Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2682 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2591) oraz niepowtarzające się oferty agencji (91).

Działka budowlana Sangrodz, ul. Księżycowa
Sangrodz, ul. Księżycowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
55 zł / m²

Działka Sangrodz na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, Zdecydowanie sprzedam działkę budowlaną w pełni uzbrojoną (przyłącze elektryczne, woda) w bardzo dobrej lokalizacji między Tomaszowem Mazowieckim a Ujazdem na nowo powstajacym osiedlu domków jednorodzinnych w odległości: Do Tomaszowa Maz. - 8,7 km ok. 11 min autem Do Ujazdu ...

Działka rolna Rychłowice
Rychłowice · Działka rolna · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
3 zł / m²

Działka Rychłowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,59 ha. Położona w miejscowości Rychłowice (4 km od Wielunia)....

Działka budowlana Pustkowa Góra
Pustkowa Góra · Działka budowlana · 21901 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
985 545 zł
45 zł / m²

Działka Pustkowa Góra na sprzedaż bezpośrednio
Działki położone w Pustkowej Górze w bezpośrednim sąsiedztwie Grotnik, Ustronia, Chociszewa, Orłej oraz Duraja; dz. nr 2 o pow. 1500 m2 dz. nr 3 o pow. 1500 m2 dz. nr 4 o pow. 2123 m2 dz. nr 6 o pow. 1576 m2 dz. nr 7 o pow. 1500 m2 dz. nr 8 o pow. 1500 m2 dz. nr 10 o pow. 1500 m2 dz. nr 11...

Działka rolno-budowlana Huby Kotfińskie
Huby Kotfińskie · Działka rolno-budowlana · 14700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
4 zł / m²

Działka Huby Kotfińskie na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy do sprzedaży gosp. rolne w miejscowości Huby Kotfińskie, powiat Radomsko. Gospodarstwo o powierzchni 1,47 [ha] składa się z kilku geodezyjnie wyodrębnionych działek. Część obszaru pokrywa łąka, przez którą przepływa struga (możliwość wykorzystania naturalnego cieku wodnego). Działka jes...

Ozorków · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
75 zł / m²

Działka Ozorków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 30 metrów długa, 20 metrów szeroka. Blisko centrum miasta. Wszystkie media....

Działka rekreacyjna Bartodzieje
Bartodzieje · Działka rekreacyjna · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
24 zł / m²

Działka Bartodzieje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 21a w miłej i spokojnej okolicy z czystym powietrzem, w sąsiedztwie lasu i obszaru NATURA 2000 - łąka bęczkowicka. Działka posiada 2 budynki widoczne na zdjęciach. Budynki posiadają prąd oraz dostęp do mediów.Kontakt drogą mailową oraz pod numerem telefonu. Serdecznie ...

Działka budowlana Osse
Osse · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
60 zł / m²

Działka Osse na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam na sprzedaż działki budowlane i rekreacyjne w miejscowości Osse. 60 zł za metr. Odległość od Strykowa 4,5 km. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Blisko do podłączenia prąd i woda, dojazd drogą asfaltową. Kontakt tel. Pozdrawiam...

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Opolska
Łódź Widzew, ul. Opolska · Działka budowlana · 1817 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
91 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Łódź. Dojazd do działki: droga żwirowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1817 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony, otoczony drzewami i innymi działkami. Dostępne media: prąd, z...

Działka budowlana Łódź Widzew
Łódź Widzew · Działka budowlana · 38712 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 750 000 zł
226 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi, dzielnica Widzew-Stoki. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: teren objęty działkami w planie miejscowym jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługową, zbywca ma opracowaną pełna koncepcję zagospodarowania uwzględniająca zabudowę mieszkani...

Działka budowlana Łódź Górna, ul. Górna
Łódź Górna, ul. Górna · Działka budowlana · 431 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
209 zł / m²

Działka Łódź Górna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości w mieście Łodzi, w dzielnicy Górna. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 431 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja w d...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.