Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2842 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2696) oraz niepowtarzające się oferty agencji (146).

Działka siedliskowa Chrzczonowice
Chrzczonowice · Działka siedliskowa · 195000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 000 zł
21 zł / m²

Działka Chrzczonowice na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo sadownicze 19,5 ha ogrodzone. Dom mieszkalny 240 m/2, drugi dom do remontu. Budynki magazynowe 1500 m/2, piwnice 400 m/2, drewutnia 50 m/2. Atrakcyjne położenie 1 km od trasy S8, 60 km od Warszawy. Kontakt tylko telefoniczny. Cena do negocjacji....

Działka budowlana Rychłowice
Rychłowice · Działka budowlana · 812 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
48 zł / m²

Działka Rychłowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 8,12 ar (wymiary szerokość 25 m x dlugość 32,5 m). Działki zlokalizowane w miejscowości Rychłowice, w odległości 3,5 km od centrum Wielunia. Na działkach numer 1,3,5 zaplanowana budowa domów jednorodzinnych, natomiast działki numer 2,4,6,9,24 zarezerwowane...

Działka rolno-budowlana Orzk Depczyk
Orzk Depczyk · Działka rolno-budowlana · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
20 zł / m²

Działka Orzk Depczyk na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolno-budowlana Rasy
Rasy · Działka rolno-budowlana · 1488 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
26 zł / m²

Działka Rasy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam DZIAŁKI BUDOWLANE w miejscowości RASY, gmina DRUŻBICE. WODA I PRĄD W DZIAŁCE. Powierzchnie działek od 1488 m2. BLISKO TRASY BEŁCHATÓW-ŁÓDŹ. 7 km od Bełchatowa. Blisko szkoła, sklep Dojazd do działek z 2 asfaltowych dróg powiatowych od strony RAS i Kącika ...

Działka budowlana Rosanów, ul. Łąkowa
Rosanów, ul. Łąkowa · Działka budowlana · 1487 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
114 zł / m²

Działka Rosanów na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Budy Dłutowskie
Budy Dłutowskie · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
68 zł / m²

Działka Budy Dłutowskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Budach Dłutowskich. Działka jest ogrodzona z 3 stron płotem betonowym. Do działki doprowadzone jest przyłącze wodociągowe. Działka zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu, oddalonym 1 km od lasu. W jej sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne. Działka o...

Działka inwestycyjna Łódź Widzew, ul. Arniki
Łódź Widzew, ul. Arniki · Działka inwestycyjna · 48000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
50 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania porekultywacyjny teren o powierzchni ok 4,8 ha przy ul. Arniki. Teren częściowo utwardzony, z halą magazynową i kontenerami biurowymi. Doskonałe miejsce pod działalność uciążliwą. ....

Działka budowlana Tuszynek Majoracki
Tuszynek Majoracki · Działka budowlana · 10121 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
980 000 zł
97 zł / m²

Działka Tuszynek Majoracki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Tuszynek Majoracki, województwo łódzkie. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 10 121 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, osiedle zamknięte. Dostępne media: prąd, woda, gaz...

Działka budowlana Koluszki
Koluszki · Działka budowlana · 7954 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
795 500 zł
100 zł / m²

Działka Koluszki na sprzedaż
Działka budowlano-inwestycyjna położona w miejscowości Koluszki, w powiecie łódzkim wschodnim. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna lub szeregowa i obiekty produkcyjne, składy, magazyny. Opis działki: Działka o powierzchni 7954 m2 w kształcie prostokąta. ...

Działka rolna Góra Bałdrzychowska
Góra Bałdrzychowska · Działka rolna · 160850 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
843 000 zł
5 zł / m²

Działka Góra Bałdrzychowska na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Góra Bałdrzychowska, w gminie Poddębice, w województwie łódzkim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 16 850 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, częściowo wzniesiony. Dostępne media: prąd i wod...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.