Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

2869 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2722) oraz niepowtarzające się oferty agencji (147).

Działka budowlana Rychłowice
Rychłowice · Działka budowlana · 812 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
48 zł / m²

Działka Rychłowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 8,12 ar (wymiary szerokość 25 m x dlugość 32,5 m). Działki zlokalizowane w miejscowości Rychłowice, w odległości 3,5 km od centrum Wielunia. Na działkach numer 1,3,5 zaplanowana budowa domów jednorodzinnych, natomiast działki numer 2,4,6,9,24 zarezerwowane...

Działka rolno-budowlana Orzk Depczyk
Orzk Depczyk · Działka rolno-budowlana · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
20 zł / m²

Działka Orzk Depczyk na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolno-budowlana Rasy
Rasy · Działka rolno-budowlana · 1488 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
26 zł / m²

Działka Rasy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam DZIAŁKI BUDOWLANE w miejscowości RASY, gmina DRUŻBICE. WODA I PRĄD W DZIAŁCE. Powierzchnie działek od 1488 m2. BLISKO TRASY BEŁCHATÓW-ŁÓDŹ. 7 km od Bełchatowa. Blisko szkoła, sklep Dojazd do działek z 2 asfaltowych dróg powiatowych od strony RAS i Kącika ...

Działka budowlana Rosanów, ul. Łąkowa
Rosanów, ul. Łąkowa · Działka budowlana · 1487 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
114 zł / m²

Działka Rosanów na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Budy Dłutowskie
Budy Dłutowskie · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
68 zł / m²

Działka Budy Dłutowskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Budach Dłutowskich. Działka jest ogrodzona z 3 stron płotem betonowym. Do działki doprowadzone jest przyłącze wodociągowe. Działka zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu, oddalonym 1 km od lasu. W jej sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne. Działka o...

Działka inwestycyjna Łódź Widzew, ul. Arniki
Łódź Widzew, ul. Arniki · Działka inwestycyjna · 48000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
50 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania porekultywacyjny teren o powierzchni ok 4,8 ha przy ul. Arniki. Teren częściowo utwardzony, z halą magazynową i kontenerami biurowymi. Doskonałe miejsce pod działalność uciążliwą. ....

Działka budowlana Starowa Góra, ul. Centralna
Starowa Góra, ul. Centralna · Działka budowlana · 1574 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
267 580 zł
170 zł / m²

Działka Starowa Góra na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POWIERZCHNI 1574 m2 W STAROWEJ GÓRZE PRZY ULICY CENTRALNEJ.SZEROKOŚĆ 26m x 63m .POŁOŻENIE DZIAŁKI ZNAJDUJĘ SIE PRZY SAMEJ ULICY CENTRALNEJ 600m OD TRASY.WSZYSTKIE MEDIA PRZY SAMEJ DZIAŁCE....

Działka budowlana Przypusta
Przypusta · Działka budowlana · 2245 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
69 zł / m²

Działka Przypusta na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Przypusta, w gminie Brójce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2245 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd i woda. Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Aleksandrów Łódzki, ul. Brużyca
Aleksandrów Łódzki, ul. Brużyca · Działka budowlana · 878 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 580 zł
110 zł / m²

Działka Aleksandrów Łódzki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Aleksandrów Łódzki. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca Opis działki: Działka o powierzchni 878 m2 w kształcie prostokąta. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe....

Działka budowlana Budy Wolskie
Budy Wolskie · Działka budowlana · 918 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
85 zł / m²

Działka Budy Wolskie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Budy Wolskie, w gminie Aleksandrów Łódzki, w powiecie zgierskim. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 200 m polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 918 m2 w kształcie kwadratu. Teren: plas...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.