Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2552 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2467) oraz niepowtarzające się oferty agencji (85).

Działka budowlana Drzewica, ul. Jana Kilińskiego 60
Drzewica, ul. Jana Kilińskiego · Działka budowlana · 2050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
246 000 zł
120 zł / m²

Działka Drzewica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną - okazja. Drzewica (okolice Opoczna) ul. Jana Kilińskiego 60 Działka bardzo zadbana. - powierzchnia: 2050 m2 - okolica bardzo ładna i spokojna, blisko lasu - w okolicy również staw, liczne sklepy, szkoły, ośrodek zdrowia - 10 minut pieszo do rynku - działka posiada...

Działka rekreacyjna Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki · Działka rekreacyjna · 305 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
31 000 zł
102 zł / m²

Działka Aleksandrów Łódzki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Odstąpię prawo do użytkowania działki pracowniczej w Aleksandrowie Łódzkim o powierzchni ok. 300 m2. Na działce znajduje się murowana, podpiwniczona altana o powierzchni ok.25 m2 (do remontu), z zadaszonym tarasem. Media znajdujące się na działce: prąd, woda. Działka z licznymi nasadzeniami,...

Działka budowlana Poniatów
Poniatów · Działka budowlana · 992 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
84 zł / m²

Działka Poniatów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 992 m². -świetna lokalizacja -przystępna cena Działka znajduje się w pobliżu szkoły, przedszkola i przystanku. Woda i prąd przy wjeździe na działkę. Ogrodzona z trzech stron. Aktualne warunki zabudowy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam ...

Działka rolno-budowlana Krobanów
Krobanów · Działka rolno-budowlana · 22600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
7 zł / m²

Działka Krobanów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 5 600 m2 wraz z ziemią rolną o powierzchni 1,7 ha . Działka położona jest 2,5 km od miasta Zduńska Wola, przy drodze asfaltowej z mediami (wśród zabudowań) . Szerokość działki 30 metrów . Cicha i spokojna okolica . * Możliwość kupna samej ziemi rolnej * ...

Działka budowlana Ławy
Ławy · Działka budowlana · 1076 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
59 zł / m²

Działka Ławy na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjne działki w miejscowości Ławy: Woda w pasie drogi, prąd wkrótce...

Plichtów · Działka siedliskowa · 21177 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
520 000 zł
25 zł / m²

Działka Plichtów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam PILNIE działkę siedliskową na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich w gm. Nowosolna. o wymiarach 75x250 + 20x100 (patrz mapa). Teren działki pagórkowaty, skierowany południowo. Dojazd drogą asfaltową. W pasie drogowym: GAZ, PRĄD, WODA....

Radomsko · Działka budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
126 zł / m²

Działka Radomsko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z zabudowaniami. Prąd, woda. Blisko do centrum. Spokojna dzielnica. Las w pobliżu....

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Janosika
Łódź Widzew, ul. Janosika · Działka budowlana · 2707 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
399 000 zł
147 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości we wschodniej części miasta, w obrębie Sikawa. Dojazd do działki: drogą asfaltową i ostatnie 100 m utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2707 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostęp...

Działka rolna Łódź Widzew, ul. Giewont
Łódź Widzew, ul. Giewont · Działka rolna · 39908 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 990 000 zł
75 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka rolna położona we wschodniej części miasta Łodzi. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna lub szeregowa, część pozostaje gruntem rolnym. Opis działki: Działka o powierzchni 3,9908 ha o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, posiada dostęp z ...

Działka budowlana Stanisławów Stary
Stanisławów Stary · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
63 zł / m²

Działka Stanisławów Stary na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stanisławów Stary, w gminie Lutomiersk, w powiecie pabianickim. Dojazd do działki: drogą utwardzoną i polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostęp...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.