Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2504 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2371) oraz niepowtarzające się oferty agencji (133).

Działka rolno-budowlana Ignaców Szlachecki, Ignaców Szlachecki 84
Ignaców Szlachecki, Ignaców Szlachecki · Działka rolno-budowlana · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
3 zł / m²

Działka Ignaców Szlachecki na sprzedaż bezpośrednio
Działka zadrzewiona z możliwością wykopania stawu w okolicy zalew cieszanowicki...

Działka leśna Rędziny
Rędziny · Działka leśna · 51200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
9 zł / m²

Działka Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Działki leśne zalesione w 2003r sosna + brzoza Jest to 5 działek sąsiadujących Las wymaga prześwietlenia, pielęgnacji. ...

Działka siedliskowa Rędziny
Rędziny · Działka siedliskowa · 18800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
26 zł / m²

Działka Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Działka bezpośrednio przylega z jednej strony do głównej drogi z drugiej do drogi polnej z 3 strony do młodego lasu, a z 4 strony do starego państwowego lasu. Na samej działce mnóstwo samosiejek sosny, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia tą działkę, gdyż można wykonać zabudowania i mieszkać jak w lesi...

Działka budowlana Konarzew
Konarzew · Działka budowlana · 4450 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
29 zł / m²

Działka Konarzew na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, wieś Konarzew, niecałę 5km od Głowna Woda i prąd w ulicy. Blisko przystanek PKP. Cena do negocjacji. ...

Działka budowlana Wolbórz, ul. Garncarska
Wolbórz, ul. Garncarska · Działka budowlana · 1975 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
182 zł / m²

Działka Wolbórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Działka z pełnym uzbrojeniem (woda, prąd, gaz, kanalizacja) w okolicy domków jednorodzinnych. Nad działką nie ma żadnych przewodów ani kabli. Działka jest ogrodzona. Sprzedaję bez pośredników - brak prowizji. Wszelkie informacje dostępne w linkach poniżej: Wymiary: 26m...

Działka rolno-budowlana Rędziny
Rędziny · Działka rolno-budowlana · 8600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
9 zł / m²

Działka Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Działka oddalona od drogi głównej asfaltowej 400 m i dojazd do niej jest drogą polną.Działka składa się z 2 sąsiednich działek o powierzchni 5300 m2 + 3300 m2 V kategorii gruntu. Działka częściowo zalesiona samosiejkami, co podnosi jej atrakcyjność jako działka budowlana. ...

Działka rolno-budowlana Rędziny
Rędziny · Działka rolno-budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
5 zł / m²

Działka Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Grunt III i IV kategorii , bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej....

Działka budowlana Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
125 zł / m²

Działka Konstantynów Łódzki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Konstantynów Łódzki. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jedno...

Działka budowlana Łódź Polesie, ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
Łódź Polesie, ul. gen. Lucjana Żeligowskiego · Działka budowlana · 2885 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 990 000 zł
1036 zł / m²

Działka Łódź Polesie na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi, około 1 km od centrum. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna, hotelowa. Opis działki: Działka o powierzchni 2 885 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Okol...

Działka budowlana Łódź Widzew, ul. Janosika
Łódź Widzew, ul. Janosika · Działka budowlana · 2707 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
399 000 zł
147 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości we wschodniej części miasta, w obrębie Sikawa. Dojazd do działki: drogą asfaltową i ostatnie 100 m utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2707 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostęp...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.