Warszawa Śródmieście
ul. Senatorska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
720 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
19780
Piętro
6 / winda
Rok budowy
1961
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Senatorska. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Autorsko zaaranżowane mieszkanie na ostatnim  piętrze - w idealnym stanie. Gotowe do wprowadzenia. Urządzone naprawdę praktycznie, jasne i zadbane.  Mamy tu znakomicie urządzone dwa pokoje z oddzielną kuchnią - świetnie wykorzystaną przestrzeń - mieszkanie sprawia wrażenie dużo większego. 
Sprzedajemy kompletnie wyposażone w meble i agd.
Dwustronne - okna wychodzą na Plac Bankowy i na wewnętrzne podwórko. Jeżeli chcesz mieszkać w komfortowych warunkach, w genialnej lokalizacji, nie bawiąc się w remonty - to jest mieszkanie dla Ciebie!
Znakomita okazja dla inwestora - mieszkanie wynajmowane krótkoterminowo (administrator zewnętrzny - możliwość cesji) - bardzo duże zainteresowanie - praktycznie mieszkanie jest cały czas wynajmowane. 
STAN PRAWNY
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość
Księga wieczysta
Rozkład mieszkania
Pokój dzienny
Sypialnia
Oddzielna kuchnia
Łazienka z toaletą
Przedpokój
Budynek
Blok mieszkalny - cegła
Liczba pięter: 6
Rok budowy: 1961
Winda
LOKALIZACJA I OTOCZE
Administracyjnie Śródmieście Centrum, ulica Senatorska 40.  Ta lokalizacja mówi wszystko. Prestiż, wygoda.  Blisko przystanków autobusowych i tramwajowych. Wejście do Stacji Metro Ratusz-Arsenał praktycznie przy budynku.  Wszystko w zasięgu ręki. Bardzo dobre zaplecze handlowo-usługowe; znakomite restauracje, bezpośrednio sklepy, małe sklepiki i punkty usługowe, apteki, banki, bankomaty, punkty medyczne, przedszkole, szkoły, uczelnie, itp.

Oferujemy niezwykle funkcjonalne mieszkanie w znakomitej  lokalizacji u zbiegu linii komunikacyjnych (metro, tramwaj, autobus, kilka minut od Dworca Gdańskiego.
W pełni umeblowane i wyposażone.
Kompletne zaplecze handlowe i usługowe
Księga wieczysta - mieszkanie wyodrębnione
Bez hipotek, obciążeń, jakichkolwiek zaległości
Inwestycyjnie - bez zarzutu. 

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie. Jesteśmy sygnatariuszami Karty Bezpieczeństwa Covid-19.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Również zadbamy na miejscu o obsługę dostawców mediów.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,40 m²
  • 6 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1961 roku
  • Warszawa, Śródmieście, ul. Senatorska
  • Osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Śródmieście, Senatorska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.