Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2859 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2713) oraz niepowtarzające się oferty agencji (146).

Działka budowlana Dobryszyce, ul. Polna
Dobryszyce, ul. Polna · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
30 zł / m²

Działka Dobryszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Dobryszycach. Dostępne media w drodze. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Dąbrówka-Marianka
Dąbrówka-Marianka · Działka budowlana · 1420 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
141 zł / m²

Działka Dąbrówka-Marianka na sprzedaż bezpośrednio
Działka pięknie położona Dąbrówka Marianka okolice Malinki w Zgierzu . Woda prąd na działce , piękny widok na las i okoliczne pola i zabudowania Aktualne Warunki Zabudowy , pozwolenie na budowę . Miejsce piękne ,zapraszam cena do uzgodnienia ...

Działka budowlana Sieradz, ul. Akacjowa
Sieradz, ul. Akacjowa · Działka budowlana · 810 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
148 zł / m²

Działka Sieradz na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 8.1a. Wszystkie media w drodze. Ogrodzenie z bramą wjazdową. Cena do negocjacji....

Działka siedliskowa Przybyłów
Przybyłów · Działka siedliskowa · 46700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
2 zł / m²

Działka Przybyłów na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż gospodarstwo rolne wraz z zabudowaniami: 1) domem wolnostojącym do remontu o powierzchni użytkowej około 80 m^2; 2) stodołą drewnianą o powierzchni 77 m^2 3) oborą murowaną (pustak) o powierzchni 56 m^2 Dom został wybudowany z pustaków w latach 60-tych XX wieku. Gospodarstwo p...

Działka budowlana Lutomiersk, ul. Zielna
Lutomiersk, ul. Zielna · Działka budowlana · 1052 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
100 zł / m²

Działka Lutomiersk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1052 m2 (wymiary 17,5 x 60) z pomieszczeniem gospodarczym – 14 m2. Działka jest ogrodzona siatką ocynkowaną z szeroką bramą wjazdową , zlokalizowana jest w Lutomiersku na rogu ulic Kilińskiego i Zielnej(nr działki – 682) Media : - prąd-rozdziel...

Działka budowlana Łagiewniki Nowe
Łagiewniki Nowe · Działka budowlana · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
48 zł / m²

Działka Łagiewniki Nowe na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję 2 działki budowlane w Łagiewnikach Nowych k. Łodzi. Okolica jest bardzo atrakcyjna, działki nie mieszczą się przy trasie głównej co gwarantuje ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom :) Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Zubki Duże
Zubki Duże · Działka budowlana · 5510 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
27 zł / m²

Działka Zubki Duże na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w m. Zubki Duże , działka z przeznaczeniem na cele budowle, działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego . LINK do dokładnej lokalizacji. http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=3252079 Działka znajduję się przy S8 , w przypadku py...

Działka budowlana Łódź Bałuty
Łódź Bałuty · Działka budowlana · 7007 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
560 000 zł
80 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż
Działka położona w Łodzi w dzielnicy Bałuty w obrębie Łagiewnik. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 7007 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd i woda. Opis lokalizacji: Ko...

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Mileszki
Łódź Widzew, ul. Mileszki · Działka budowlana · 3040 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
310 000 zł
102 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi, w dzielnicy Widzew, w obrębie Mileszki. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3040 m2 w kształcie trójkąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz...

Działka budowlana Stanisławów Stary
Stanisławów Stary · Działka budowlana · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
148 500 zł
45 zł / m²

Działka Stanisławów Stary na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stanisławów Stary, w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostę...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.