Mieszkanie na sprzedaż
ul. Heleny Motykówny Wrocław

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Heleny Motykówny. Zdjęcie 12

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław ul. Heleny Motykówny · 1 piętro

570 000
12 128 zł/m²
47
2 pok.
Wrocław, Heleny Motykówny - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu domów jednorodzinnych!

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Motykówny we Wrocławiu. Cena mieszkania wynosi 570 000,00 zł.

W skład mieszkania wchodzi:

- pokój dzienny

- sypialnia z wejściem z pokoju dziennego

- osobna kuchnia; w wyposażeniu szafki kuchenne, piekarnik, kuchenka gazowa, zmywarka, lodówka

- łazienka; w wyposażeniu prysznic i pralka

- garderoba z wejściem z pokoju dziennego

- przedpokój

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w stanie do odświeżenia. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni, przedpokoju i łazience kafle. W pomieszczeniach podwieszane sufity o zredukowanej wysokości 3,2 m. Rzeczywista wysokość sufitów stwarza możliwość wybudowania antresoli. Okna wysokie, plastikowe. Ogrzewanie mieszkania gazowe poprzez piec gazowy dwufunkcyjny. Miesięczne opłaty eksploatacyjne wynoszą przy dwóch osobach 700 zł (w tym dość wysoki fundusz remontowy ze względu na prace remontowe w kamienicy - te już przeprowadzone i przyszłe). Dodatkowo opłata za ogrzewanie i podgrzewanie wody.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na zewnątrz budynku. Ponadto do wspólnego użytkowania pozostaje strych oraz ogródek przy budynku (każdy właściciel użytkuje swój własny fragment ogrodu).

Budynek położony na cichym, kameralnym osiedlu, w otoczeniu niskiej zabudowy i dużej ilości zieleni, w niedalekiej odległości od Lasu Zakrzowskiego i terenów rekreacyjnych wzdłuż rzeki Dobrej i - nieco dalej - rzeki Widawy. W budynku został już wyremontowany dach, wykonane odwodnienie wokół budynku oraz osuszenie fundamentów. W planach ocieplenie elewacji. Bardzo szeroka, przestronna klatka schodowa. Wokół budynku miejsca parkingowe.