Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2418 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2376) oraz niepowtarzające się oferty agencji (42).

Działka rolna Liciążna
Liciążna · Działka rolna · 55400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
5 zł / m²

Działka Liciążna na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduję się w dogodnej lokalizacji,przy trasie prowadzącej do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale w miejscowości Liciążna. Ziemia zlokalizowana jest w atrakcyjnym turystycznie położeniu,przylega do lasu,teren był użytkiem rolnym obsiewanym zbożem,znajdują się tu pokłady żwiru ....

Działka budowlana Jeżów
Jeżów · Działka budowlana · 734 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
123 zł / m²

Działka Jeżów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana o powierzchni 734 m.W miejscowosci jezow Mitulin...

Działka budowlana Łódź Feliksin, ul. Gminna
Łódź Feliksin, ul. Gminna · Działka budowlana · 912 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 440 zł
120 zł / m²

Działka Łódź Feliksin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialki budowlana  ,warunki zabudowy ,urocza,spokojna okolica pomiedzy ul.Gminna i Dworcowa w sasiedztwie domkow jednorodzinnych ,Dojazd z 2 stron , blisko lasy. Komunikacja miejska 90a przystanek ok 300m Woda  ,prad w ulicy Na zdjeciu sa drzewa ale juz wyciete. Szybki i wygodny d...

Działka rolno-budowlana Lesieniec
Lesieniec · Działka rolno-budowlana · 86200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
610 000 zł
7 zł / m²

Działka Lesieniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość rolno-budowlaną o powierzchni 8,62 ha, położoną w miejscowości Lesieniec, gmina Dłutów, powiat pabianicki, województwo łódzkie, w tym las o powierzchni 1,42 ha oraz grunty orne IV klasy o powierzchni 3,12 ha. Na działce znajduje się dom murowany o pow. 80 m2 oraz budynki gospod...

Działka rolno-budowlana Brzustówek
Brzustówek · Działka rolno-budowlana · 17000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 000 zł
3 zł / m²

Działka Brzustówek na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę w miejscowości Brzustówek o pow. 1,70 ha w cichej okolicy blisko lasu media światło woda. Cena do negocjacji. więcej informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Opoczno, ul. Rzeczna
Opoczno, ul. Rzeczna · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
87 zł / m²

Działka Opoczno na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wielkości 2300m2. Położona jest w Opocznie bezpośrednio przy ul. Rzecznej. Znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych oraz przy rzece Wąglance. Możliwość negocjacji ceny. Serdecznie zapraszam...

Działka budowlana Pabianice Centrum, ul. Południowa
Pabianice Centrum, ul. Południowa · Działka budowlana · 1038 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
318 zł / m²

Działka Pabianice Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana/inwestycyjna bezpośrednio przy nowym/dużym rynku. Teren wyczyszczony, wykarczowany i wyrównany. Wszystkie media. Sprzedaż prywatna bez pośredników. Na wszelkie pytania udzielę odpowiedzi telefonicznie. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu....

Działka budowlana Sangrodz
Sangrodz · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 500 zł
72 zł / m²

Działka Sangrodz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 1250m² z warunkami zabudowy i mapą do celów projektowych. -woda -prąd Działka położona przy drodze wojewódzkiej DW 713 (Łódź-Tomaszów) w miejscowości Sangrodz - gmina Ujazd 97-225; w odległości 1 km za Ujazdem dzialka posiada dwa wjazdy (bezposred...

Działka leśna Gajówka-Kolonia
Gajówka-Kolonia · Działka leśna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
2 zł / m²

Działka Gajówka-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las o powierzchni 1,5 hektara cena za całość 25000 zł do małej negocjacji....

Działka budowlana Maciejów
Maciejów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 000 zł
76 zł / m²

Działka Maciejów na sprzedaż bezpośrednio
Ładna działka pod budowę. Leży wzdłuż gminnej drogi w której jest wodociąg a parę metrów dalej jest linia elektryczna.Cena oczywiście podlega negocjacji.W razie jakiś pytań proszę dzwonić pod nr tel. ...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.