Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2428 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2386) oraz niepowtarzające się oferty agencji (42).

Działka rolno-budowlana Bujny Szlacheckie
Bujny Szlacheckie · Działka rolno-budowlana · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
15 zł / m²

Działka Bujny Szlacheckie na sprzedaż bezpośrednio
Zapraszam do obejrzenia na żywo. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić....

Działka rolna Lubianków
Lubianków · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
6 zł / m²

Działka Lubianków na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę rolną o pow. 3,5 ha. W skład powierzchni działki wchodzi: - 0,5 ha sad jabłoniowy - 1,5 ha czarna porzeczka - 1,5 ha ziemia orna Istnieje możliwość przekształcenia części działki na działkę budowlaną. Działka graniczy z lasem. Lubianków, okolice Głowna, powi...

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Brzezińska 94
Łódź Widzew, ul. Brzezińska · Działka budowlana · 4745 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
711 000 zł
150 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Działka bezpośrednio przy drodze krajowej o wymiarach 37,5 x 125m z dodatkowym bezpłatnym użytkowaniem drogi gruntowej szerokości 5 m biegnącej wzdłuż całej długości działki/umożliwia to dowolny podział/. Media:- prąd niskiego napięcia- położony kabel biegnie wzdłuż całej długości działki i umo...

Działka rolna Liciążna
Liciążna · Działka rolna · 55400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
5 zł / m²

Działka Liciążna na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduję się w dogodnej lokalizacji,przy trasie prowadzącej do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale w miejscowości Liciążna. Ziemia zlokalizowana jest w atrakcyjnym turystycznie położeniu,przylega do lasu,teren był użytkiem rolnym obsiewanym zbożem,znajdują się tu pokłady żwiru ....

Działka budowlana Jeżów
Jeżów · Działka budowlana · 734 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
123 zł / m²

Działka Jeżów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana o powierzchni 734 m.W miejscowosci jezow Mitulin...

Działka budowlana Łódź Feliksin, ul. Gminna
Łódź Feliksin, ul. Gminna · Działka budowlana · 912 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 440 zł
120 zł / m²

Działka Łódź Feliksin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialki budowlana  ,warunki zabudowy ,urocza,spokojna okolica pomiedzy ul.Gminna i Dworcowa w sasiedztwie domkow jednorodzinnych ,Dojazd z 2 stron , blisko lasy. Komunikacja miejska 90a przystanek ok 300m Woda  ,prad w ulicy Na zdjeciu sa drzewa ale juz wyciete. Szybki i wygodny d...

Działka rolno-budowlana Lesieniec
Lesieniec · Działka rolno-budowlana · 86200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
610 000 zł
7 zł / m²

Działka Lesieniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość rolno-budowlaną o powierzchni 8,62 ha, położoną w miejscowości Lesieniec, gmina Dłutów, powiat pabianicki, województwo łódzkie, w tym las o powierzchni 1,42 ha oraz grunty orne IV klasy o powierzchni 3,12 ha. Na działce znajduje się dom murowany o pow. 80 m2 oraz budynki gospod...

Działka rolno-budowlana Brzustówek
Brzustówek · Działka rolno-budowlana · 17000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 000 zł
3 zł / m²

Działka Brzustówek na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę w miejscowości Brzustówek o pow. 1,70 ha w cichej okolicy blisko lasu media światło woda. Cena do negocjacji. więcej informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Opoczno, ul. Rzeczna
Opoczno, ul. Rzeczna · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
87 zł / m²

Działka Opoczno na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wielkości 2300m2. Położona jest w Opocznie bezpośrednio przy ul. Rzecznej. Znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych oraz przy rzece Wąglance. Możliwość negocjacji ceny. Serdecznie zapraszam...

Działka budowlana Pabianice Centrum, ul. Południowa
Pabianice Centrum, ul. Południowa · Działka budowlana · 1038 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
318 zł / m²

Działka Pabianice Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana/inwestycyjna bezpośrednio przy nowym/dużym rynku. Teren wyczyszczony, wykarczowany i wyrównany. Wszystkie media. Sprzedaż prywatna bez pośredników. Na wszelkie pytania udzielę odpowiedzi telefonicznie. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu....

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.