Mieszkanie na sprzedaż Wrocław pl. Legionów · 2 piętro
499 005 zł
16 361 zł/m²
30 m²
2 pok.
Wrocław, pl. Legionów
- lokalizacja przybliżona
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie
Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta [www]ac Legionów ,/Kolanowa
Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz meblami .
Doskonała lokalizacja,Tramwaj
Niski czynsz
Media miejskie
Zapraszam serdecznie
Biuro [numer]
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,50 m² piwnica, aneks kuchenny
-
2 piętro w 5-piętrowej kamienicy
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości