyn, ul. Zielona · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
100 zł / m²

Działka Działoszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 20 arów w Działoszynie przy ulicy Zielonej. Położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji, uzbrojona. Działka położona jest blisko Gimnazjum, targowicy, blisko centrum. Istnieje możliwość zakupu, nawet do 30 arów. Cena 200 000,00 zł....

Działka budowlana Działoszyn
Działoszyn · Działka budowlana · 2596 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
58 zł / m²

Działka Działoszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 0,2596ha.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w terenie zabudowy produkcyjno-usługowej składów i magazynów.Polecam!...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.