4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.
Rok budowy: 1986
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:
- przestronnego salonu,
- dużej sypialni,
- oddzielnej kuchni,
- garderoby lub dodatkowego pokoju,
- mniejszego pokoju - idealny jako gabinet lub dodatkowa sypialnia,
- łazienki z wanną z funkcją prysznica,
- przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
- balkon,
- piwnica,
- ogród.
Czynsz administracyjny wynosi 1500zł.
Mieszkanie spółdzielcze wł. Grunty nie są uregulowane = sprzedaż za gotówkę.
Ekspozycja okien: północ/ zachód.
PARKING
- ogólnodostępny.
OKOLICA
Nieruchomość położona jest na cichym, kameralnym osiedlu przy ul. Stefana Kopcińskiego na warszawskim Ursynowie. Otoczenie stanowi pełna, miejska infrastruktura ? w bezpośredniej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, biblioteka, liczne sklepy oraz punkty usługowe, co zapewnia wygodę codziennego życia. Doskonałe połączenia komunikacyjne ? w kilka minut można dojść do pobliskich przystanków autobusowych, a stacja metra Imielin znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od nieruchomości.
Atutem lokalizacji są również pobliskie tereny zielone ? w sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody Skarpa Ursynowska oraz Park Polskich Wynalazców. To idealne miejsca na spacery, jogging lub relaks na świeżym powietrzu, które sprzyjają aktywnemu stylowi życia i odpoczynkowi od miejskiego zgiełku.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
,
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
- Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71 m²
- parter w 2-piętrowym budynku z 1986 roku
- Warszawa, Ursynów, ul. Stefana Kopcińskiego
- Balkon, piwnica, osobna kuchnia
- Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
- Spółdzielcze własnościowe
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.