Mieszkanie na sprzedaż
ul. Sikorskiego Wołomin

Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Wołomin, ul. Sikorskiego. Zdjęcie 13

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin ul. Sikorskiego · 1 piętro

569 000
12 053 zł/m²
47
2 pok.
Wołomin, Sikorskiego - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).
Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji Wołomin Słoneczna, z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 22 min do Dworca Wileńskiego).
Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu z windą i garażem podziemnym - jest ciche, dobrze doświetlone i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.
Podstawowe informacje:
- Powierzchnia: 47,21 m²
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1 / 4 (winda)
- Rok budowy: 2011
- Stan: do odświeżenia
- Forma własności: pełna własność (KW)
Rozkład:
-Salon z aneksem kuchennym - 19,04 m²
-Sypialnia - 14,34 m²
-Garderoba - 3,60 m²
-Łazienka - 4,78 m²
-Przedpokój - 5,45 m²
-Balkon zabudowany (wyjście z salonu i sypialni)
Wyposażenie:
Zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, okap), pralka, liczne szafy w zabudowie. Łazienka z wanną i funkcją prysznica.
Budynek i osiedle:
Nowoczesny budynek z windą (zjazd do garażu), osiedle zamknięte i monitorowane, plac zabaw, rowerownia. Mieszkanie z widokiem na wewnętrzny dziedziniec - cicho i bez ruchu ulicznego.
Lokalizacja:
-ok. 500 m - stacja Wołomin Słoneczna
-ok. 900 m - stacja Wołomin
-szybki dojazd do Warszawy
-w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, galeria handlowa, usługi, rekreacja
Opłaty:
Czynsz ok. 1000 zł (dla 3 osób, latem niższy)
Cena: 569 000 zł (cena obejmuje miejsce postojowe w garażu)
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania - dostępne od zaraz.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,21 m² garaż
  • 1 piętro w apartamentowcu z windą, rok budowy 2011
  • Wołomin ul. Sikorskiego
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu