Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2867 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2765) oraz niepowtarzające się oferty agencji (102).

Działka budowlana Skierniewice Starbacicha, ul. Sybiraków
Skierniewice Starbacicha, ul. Sybiraków · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
300 zł / m²

Działka Skierniewice Starbacicha na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ulicy Sybiraków w drodze woda , prąd a w niedalekiej przyszłości kanalizacja szerokość działki 31metrów , długość XX metrów...

Działka rolna Mazew
Mazew · Działka rolna · 6100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Mazew na sprzedaż bezpośrednio
Witam na sprzedanie działka rolno leśna we wsi Mazew gmina Daszyna o powierzchni 6100 m2...

Działka inwestycyjna Rzgów
Rzgów · Działka inwestycyjna · 6800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
103 zł / m²

Działka Rzgów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod usługi znajdującą się w Rzgowie. Działka w swoim sąsiedztwie posiada wjazd na S8 DK1....

Działka budowlana Wólka Strobowska
Wólka Strobowska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
32 zł / m²

Działka Wólka Strobowska na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Posiadam do sprzedania dwie działki. które w MPZP są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, metraż działek to 1000 oraz 1013 m^2 (wytyczone geodezyjnie). Wymiary działek w przybliżeniu to 28 x 36 m. kształtem zbliżone do kwadratu co stanowi bardzo dobre warunki pod zabudowę. Działki są ...

Działka budowlana Jedlicze B, ul. Nagietkowa 16
Jedlicze B, ul. Nagietkowa · Działka budowlana · 1029 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
117 zł / m²

Działka Jedlicze B na sprzedaż bezpośrednio
Kształt działki prostokątny. Od strony południowej działka sąsiaduje z gruntową drogą dojazdową. Od pozostałych stron działka graniczy z nieruchomościami zabudowanymi wolnostojącymi domami mieszkalnymi. Działka jest ogrodzona od strony północnej oraz zachodniej stalową siatką. Od strony wschodniej d...

Działka rolno-budowlana Szubienice
Szubienice · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
25 zł / m²

Działka Szubienice na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Posiadam do sprzedania działkę rolną z mozliwoscia zabudowy mieszkalnej o powierzchni 10000 m2 (nr działki 960,obszar zakreskowany). Działka znajduje się w miejscowości Szubienice(gmina Szczerców) , 1,5km od Szczercowa i 18km od Bełchatowa .Możliwość zakupu dowolnego obszaru pod zabudowę mie...

Działka budowlana Tomaszów Mazowiecki Nagórzyce
Tomaszów Mazowiecki Nagórzyce · Działka budowlana · 5040 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
40 zł / m²

Działka Tomaszów Mazowiecki Nagórzyce na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5040 mkw. Szerokość działki 18m długość działki 297,85m Działka ulokowana jest w Nagórzycach przy głównej drodze między Tomaszowem Mazowieckim (około 3km) a Borkami i Zalewem Sulejowskim (około 2km). Istnieje połączenie komunikacji miejskiej zarówno ...

Działka budowlana Łódź Polesie
Łódź Polesie · Działka budowlana · 4239 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
377 zł / m²

Działka Łódź Polesie na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi w dzielnicy Polesie. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa szeregowa. Właściciel uzyskał warunki zabudowy na budowę jedenastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz możliwość zjazdu na drogę publiczną. Opis działki: Dział...

Działka rolno-budowlana Łódź Widzew
Łódź Widzew · Działka rolno-budowlana · 3016 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
76 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Łódź, okolice ulicy Frezjowej. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3016 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo...

Działka budowlana Lutomiersk
Lutomiersk · Działka budowlana · 1282 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
56 zł / m²

Działka Lutomiersk na sprzedaż
Działka budowlana położona w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1283 m2 w kształcie prostokąta, przylega do drogi bokiem o szerokości 25 m. Teren: pł...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.