Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2423 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2381) oraz niepowtarzające się oferty agencji (42).

Działka rolno-budowlana Nowe Ostrowy
Nowe Ostrowy · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
8 zł / m²

Działka Nowe Ostrowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o pow. 0.98 ha w atrakcyjnej lokalizacji Nowe Ostrowy przy drodze gminnej. Działka rolna idealna pod uprawę lub własną działalność gospodarczą (w pobliżu stacja PKP oraz trasa szybkiego ruchu nr 91). Media w drodze, nr kw LD1Y/0031764/2....

Działka rolno-budowlana Wola Blakowa
Wola Blakowa · Działka rolno-budowlana · 21800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 000 zł
5 zł / m²

Działka Wola Blakowa na sprzedaż bezpośrednio
Działka, 21 800 m², Wola Blakowa Witam, mam do sprzedania działkę rolno - budowlaną w spokojnej okolicy wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej w Woli Blakowej pow. Radomsko o powierzchni 21 800 m2 Dojazd drogą asfaltową Przy granicy działki: woda, prąd. Oferta bez pośredników, cena d...

Działka rolna Sulejów Podklasztorze
Sulejów Podklasztorze · Działka rolna · 2381 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 620 zł
20 zł / m²

Działka Sulejów Podklasztorze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w Sulejowie. Więcej informacji udzielam telefonicznie nie odpowiadam na sms....

Działka rolno-budowlana Mysiakowiec
Mysiakowiec · Działka rolno-budowlana · 8900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
10 zł / m²

Działka Mysiakowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nad rzeką Pilicą. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Bukowiec
Bukowiec · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
20 zł / m²

Działka Bukowiec na sprzedaż bezpośrednio
Z powodów zdrowotnych sprzedam działkę w pięknej i cichej okolicy, w gminie Żelechlinek, miejscowość Bukowiec. Działka położona jest przy drodze asfaltowej 700m od lasu i 1,5km od zalewu. W drodze przy działce prąd i woda. Działka znajduje się 50km od Łodzi, 16km od Tomaszowa. Do miejscowości Że...

Działka budowlana Proboszczowice
Proboszczowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Proboszczowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 4 działki budowlane o powierzchni każda ok. 1000 m2 (10 ar), położona w PROBOSZCZOWICACH gm Warta. Cena 3500 zł za ar OPIS DZIAŁKI: * szerokość ok. 33 m * długość ok. 31 m * media: prąd, woda : do podłączenia. * dojazd do działki: drogą gruntową * działka nieo...

Działka rolno-budowlana Kutno Centrum, ul. Chopina
Kutno Centrum, ul. Chopina · Działka rolno-budowlana · 5022 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
30 zł / m²

Działka Kutno Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5022 m2 w Kutnie przy ulicy Chopina. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu...

Działka inwestycyjna Piaszczyce
Piaszczyce · Działka inwestycyjna · 135500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
9 zł / m²

Działka Piaszczyce na sprzedaż
Teren inwestycyjny o pow. 13,55 ha. w odległości ok. 10 km od Radomska i ok 22 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Teren w sąsiedztwie kompleksu leśnego. Idealny pod działalność rekreacyjną, dom seniora etc. Nieruchomość składa się z działek przylegających, tworzących jedną całość....

Działka budowlana Róża
Róża · Działka budowlana · 7331 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
366 000 zł
50 zł / m²

Działka Róża na sprzedaż
Na sprzedaż działka z dużym potencjałem w miejscowości Róża. Nieruchomości znajduje się w cichcej i spokojnej okolicy. Działka mieści się ok 1km od wjazdu na autostradę S8. Nieruchomośc może zostać wykorzystana pod zabudowe mieszkaniową, jak i pod inwestycję....

Działka budowlana Dobra
Dobra · Działka budowlana · 3569 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
70 zł / m²

Działka Dobra na sprzedaż
Sprzedam dziłkę budowlaną 3600m usytuowana w Dobrej 20 km od Łodzi 5km od węzła autostrwady A1/A2m Idealny puknt komunikacyjny a za razem spokójna i cicha okolica. We miejscowości znajduje się szkoła podstawowa....

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.