Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2636 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2545) oraz niepowtarzające się oferty agencji (91).

Pawlikowice · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
40 zł / m²

Działka Pawlikowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Pawlikowicach k/Pabianic, woj. łódzkie, powierzchnia 1200 m2, utwardzona droga....

Działka rolno-budowlana Miedniewice
Miedniewice · Działka rolno-budowlana · 6172 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
16 zł / m²

Działka Miedniewice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę rolno-budowlaną 6172m2 w Miedniewicach praktycznie na obrzeżach Skierniewic. Szerokość 13 i długość około 470 metrów. Działka przy drodze asfaltowej. Dobra inwestycja na przyszłość lub idealna baza do stworzenia nowego osiedla....

Działka budowlana Barycz
Barycz · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
85 zł / m²

Działka Barycz na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 2000 m2 częściowo uzbrojona(woda z wodociągów), blisko linia energetyczna. Działka przylega do drogi asfaltowej z tyłu działki płynie rzeka Grabia, blisko lasy, sklep spożywczy, przystanek autobusowy, szkoła ok. 2km. Po przeciwnej stronie działki jest plac zabaw dla dzieci, boisko,...

Działka rolno-budowlana Szydłów, ul. Krucza
Szydłów, ul. Krucza · Działka rolno-budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
30 zł / m²

Działka Szydłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę we wsi Szydłów (gmina Lutomiersk) o powierzchni 900 m2. Działka ma dostęp do drogi publicznej gruntowej , która po ok. 100 m jest drogą asfaltową. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona, przylega bowiem do działki zabudowanej domem całorocznym. W drodze, przy działce, znajduje się...

Kornaty · Działka rolna · 25410 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
254 000 zł
10 zł / m²

Działka Kornaty na sprzedaż bezpośrednio
Witam ,mam do sprzedania działkę rolną we wsi Kornaty .Odległość od Łodzi 30 km a od Szadku 8 km.Droga gminna utwardzona ,po jednej stronie drogi są gospodarstwa z budynkami mieszkalnymi a po drugiej pola zakończone lasem. Okolica ładna i spokojna. Cena do negocjacji...

Łódź Widzew, ul. Łodzianka · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
150 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania bezpośrednio od właściciela działka w Łodzi przy ul. Łodzianka (dzielnica Widzew ). Wokół tereny zielone i nowo powstające domy jednorodzinne . Doskonała lokalizacja pośród terenów zielonych na wzniesieniach Łódzkich. Wielkość działki to 3000 m z możliwością podziału na mniejsze . ...

Działka budowlana Parma
Parma · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
20 zł / m²

Działka Parma na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Parma gmina Łowicz cena 20zł za 1 m2...

Działka budowlana Łódź Widzew
Łódź Widzew · Działka budowlana · 1240 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
137 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlana położona ww wschodniej części Łodzi. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1240m2 w kształcie prostokąta. Teren: plaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda przy działce, jest zgoda gestorów sieci na p...

Działka budowlana Budy Wandalińskie
Budy Wandalińskie · Działka budowlana · 7200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
460 000 zł
64 zł / m²

Działka Budy Wandalińskie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Budy Wandalińskie, w gminie Brójce, w powiecie łódzkim wschodnim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3500 m2 w kształcie prostokąta. Na działce znajduje się niewielki staw. T...

Działka Budy Wandalińskie
Budy Wandalińskie · 5500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
440 000 zł
80 zł / m²

Działka Budy Wandalińskie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Budy Wandalińskie, w gminie Brójce, w powiecie łódzkim wschodnim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka inwestycyjna w MPZP. Opis działki: Działka o powierzchni 5500 m2 w kształcie prostokąta. Na działce usytuowany budynek o powie...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.