Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wołomin ul. Mieszka I · 4 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,13 m², znajdujące się na czwartym piętrze w bloku.
Mieszkanie jest umeblowane, wyremontowane i gotowe do wprowadzenia.
W skład lokalu wchodzą: trzy pokoje, łazienka z wanną oraz WC, duży balkon.
Do mieszkania przynależy piwnica (duża) oraz możliwość korzystania z przestrzeni piwnicznej wspólnej (dla mieszkańców klatki schodowej).
Lokalizacja mieszkania jest bardzo atrakcyjna. W pobliżu znajdują się: szkoły podstawowe, liceum i przedszkole, sklepy i restauracje, przychodnia, apteka.
Osiedle z dużą ilością terenów zielonych.
Bliska odległość do przystanków komunikacji miejskiej oraz dworca kolejowego Wołomin Słoneczna zapewnia szybki dojazd do Warszawy (ok. 25 min.).
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, biurom pośrednictwa sprzedaży nieruchomości z góry dziękuję.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,13 m² balkon, piwnica
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Wołomin ul. Mieszka I
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
110000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż