Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

2712 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2621) oraz niepowtarzające się oferty agencji (91).

Działka budowlana Wrząca
Wrząca · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
70 zł / m²

Działka Wrząca na sprzedaż bezpośrednio
Jestem posiadaczem działki budowlanej w miejscowości Wrząca gmina Lutomiersko o powierzchni1 h.Moja cena za m2 to 70zł możliwość negochacji.Wszelkie pytania proszę kierować pod podany numer kontaktowy... dodano wczoraj

Działka rekreacyjna Siucice-Kolonia
Siucice-Kolonia · Działka rekreacyjna · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 500 zł
5 zł / m²

Działka Siucice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Cicha i piękna okolica przy samej rzece i drodze polnej, 350 m od szosy. Nad częścią działki przebiega linia energetyczna. Rzeka jest spiętrzona i pełna ryb (pstrągi, okonie, karasie...) 150 m do kąpieliska. Równolegle z rzeką biegnie droga gruntowa a obok niej zagajniki i łąki w których kryją się ... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Łyszkowice
Łyszkowice · Działka rekreacyjna · 770 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 900 zł
52 zł / m²

Działka Łyszkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam tanio działkę rekreacyjną nr 1007 pos. 112 w m. Łyszkowice, gm. Pęczniew, otoczoną z trzech stron lasem sosnowo-brzozowym w odległości ok. 1,5 km od drogi nr 478 i zalewu Jeziorsko. Bardzo ładnie położona, ostatnia w szeregu, w kształcie pięciokąta. Z daleka od ruchu pojazdów. Powierzchn... dodano przedwczoraj

Działka leśna Wola Blakowa
Wola Blakowa · Działka leśna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
3 zł / m²

Działka Wola Blakowa na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dzialka lesna.wiecej szczegolow pod numerem telefonu.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Łódź Nowosolna, ul. Margaretek
Łódź Nowosolna, ul. Margaretek · Działka budowlana · 714 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
181 zł / m²

Działka Łódź Nowosolna na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedaży kształtną działkę usytuowaną na osiedlu nowych domów jednorodzinnych we wschodniej części miasta przy ulicy Margaretek. Działka jest ogrodzona z trzech stron, posiada furtkę i bramę wjazdową. W drodze przy działce znajdują wszystkie media : prąd, gaz, woda, kanalizacja. W odle... dodano przedwczoraj

Poręby · Działka budowlana · 1930 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
88 000 zł
46 zł / m²

Działka Poręby na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną pod Bełchatowem o pow. 1930 m2. Kontakt pod tel. ... dodano przedwczoraj

Działka rekreacyjna Łódź Widzew, ul. Telefoniczna
Łódź Widzew, ul. Telefoniczna · Działka rekreacyjna · 240 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
17 000 zł
71 zł / m²

Działka Łódź Widzew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 240 m2 ( ok 15m x 16 m), cicha i zadbana. Nieogrodzona. Jest woda i prąd. Większość terenu to trawa, mały kawałek jest wydzielony do uprawy. Są drzewa dające cień. Doskonały dojazd tramwajem - blisko od przystanku. W cenie są wszystkie meble i sprzęt ogrodniczy, równieź kosiarka i... dodano przedwczoraj

Działka rolna Stary Imielnik
Stary Imielnik · Działka rolna · 17411 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
522 000 zł
30 zł / m²

Działka Stary Imielnik na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Stary Imielnik, w gminie Stryków, w powiecie zgierskim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 17 411 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd i woda. Opis loka...

Działka budowlana Duraj
Duraj · Działka budowlana · 1081 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
93 zł / m²

Działka Duraj na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Duraj, gmina Parzęczew. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1081 m2 w kształcie kwadratu o wymiarach 33x32 m. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja - w odległości 100 m od działki Opis lokalizacji: Komu...

Działka budowlana Kalonka
Kalonka · Działka budowlana · 1912 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
173 zł / m²

Działka Kalonka na sprzedaż
Ustawna w kształcie prostokąta działka budowlana położona w prestiżowej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych w miejscowości Kalonka w gminie Nowosolna. Dojazd do działki: bezpośredni od utwardzonej ulicy kostką brukową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Dział...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.