Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

2772 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2735) oraz niepowtarzające się oferty agencji (37).

Działka rolno-budowlana Barczkowice, ul. Adama Mickiewicza
Barczkowice, ul. Adama Mickiewicza · Działka rolno-budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
15 zł / m²

Działka Barczkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam , działkę w Barczkowicach gm. Kamieńsk .Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ujęta pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Cena 48000 do negocjacji. Dojazd droga asfaltowa....

Działka rolna Czestków B
Czestków B · Działka rolna · 150000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
10 zł / m²

Działka Czestków B na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 15 ha. cena 10zł./m...

Działka budowlana Felicjanów
Felicjanów · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
30 zł / m²

Działka Felicjanów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki budowlane znajdujące się około 4 km od Uniejowa. Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla budynków jednorodzinnych mieszkalnych. Teren równy, czysty, płaski, suchy bez zbędnych nasadzeń. Działki do zagospodarowania we własnym zakresie, nieogrodzone. Media: prąd, woda z...

Działka Rochna
Rochna · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
163 zł / m²

Działka Rochna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano-rekreacyjną, ogrodzoną z pomieszczeniami gospodarczymi. Dojazd do działki mało uczęszczaną drogą asfaltową. Po więcej informacji proszę dzwonić....

Działka rekreacyjna Joachimów-Mogiły
Joachimów-Mogiły · Działka rekreacyjna · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
30 zł / m²

Działka Joachimów-Mogiły na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyiną nieopodal zalewu. Zalesioną....

Działka budowlana Zapolice, ul. Parkowa
Zapolice, ul. Parkowa · Działka budowlana · 1830 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
27 zł / m²

Działka Zapolice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 1830m.kw. w Zapolicach przy ulicy Parkowej. Wjazd na działkę jest bezpośrednio z drogi asfaltowej, która obecnie jest remontowana, a przy działce układany jest chodnik. Prąd i woda znajduje się w linii brzegowej działki. Na w/w. działkę Gmina wydała warunki zabudowy....

Działka budowlana Siedlątków
Siedlątków · Działka budowlana · 5800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
60 zł / m²

Działka Siedlątków na sprzedaż bezpośrednio
Piękna nieruchomość około 6000 m nad Zalewem Jeziorsko w Siedlątkowie 700 m od znanego w Polsce i nie tylko Kościoła .w pobliżu Termy Uniejów Termy Poddębice 15 minut .przepiękna okolica lasy i jezioro. Działka z własną studnią głębinową, również sieciowa .wszystkie media ,basen 9x3.Drzewostan 2...

Działka rolno-budowlana Brzustówek Brzustówek-Kolonia
Brzustówek Brzustówek-Kolonia · Działka rolno-budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
15 zł / m²

Działka Brzustówek Brzustówek-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka położona w miejscowości Brzustówek Kolonia gm. opoczno. Dojazd do działki z dwóch stron. Działka o numerach 386,388,390 szerokość 29 m, długość ok 280 m. Dostępne media, sieć energetyczna i wodociągowa. Cena do negocjacji...

Działka budowlana Konstantynów Łódzki, ul. Boczna
Konstantynów Łódzki, ul. Boczna · Działka budowlana · 1995 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
520 000 zł
261 zł / m²

Działka Konstantynów Łódzki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną, zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy (na osiedlu willowym, w otoczeniu domów jednorodzinnych) w Konstantynowie Łódzkim, na rogu ulicy Bocznej i Plantowej. Działka znajduje się praktycznie na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego. Nr działki 100801_1....

Działka Budy Wandalińskie
Budy Wandalińskie · 3100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
649 000 zł
209 zł / m²

Działka Budy Wandalińskie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Budy Wandalińskie, w gminie Brójce, w powiecie łódzkim wschodnim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka inwestycyjna w MPZP. Opis działki: Działka o powierzchni 3100 m2 w kształcie prostokąta. Na działce usytuowany budynek o powie...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.