Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2518 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2433) oraz niepowtarzające się oferty agencji (85).

Trębaczew, ul. Wyzwolenia · Działka budowlana · 7719 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
463 100 000 zł
59995 zł / m²

Działka Trębaczew na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobrze położona działka .Dobry dojazd .Między Trębaczewem ,a Działoszynem tuż za przejazdem kolejowym....

Osjaków, ul. Szpitalna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
40 zł / m²

Działka Osjaków na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlaną.Prąd ,woda kanalizacja przy drodze....

Nagawki · Działka rolno-budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
17 zł / m²

Działka Nagawki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke z możliwością zabudowy. działka 3300m w kwadracie. działka znajduje sie w miescowosci Nagawki w odległosci ok 300 metrów od "skansenu". w razie pytań prosze o kontakt. ...

Działka budowlana Gieski
Gieski · Działka budowlana · 4900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
10 zł / m²

Działka Gieski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną we wsi Gieski - przy skrzyżowaniu z drogą gminną. Powierzchnia 4900 m2, na działce przyłącze wody, prądu....

Bedoń Przykościelny, ul. Wodna · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
111 zł / m²

Działka Bedoń Przykościelny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnym położeniu. Działka w spokojnej okolicy w Bedoniu Przykościelnym przy ul. Wodnej 30 Dokładną lokalizację działki można znaleźć na portalu geoportal.pl Oferowana działka znajduje się pod numerem 315/4. Ogłoszenie prywatne. Podana na cena do rozsądnej negocjac...

Dziewuliny · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Dziewuliny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Dziewuliny z warunkami zabudowy. 35 zł za metr kwadratowy. Udzielam szczegółowe informacje telefonicznie...

Działka siedliskowa Przyłuski Nowe Przyłuski
Przyłuski Nowe Przyłuski · Działka siedliskowa · 24500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
650 000 zł
27 zł / m²

Działka Przyłuski Nowe Przyłuski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolną (siedlisko)2.45ha w miejscowości Nowe Przyluski w gminie Biala Rawska .Na działce znajdują się murowane zabudowania, dom mieszkalny, dwa budynki gospodarcze,2 garaże,studnia głębinowa dzialka jest ogrodzona. Znajduje się na niej nawodnienie i sad owocowy....

Działka rolna Miedniewice
Miedniewice · Działka rolna · 47821 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 291 167 zł
27 zł / m²

Działka Miedniewice na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Miedniewice, gmina Skierniewice. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zagospodarowanie rolnicze. Grunt rolny w tym: teren upraw polowych i plantacji, tereny pod obiekty związane z gospodarstwem rolnym i istniejącymi siedliskami rolniczymi. O...

Działka budowlana Ustronie
Ustronie · Działka budowlana · 1191 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
113 zł / m²

Działka Ustronie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ustronie. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: warunki zabudowy, zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1191m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinn...

Działka rolna Stanisławów Stary
Stanisławów Stary · Działka rolna · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
39 zł / m²

Działka Stanisławów Stary na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Stanisławów Stary, w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim. Dojazd do działki: drogą polną. Opis działki: Działka o powierzchni 3300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd i woda w odległości 300 m. Okolice dzi...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.