Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Leopolda Tyrmanda Wrocław Muchobór Wielki

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Muchobór Wielki, ul. Leopolda Tyrmanda. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wrocław Muchobór Wielki ul. Leopolda Tyrmanda · 1 piętro

430 000
17 480 zł/m²
24
1 pok.
Wrocław Muchobór Wielki, Leopolda Tyrmanda - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

🏡 Kawalerka z balkonem | Muchobór Wielki | Wrocław | 24,6 m² | inwestycja

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,6 m² położona na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Tyrmanda we Wrocławiu (Muchobór Wielki).

Do mieszkania przynależy również duża piwnica o powierzchni 6,5 m².

📍 Najważniejsze informacje:
• cena: 430 000 zł
• mieszkanie spółdzielcze własnościowe z prawem do lokalu
• 1 piętro z 3
• balkon
• ogrzewanie miejskie
• światłowód
• budynek z domofonem
• zadbana klatka schodowa
• niski czynsz – ok. 580 zł przy 2 osobach

Mieszkanie jest wynajmowane nieprzerwanie od 2012 roku. Istnieje możliwość przejęcia mieszkania wraz z obecnymi lokatorami, co czyni ofertę idealną również pod inwestycję i dalszy wynajem.

🏙 Lokalizacja:
• Muchobór Wielki – spokojna i bardzo dobrze skomunikowana część Wrocławia
• 2 minuty od Factory Outlet
• około 8 minut autem od lotniska
• doskonałe połączenia komunikacji miejskiej
• w pobliżu sklepy, usługi i tereny zielone

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub inwestora szukającego gotowego lokalu pod wynajem.

📞 Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela – bez prowizji.

Telefon kontaktowy: [numer]

Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,60 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 2000
  • Wrocław, Muchobór Wielki ul. Leopolda Tyrmanda
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
86000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat